Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

ja juz tutaj tyle suknii widziałam - nie da sie tego spamiętać:) a Wy nie macie problemów z wejsciem na poczte?? bo nie wiem co sie dzieje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia - śliczną masz tą suknie, bardzo mi sie podoba:) zreszta bede miec podobną:) góra jest bardzo podobna tylko innny jest wzór z kryształków i koralików a dół jest gładki i troszke szerasza jest od Twojej i chyba tren jest dłyższy ale nie jestem pewna:) ale krój bardzo podobny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosznel pochwal się swoją :) jestem ciekawa twojej. aha, dopisz się do naszej tabeli ślubnej, jak dobrze pamiętam to była na 61 str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede miala to na pewno sie pochwale:) na razie jest w salonie na ostatnich poprawkach ale powinnam miec juz ja w domu koło 15 kwietnia to wrzuce fotki na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par Dulcia98........07.08.2010.........15:00.........Wlkp.... ...........24/24 Krychaa........07.08.2010.........16:00.........pom/malp. ........24/30 dar_ia..........07.08.2010..........17:00.......lubelskie ...........24/25 Monia..........14.08.2010...........17:00........lubelski e...........24/27 Sylwunia23....14.08.2010..........18:00.........Warm -maz.......26/30 Niebieska25...21.08.2010...........16:00.......lubuskie.. ..........26/30 idelajda........21.08.2010...........17:00......pomorskie .........22/25 kiniam85.......21.08.2010..........18:00........maz...... ...........25/28 mariolka.......28.08.2010...........16:30........maz..... ...........24/29 malisia m......28.08.2010.........................malp.............. ....25/27 kokosznel.....07.08.2010............13:00......podk..................21/ 24 Dopisalam się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki wyslalam wam haslo. koko mozezle wpisujesz login trzeba wpisac calego meila, nie wiem dlaczego. Zeby nie bylo kazda ktora wejdzie na poczte niech odpisuje tym co zapytaja o haslo u mnie porzadki wiec troche czasu mi brak. Zdrowych i pogodnych swiat kobietki i duzo duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się logowałam, wszystko śmiga bez zarzutu. Również życzę Wam dziewczyny dużo zdrówka, szczęścia oraz smacznego jajeczka i mokrego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to ja nie wiem co u mnie nie gra:/ wszystko robie tak jak zawsze przy logowaniu a wyskakuje mi błąd logowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
bylam dzis zamowic obraczki:) zdecydowalismy sie na żólte zloto bo bedziemy przetapiac ze zlota ktore dostalismy "w spadku";) tak sie zastanawiamy jeszcze nad wódka... ale chyba kupimy luksusowa ostatnio widzialam nowe butelki luksusowej takie niskie:) wesele robimy sobie sami wiec staramy sie oszczedzac i ciąć koszty gdzie sie da.... oj z ta kasa to tez sa duze problemy:( ale damy rade:) kupilismy soki w kartonie bo w tesco byla fajna promocja sokow garden po 2,50:) i napoje zbyszko 3 cytryny po 1,99:) teraz czekam na jakas promocje na coca-cole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
a wy kochane jaka wodke kupujecie? macie juz czy kupicie dopiero przed samym weselem? ile ile liczycie wodki na pare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
a wy kochane jaka wodke kupujecie? i macie juz czy dopiero planujecie kupic? i ile liczycie na pare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już kupiliśmy Bolsa i liczymy litra na głowę, bo wesele mamy dwudniowe. napoje, obrączki i garnitur po świętach zamierzamy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
litra na glowe???? ło matko.... ja tez mam wesele z poprawinami a liczylismy 0,7 na pare! kurcze musze to w takim razie dobrze przemyslec... chociaz przyjaciele ktorzy robili wesela liczyli 0,7 na pare i tym sie zasugerowalam... wiadomo ze duzo zalezy od tego ile kto pije ale mimo wszystko litr na glowe to troche duzo mi sie wydaje, chociaz nie znam sie na tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sugeruj się mną, bo większość moich gości ma mocne głowy ;) poza tym bramy, konkursy - na to też trzeba liczyć kilka flaszek. zresztą jak zostanie to się nie zmarnuje :D A wolę nie ryzykować, iż pod koniec imprezy zbraknie alko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy miec soplice a wódke kupiliśmy juz po koniec 2008 roku:D i w sumie juz nie pamietam jak to liczylismy...:) bedzie trzeba to sprawdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
2008?? ooo to widze weselicho planowane juz od dawna:) ale to dobrze chociaz macie z glowy problem "wódkowy";) a jeszcze wroce do tematu problemow z zapraszaniem gosci... a planujecie rozdac tez jakies zawiadomienia czy tylko zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w 2008 juz kupione jakos tak sie złozyło a mieliśmy okazje to kupiliśmy:D ja tylko zaproszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
ja tak sie zastanawiam zeby znajomym z pracy i ze studiow dac zawiadomienia bo i tak do kosciola sie wybieraja z kwiatkami wiec chyba wypadaloby zeby ich do tego kosciola tak oficjalnie "zaprosic";) wyslalam na maila prosbe o haslo jak juz je dostane to przesle wam fotke mojej sukienki:) a powiem wam ze moja kiecka sie bardzo rozni od tradycyjnej "bezy" i jest bardzo skromniutka ale mnie sie podoba taka moja wymarzona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
no ale mozecie napisac dokladnie o co chodzi z tymi zawiadomieniami?? bo np u mnie sie tego nie praktykuje i nie wiem o co chodzi po co si eto wysyła?? w zaproszeniu przeciez oficjalnie zaprasza sie i na ślub i na wesele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja też mogę się zalogować. wódkę mamy finlandię. nie wiem ile na głowę... na pewno nie mniej niż 0,5 l. zawiadomień nie będę miała - tylko zaproszenia. wesołych świąt i mokrego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulątko zaraz wyślę ci hasło. my tylko zaproszenia. taka jakas - zaproszenia rozdajesz tym, których chcesz zaprosić na ślub i wesele, a zawiadomienia dajesz tylko tym osobom, które chcesz powiadomić o ślubie, w zawiadomieniu podana jest tylko informacja kiedy i w jakim kościele ślub. bez info o weselu. zazwyczaj zawiadomienia rozdaje się przełożonym i współpracownikom w pracy, znajomym bądź dalekiej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
w moich stronach (woj.zachodniopom.) sa tez zawiadomienia, zaproszenia daje sie osobom ktore zapraszam na ślub i wesele, a zawiadomienie oznacza ze ta osoba tylko przychodzi do kosciola a na wesele nie. u mnie sie to praktykuje zwlaszcza do ludzi z pracy ktorych czesto nie zapraszamy bo np. jest ich za duzo;) albo nie sa az tak bardzo bliscy a chcieliby przyjsc do kosciola zlozyc zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia a Tobie tez wyskakuje bład logowania?? napisałam wiadomosc na nasza poczte czy na pewno dobre mam hasło ale narazie nikt nie odp:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia bardzo mi się podoba twoja suknia ,tez planuje cos podobnego.co to za firma,dużo zapłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosznel - tak też mi wyskakuje błąd logowania. niebieska jest to suknia z kolekcji sincerity bridal collection model 3313. dawałam za nią 1700zł. akurat była wyprzedaż w salonie i kupiłam za pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×