Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
verdine20

ciągłe bóle głowy

Polecane posty

Gość gość
Ten metafen to nowy lek, ostatnio poleciła mi go pani w aptece i faktycznie jest skuteczny. Szybko przestała boleć mnie głowa i miałem spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam, że jest taki lek, który ma w składzie i paracetamol i ibuprofen. Przejdę się do apteki i podpytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metta
A ja znam te tabletki, mam w apteczce i torebce :) Są dobre na każdy ból, szybko też działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona iks
Każdy ból jest nieprzyjemny, ale dla mnie ból głowy przeszkadza w codziennych czynnościach, dosłownie nic nie mogę i nie chcę przez to robić, dopóki nie łyknę tabletki i poczuję ulgę. Dobre i skuteczne jest to połączenie paracetamolu z ibuprofenem, dobrze, że te tabletki dostępne są bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stach50
Witam, mam podobny problem. Ciągle odczuwam ucisk w okolicach czoła. Tomografia i morfologia wyszły ok. W trakcie snu nie odczuwam ucisku. Zatoki też mam w porządku i żaden lekarz nie potrafi mi pomóc.Czy ktoś miał podobny problem? Jak sobie z tym radziliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do metafenu to faktycznie jest mega skuteczny i co równie ważne szybko zaczyna działać. Pomógł mi już wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czinek
Istotne jest też ze metafen ma znikome skutki uboczne porównując z konkurencyjnymi lekami z tej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebaczyć ludziom kturzy cie zranili i bule ustapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czinek
jednak to czasem nie pomaga i trzeba sięgnąć po leki z apteki :) Czasem ból głowy potrafi być naprawdę uciążliwy, niektórzy to rozumieją dlatego polecam metafen ktory sam stosuje od jakiegos czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturra
Oj tak, ból głowy jest dotkliwym objawem. Ja tam zawsze sięgam po tabletki bo tylko po nich ból przechodzi, metafen jest dobry, tez go stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyguch
metafen jest dobry bo jest połączeniem ibuprofenu i paracetamolu - ma dużą przewage nad innymi lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marasek
Słyszałem o tym metafenie. Nie próbowałem jeszcze połączenia ibuprofenu i paracetamolu. Zawsze stosowalem tylko jeden z tych leków. moze okazać sie skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie widziałam tych tabletek.... tzn. nie wiedziałam, że są takie które zawierają i paracetamol i ibuprofen :) Muszę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam, że bóle głowy może powodować taka prosta przyczyna jak odwodnienie, nawet niewielkie. picie wody jest mało kosztownym i czasochłonnym rozwiązaniem, więc nie zaszkodzi spróbować. są różne rodzaje, można wybrać coś dla siebie, moją ulubioną jest naturalna woda mineralna ustronianka. a takie codzienne bóle głowy są strasznie uciążliwe, nie warto się tak męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffkaa
To to prawda, też zauważyłam, że kiedy bardzo mało piję zaczyna boleć mi głowa. A jak już zacznie to tylko tabletki mnie ratują. Ten paracetamol z ibuprofenem to dobry lek, szybko przechodzi ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela_1978
hmmm...u mnie na ból głowy, ogólne zmęczenie etc. pomógł Lactacholin - są tam wszystkie wit. z grupy B i cholina. szczerze, to dopóki znajoma mi tego nie poleciła, to nawet nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego jak cholina...może i Wam pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy bólu głowy biorę tabletkę metafen i ide spac na godzine, wstaje i jest juz dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witekk
Ten metafen to nowy lek prawda? Nie slyszalem o polaczeniu ibuprofenu i paracetamolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizz
Ten nowy lek z ibuprofenem i paracetamolem metafen jest dostepny tylko w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffkaa
Można kupić go tylko w aptece, a chyba aż taki nowy to nie jest, jakiś czas jest już dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzimka
Witekk- to jest dobre połączenie, te dwa środki przeciwbólowe są najbardziej skuteczne w walce z bólem a połączone razem dają jeszcze lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onudda
Na ból głowy może składać się wiele czynników, stres, zmęczenie, zła dieta, przeziębienie. Mi też nie pomagają żadne metody typu masaże czy zioła, muszę połknąć dwie tabletki i wtedy ból przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie głowa boli dosyć często, czasami ból jest dosyć intensywny, ale wiem, że to przez mój kręgosłup. Wtedy tylko leki p.bólowe mnie ratują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilijana
A ja wam polecam bardzo dobry lek, nie pamiętam nazwy, ale w aptece będą na pewno wiedzieli. To malutkie tabletki, które rozpuszczają się jak homeopatki w buzi, taki cytrusowy posmak maja i małe niebieskie opakowanie. bardzo dobrze działaja i nie ma po nich wojny w żoładku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia 1237
ilijana, chodzi może o zolmiles? jeśli tak to mogę polecić - kupiłam go ostatnio, wzięłam kilka razy i pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie Metafen, bardzo dobre tabletki zawierające paracetamol i ibuprofen, dla mnie jedne z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukaszzzzz
spróbuj się zbadać pod kątem bruksizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×