Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Cześć :) To prawda, rozpisałyście się, że hej ;p ledwo nadążam za Wami ;) a ja niestety w ciągu dnia nie mogę wejść na nasze forum. Niebieska i Sylwunia posłałam Wam link do n-k. Wrzucę Wam suknię na skrzynce, nad którą się zastanawiam i na nią raczej się zdecyduję, o ile mi coś nie uderzy do głowy ;p w sumie to nawet trochę przypomina tą od Niebieskiej, tylko, że nie ma tak dużego tego rozcięcia, jest "chwytana" trochę, myślę, że wyglądam w niej dobrze, nie jest za szeroka na mnie. Paulątko u mnie jest jeszcze większa różnica wzrostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój link na nk wysłałam na nasza wspólną pocztę:) i zamieściłam fotki dworku w którym będzie weselicho tylko muszę poszukać jeszcze ze środka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokoszanel, dworek robi wrażenie :) taki niczym z "Pana Tadeusza" :) Co do fryzur podoba mi się ta ostatnia - blondynki upiętej, ale ja niestety źle się czuję w upiętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosznel super dworek :) bardzo ładny. miła a zdjęcia sukni nie mogę wypakować - wyskakuje błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bardzo mi sie podoba :) choc powiem szczerze ze z zewnatrz robi większe wrażenie niż w środku - no ale nie jest źle:) ale bardzo mi się podoba sala sylwuni - taka przytulna:) i fajnie że jest huśtawka - już widzę na niej sesję zdjęciową:) miła suknia bardzo podobna do niedoszłej sukni niebieskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
oj kobietki pare godzin mnie nie bylo i juz dwie strony do czytania:) po kolei... kokosznel ten dworek jest cudny! jak z bajki:) strasznie mi sie podoba:) milo zobaczyc jak wygladacie, fajne z was dziewczyny i beda z was piekne panny mlode:D niebieskaaa masz racje nie kupuj tej sukienki, jest dość ładna ale pamietaj że ślub bierze sie raz w życiu a ty jestes główna bohaterka tego dnia i powinnas miec taka sukienke ktora bedziesz uwazala za najpiekniejsza na świecie:) ma to byc twoja wymarzona sukienka wiec nie rob nic na łatwizne bo bedziesz potem żalowac... a mysle ze wybor sukienki jest prawie tak samo wazny jak wybor pana mlodego hehe;) aaa co do mojego subiektywnego zdania o tej sukni to jest ok, ale przyznaje ze bolerko mi sie nie podoba ma dziwna dlugosc rękawka;) Sylwia twoje sala podoba mi sie sprawia wrazenie bardzo przytulnej i takiej "cieplej". zaraz przesle wam fotki mojej sali. a na ile osob w ogole robicie wesela??? ja ok.100 jak tylko bedziecie mialy jakies ciekawe fotki bukietow, fryzur itp to wrzucajcie na poczte moze wsrod nich cos wybiore dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje wesele na ok 120 osób ( a moze wyjdzie nawet mniej) choć zapraszam coś ok 150 osób ale to na zasadzie "bo pasuje"- a dużo osób jest z USA i nie wiadomo jeszcze skąd więc jest jasne że ich nie będzie :P a kobitki jakie macie welony?? bo ja właśnie jestem na etapie poszukiwań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, wiesza mi się ostatnio net :-/ Sylwunia mi też się Twoja sala kojarzy z taką przytulną :) a co do fotek to fajnie razem wyglądacie. Nie będziemy mieć dużo ludzi bo ok. 80, mamy w sumie małe rodziny, a większość to będą nasi znajomi/przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła faktycznie jesteś malutka,tak jak ja:D:D a nie dostałam od ciebie linka na nk,sprawdź jeszcze raz czy dobrze wysłałaś paulatko pomogłyście mi podjąc decyzje i nie kupie tej sukni,nie będę szła na łatwiznę ,pomęczę się i polatam po salonach sylwunia super dworek,wyobrażam sobie jak w środku musi być pięknie wkleję zaraz zdjęcia mojej sali, powiem wam szczerze,że nie jest to moje wymarzone miejsce ale u nas w miescie lepszego wyboru niestety nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła faktycznie jesteś malutka,tak jak ja. :D:D kokoszanel piękny dworek,wyobrażam sobie jak w środku musi być .miła nie dostałam od ciebie linka na moja pocztę masz rację paulatko nie kupie tej sukienki ,przemęczę się i pochodzę po salonach. wyśle wam zaraz link do mojej sali,chowa się przy dworku sylwunii i pewnie waszych też.niestety u nas w miasteczku lepszego wyboru nie miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulatko my zaprosiliśmy cos koło 70 ale myślę,ze będzie ok 60. moja teściowa od jakiegoś czasu nie żyje za dobrze ze swoja rodzina i dużo osób nie przyjdzie. ja ze swojej rodziny duzo nie zapraszałam,tata mój ma wielka rodzine ale nie utrzymujemy z nimi kontaktu więc sobie odpusciłam. tymbardziej,że my wesele finansujemy sobie sami wiec rozumiecie ,no i kończymy dom i tak czasami się zastanawiam czy nie lepiej było zrobic skromnego obiadu a pieniądze przeznaczyć na dom. no ale już postanowione. wiecie czasami czytam tutaj na kafe i niektórzy bardzo mało wydaja na wesele. my liczymy i wychodzi nam ok 25 tys a pewnie wyjdzie jeszcze więcej bo zawsze dojdą jakieś drobiazgi. Jak jest u was. ile wydacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ustaliliśmy już na początku że nie możemy przekroczyć 40 tys. i Pewnie gdzieś tyle nam wyjdzie na pewno nie mniej niż 35 tys:/ mam nadzieję, ze jak najmniej bo tez odkładamy na domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
my tez finansujemy sobie w 100% sami... wyjdzie nam ponad 30 tys:( tez mialam dylemat czy nie zrobic tylko malego przyjecia ale stwierdzilam ze poki jeszcze nie mamy kredytu hipotecznego czy dziecka to mozemy sobie na to pozwolic... w koncu raz sie zyje i za mąż tez sie raz wychodzi (licze na to ze bedzie to jeden raz na cale zycie hehe) niebieskaaa mam problem zeby obejrzec twoja sale bo zdjecia nie chca sie ladowac... widzialam tylko te kilka fot na stronie startowej twojej sali i podobaja mi sie te kolumny jestem fanka kolumn:D tez bede takie miec:) elasnie wyslalam fotkina maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
znalazlam fotki tylko jednej czesci sali dodam ze na drugim końcu jest scena dla orkiestry, cos taka jakby w teatrze tylko mala:) mysle ze na kazdej sali duzo zalezy tez od jej wystroju, ja jeszcze mam dylemat czy stroic sama czy wynajac firme... z reszta mam jeszcze tysiące dylematow zwiazanych ze ślubem:) ja to juz taka jestes ze nad kazda pierdołą zastanawiam sie i zastanawiam, nieraz zasnąć nie moge bo mysle i mysle i wymyslam coraz to nowsze opcje do wykorzystania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki fajne te sale :) Paulątko świetny ten pomarańcz na sali. Będę miała 2 kolumny ;p Też wrzuciłam swoją. A co do wydatku to myślę, że dopnie się w granicy 30-35 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
o rety co jedna sala to ładniejsza:) miła twoja jest przesliczna bardziej mi sie podoba niż moja;P piekna i w środku i na zewnątrzn, taka elegancka nawet bez mocnego wystroju robi wrażenie:) czemu w moich okolicach takiej nie ma:( moja sala w środku mi odpowiada, niestety zostala wybudowana niedawno i jeszcze na zewnątrz nie jest tak jakbym sobie tego życzyla... obok sali buduja taki hotelik z noclegami dla gosci... tak w ogole to wzielam ta sale ze wzgledu na te pokoje glownie bo moj przyszly husband jest z innego wojewodztwa i od niego wszyscy beda przyjezdni... ale ten hotel dopiero buduja... wlasciciel obiecywal ze na 100% na te wakacje juz bedzie gotowe ale ostatnio jak tam przejezdzalam to budynek byl nadal w stanie surowym:( troche sie o to niepokoje.... ale cóż pozostaje czekac i miec nadzieje ze wyrobi sie na czas... w koncu nie tylko nam to obiecywal a wielu ludziom ktorzy ta sale brali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że się wam podoba moja sala. wasze również bardzo ładne. paulątko bardzo podoba mi się twoja sala ustrojona na zielono z ostatniej foty. my na liście mam 72 osoby, ale sporo się wykrusza:( a dopiero zaproszenia będziemy roznosić. my chcielibyśmy nie przekroczy 25tyś, a już mamy ok 19. a jeszcze stroju dla młodego nie mamy, obrączek, napoi i taksówki dla gości - to tak z ważniejszych wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że się wam podoba moja sala. wasze również bardzo ładne. paulątko bardzo podoba mi się twoja sala ustrojona na zielono z ostatniej foty. my na liście mam 72 osoby, ale sporo się wykrusza:( a dopiero zaproszenia będziemy roznosić. my chcielibyśmy nie przekroczy 25tyś, a już mamy ok 19. a jeszcze stroju dla młodego nie mamy, obrączek, napoi i taksówki dla gości - to tak z ważniejszych wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby sie nie pogubic( apewnie i tak sie pogubie) to 1.Moze jestem az za szczera ale niebieska dobrze zrobilas ze nie kupujesz tej sukienki, kobietka ktora ma ta suknie wydaje sie byc szczupla a ta suknia ja zaokragla i niepotrzebnie 2.Sylwia wyobrazalam sobie ciebie calkiem inaczej, ale fajnie razem wygladacie;-) 3.No i sylwunia sala jest przeprzeprzepiekna 4.Szczerze to jestem w lekim szoku kazda, doslownie kada jest szcuplutka hmm 5.Niebieska co ty chcesz od tej sali, wg. mnie jest ladna;-) 6.Paulatko znowu sie bede powtarzała , ale twoja sala rowniez jest ladna 7.No i Miła twoja sala naprawde tez mi sie podoba Tak wiec smiem twierdzic ze praktycznie wszystkie sale sa troszke do siebie podobne A wiec tak ja sie wam pokarze jak zrobie sobie jakas korzystna fotke;-) Kurcze przez was mam dziewczyny kompleksy naprawde i to nie male Co do kosztow to nam wychodzi 26-28 tys. a robimy wesele na 80 os. Nie moge wam pokazac fotek mojej sali bo oni jeszcze nie maja strony internetowej tak naprawde dopiero skonczyli remontowaac ten budynek ale jak tylko sie ojawia fotki to wam podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dziewczyny... to ja mam wesele na ponad 200 osób - zapraszać będę ok. 250. koszt myślę, że minimum 50 tyś. zł :( ale cóż... rodzice się uparli na taki spęd - oni płacą. wasze sale bardzo ładne. pół dnia oglądałam, bo mi net zamula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dziewczyny... to ja robię wesele na ponad 200 osób - zapraszać będę ok. 250. koszt to minimum 50 tyś. zł... ale cóż rodzice się uparli na taki spęd - oni płacą. wasze sale są bardzo ładne. pół dnia oglądałam :), bo net mi zamula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow mariolka ty to bedziesz miala weselicho, ale niezazdroszcze ci mnie stresuje sam fakt bycia w cetrum uwagi, a co dopiero jak podpici wujkowie zaczna spiewac "gorzko,gorzko" Kurcze taka wielka rodzinke masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow 200 osób to naprawdę dużo ja będę mieć na ok 120 osób a wszyscy mnie się pytają czemu tak duzo :o ale ja lubię takie duuuze wesela:D miłego dnia życzę kobietki ja mam zamiar dzisiaj spędzić dzień z prawem cywilnym:( a jutro juz zajęcia a tak mi się nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sale bardzo fajne. Moja sala jakiś rok temu się spaliła i nie ma aktulanych zdjęć po remoncie. Zapraszamy około 200 osób. Koszt w granicach 50 tys. Ja też inaczej sobie was wyobrażałam. Tyle tych zdjęć na poczcie że wszystko mi się miesza. hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria ty tez bedziesz miala wielkie wesele o kurcze...podziwiam za odwage, ja jak sobie pomysle ze bedzie 80 osob to az mnie pot oblewa i ten 1 taniec oj chyba juz sie schizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o daria... nie jestem sama samotna... ktoś jeszcze ma takie duże wesele :) ida - naprawdę mam dużą rodzinę. jak nie widziałam imiennej listy to się dziwiłam, skąd tyle ludzi, ale jak przejrzałam... to naprawdę nie ma kogo wykreślić. mój men też ma sporą rodzinę. poza tym nasi rodzice są dość towarzyscy i mają mnóstwo swoich znajomych. i tak się zebrało. mi to nie przeszkadza, że będzie tyle osób... chociaż może wolałabym ciut mniej. tyle hajsu... za parę godzin zabawy. cudowne wspomnienia można by było zapewnić sobie chyba mniejszym kosztem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×