Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
verdine20

ciągłe bóle głowy

Polecane posty

Gość Ka.
U mnie także występują bóle głowy. Urazów żadnych nie miałam od jakiś 17 lat, gdy byłam mała rozcięłam sobie głowę o kant segmentu, ale nic poważnego mi się nie stało... Gdy byłam w wieku 11 lat miewałam częste bóle głowy i zawroty. Robiło mi się duszno i słabo. żaden lekarz nie wiedział co się dzieje. Zostałam skierowana do szpitala na badania, zrobiono mi m.in. EEG i nic nie wykryto. Lekarz stwierdził, że to ze stresu wywołanego szkołą. Do tej pory nie wiem czy miał rację... Jak skończyłam 15 lat to bardzo rzadko zdarzały mi się bóle głowy, raz bądź dwa razy w miesiącu. Ostatnio jednak coraz częściej boli mnie głowa. Nie jest to migrenowy, bardzo silny ból, ale mimo wszystko przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu... Obecnie od 4 dni nieprzerwanie boli mnie głowa i nie wiem co zrobić. Może to stres wywołany ciężką sesją? Ale nie sądzę, bo głowa bolała mnie także kilka miesięcy temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być też ból wywołany upałem. Upał+stres+zmiany cisnienia atm. Spróbuj gdy boli Cię głowa, wziąć chłodną kąpiel, uspokoić się. Jeśli to nie pomoże to polecam pyralginę. Nie dość że działa przeciwbólowo to jeszcze uspokaja także idealna w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyna
jakas przyczyna tego bolu musi byc. moim zdaniem powinnas do skutku szukac przyczyny tego bolu zamiast szprycowac sie lekami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isdgjaoshg
ale zważ na to że leki przeciwbólowe są szkodliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czibik
Jeżeli się je bierze nagminnie i regularnie to tak. Ale gdy bierzesz sporadycznie to raczej nie robią chyba większej szkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
A może tak najlepiej pójść do lekarza :) Zrobić rtg kręgosłupa,tk głowy,badanie eeg lub emg zamiast leczyć się wzajemnie prze net :) Śmieszne są te Wasze porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czibik
No ja byłam u lekarza i miałam robione badania. I nie wiedziała neurolog od czego ból. Więc jedyne co mi pozostaje w stanach skrajnego bólu to tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhsah
nie sądzisz że powinnaś się badać do skutku? Jakiś powód bólu masz przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czibik
Ale co ja mogę poradzić w takiej sytuacji? Zrobili mi badania, powiedzieli że nie widzą nic niepokojącego i kazali radzić samej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhugu
Znam ten typ lekarza. Ma w nosie pacjenta. Sama miałam podobnie. Miałam ciągle bóle głowy, badania były w normie, nie wiedziałam co mi jest, brałam leki. Ale na dłuższą metę tak nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czibik
Co zatem proponujesz? Zmiana lekarza? Nauczenie się żyć z bólem? W sumie nie wiem czy to wina lekarza, bo co miał mi powiedzieć, skoro wszystkie badania były w normie? Klinicznie nic mi nie było niby. Nie wiedzą skąd ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjaiszyk
Racja, co masz zrobić, skoro Cię boli. Masz się męczyć cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czibik
dokładnie... przecież nie mogę tak cały czas znosić bólu. Czasem po prostu trzeba wziąć lek... Jak dotąd najbardziej pasuje mi Etopiryna. Od razu po niej staję na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czibik Co zatem proponujesz? Zmiana lekarza? Nauczenie się żyć z bólem? W sumie nie wiem czy to wina lekarza, bo co miał mi powiedzieć, skoro wszystkie badania były w normie? Klinicznie nic mi nie było niby. Nie wiedzą skąd ból..." Widać tych badań było za mało:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czibik
Rozumiem że jesteś lekarzem, skoro to piszesz? Jakie badania byś mi zatem zalecił wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahtaglowa
może od stresu, szybkiego tempa życia, za mało świeżego powietrza za dużo komputera itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być faktyczny powód. Ja ciągle siedząc przed laptopem mam częste bóle głowy, ale u mnie niestety praca przed komputerem jest związana z pracą, więc ograniczyć mogę tylko weekendami lub na urlopie. Ale staram się jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czibik
Ja też tak czasem mam. Czasem spacer na świeżym powietrzu pomaga, ale czasem potęguje ból :( Nie wiem zupełnie od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrena...?
Gdy masz napad migrenowy, to normalne, że wyjście na świeże powietrze jeszcze Ci zaszkodzi, przecież to jasne jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czibik
Jeśli mam migrenę-to wiem o tym. Bo ból migrenowy jest charakterystyczny. Ale wyjście na dwór potrafi mi zaszkodzić nawet gdy mam zwykły ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fatalny dla zdrowia znak czasów że niestety praca wiąże się z pzresiadywaniem pzred komputerem cały dzień. pod koniec dnai bywam tak znużona że to się przemienia w ćmiący ból glowy. może przyszłe pokolenia tak dostosują się do takigo stylu zycia i pracy bo ja do 14 roku życia nie miałam komputera. ale ich sylwetki i głowy pewnie z biegiem ewolucji staną się bardziej ufopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bienius
Jak dla mnie i tak najlepsze są po prostu leki na ten ból. Niestety moja praca wymaga spędzania sporej ilości czasu przed komputerem, więc wyeliminować powodu nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia003
Takich ciągłych bólów głowy nie da się napewno wyleczyć tabletkami, to tylko łagodzi ból na max 2 godziny a problem dalej jest, u Mnie lekarze prawie rok szukali przyczyny po czym doszli do wniosku że to z pewnością migrena, dostałam leki, bardzo silne(ktoś kto ma migrene wiem o czym mówię) i i tak nadal było kiepsko. Bywało, że nawet dwa dni w tyg miałąm wycięte z życia. Raz w Warszawie pojechałam z mężem do lekarza któego jego szef nam doradził i on zaproponował nam dwa rozwiązania, albo kolejne leki i łagodzenie objawów albo reoznator biofotonowy i wyleczenie przyczyny. Wybraliśmy drugą opcję i po 4 miesiącach aż mąż mnie nie poznał , całkowicie odmieniona, bo w końcu zdrowa. Bóle nie wróciły już pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia003
rezonator biofotonowy*, przepraszam, źle napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilanejman
sprobuj zastosowac naturalne srodki. moja mama miala takie problemy, od jakeigos czasu zazywa alfe alfitv i mowi, ze jej pomaga. warto odwiedzic jakiegos znachora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tova1985
Ja również cierpiałam na bóle głowy, może nie jakieś mocne ale za to bardzo dokuczliwe prominiujące z lewej strony (od lewego stawu skroniowo- żuchwowego), ból najbardzoej odczuwalam z tyłu głowy. męczyłam się tak z pół roku i przeszło... kiedy zrobiłam zęba! miałam widocznie jakieś zapalenie, które miało wpływ na moje samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraszkaa
Na wszelkiego rodzaju bóle w tym przede wszystkim na ból głowy, bardzo skuteczny okazał się Metafen, dlatego, że zawiera w sobie dwa składniki - paracetamol i ibuprofen. Na prawdę warto go spróbować, dla mnie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×