Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dylemat

Antykoncepcja - tania i skuteczna

Polecane posty

Gość mam dylemat

Na wstępie powiem, że nigdy nie stosowałam żadnej, a metody naturalne w moim przypadku się nie sprawdzają - zbyt duża nieregularnośc cykli. Spodziewam się teraz drugiego dziecka ale skupmy się już na okresie po karmieniu, kiedy wszystkie metody będą dozwolone. Raczej nie będę chciała miec więcej dzieci. Stosunki z mężem odbywamy nieregularnie, czasem 2 razy w tygodniu czasem raz na 2 tygodnie, więc chyba cenowo opłacałoby się używac prezerwatyw? Tylko jeśli chodzi o skutecznośc, czy np. praktykuje się założenie 2 naraz żeby ją zwiększyc? A słyszałam że są prezerwatywy dla kobiet co się wkłada do pochwy i że ponoc są skuteczniejsze od "męskich", ktoś może to potwierdzic? Może taką kobiecą+męską połaczyc razem? A może jakieś inne metody? Kusi zastrzyk raz na 3 miesiące, ale jak poczytałam multum efektów ubocznych to raczej podziękuję. Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza będzie dla was prezerwatywa. Wystarczy żeby twój partner zakładał jedną prezerwatywę, ale prawidłowo (zgodnie z instrukcją obsługi). Istnieją prezerwatywy dla kobiet, ale z tego co wiem to nie są dostępne w Polsce. Są dostępne w USA i krajach Europy Zachodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania i skuteczna antykoncepcj
szklanka wody zamiast seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa mamuska
paczka prezerwatyw kosztuje ok 10 zł za 3szt więc nawet jak byś w miesiącu musiała kupić dwie to koszt wynosi 20zł. Ja za 22 zł kupowałam tabletki anty. - novynette a jak wiadomo taka metoda zabezpieczenia przed nie planowana ciążą jest o wiele bardziej skuteczna, nie trzeba przerywać stosunku by założyć gumkę która na ogół i tak jest nie wygodna dla faceta i zmniejsza doznania. Do tego zawsze może pęknąć, zsunąć się a ubieranie dwóch czy stosowanie środków plemnikobójczych to dodatkowy koszt i niewygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezerwatywy są do bani.......
za 2 paczki microgynon 21 płacę 15 zł. I mam zabezpieczenie an 2 miesiące. Nie muszę się zastanawiać czy mam w domu prezerwatywy, poza tym teraz to one wcale nie są tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
prezerwatywy sa w porzadku, Zalozenie dwóch na raz moze przynieść odwrotne skutki do oczekiwanych - guma trze o gumę i mogą obie szybko pęknąc. Co do ceny - my kupowalismy prezerwatywy na allegro, 1 szt durexa kosztuja tam cos ok 1-1,5 zł przy większym zamowieniu dostajesz jeszcze gratisy. Gumki sa dobrej jakosci, nam nigdy zadna nie pekla ani nie zaliczylismy wpadki, a stosowalismy je ok roku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tysia123 również używamy gumki od kilku lat i nie zaliczyliśmy wpadki. Na allegro kupuję po 1zł za 1szt Durexy często koszty przesyłki są gratis i dodatkowo kilka prezerwatyw gratis więc się opłaca i koszta są niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×