Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Jak tak Was czytam, to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że moja szkoła jest jakaś ruszona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś jestem z siebie dumna-dostałam ze sprawdzianu z maty 3! i ktos się może śmiać z tego ale ja wiem ze naprawdę opanowałam ten material i to dost. należy mi się zasłużenie :) a teraz lecę się na kartkowkę z historii przygotować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulejszyns 🌼 ja dzisiaj nad wosem siedzę, jutro mam niby jakiś spr z matmy, ale już się uczyłam i teraz ledwo mam siłę palcem kiwnąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejade cały świat na bizonie----> grunt to nastawienie :] ja chyba znowu spieprzyłam sprawdzian z matmy :O:classic_cool: dobrze, że u mnie w szkole nie pytają, bo chyba bym zwariowała.. zabieram się zaraz za matury rozszerzone z polskiego i ćwiczenia z angola :> słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taaaaakie pytanie
skończyłam liceum, od 4 podstawówki uczyłam się angielskiego, zawsze 5 miałam, ale naprawdę kiepsko umiem ten język? jakie są metody, żeby dobrze się nauczyć języka obcego? jakie dacie mi rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi radzić nie znając Cię, bo każdy ma swój sposób nauki. mi dużo dał rozszerzony wymiar nauki angielskiego w szkole, kursy, słuchanie muzyki w tym języku, czy oglądanie filmów i programów po ang. nadal nie jestem jakaś świetna w tej materii, ale podobno całkiem niezła [opinia mojej nauczycielki].. z kolei moja kumpela niby też miała zawsze wysoki poziom angielskiego, a naprawdę niewiele umie i nawet korepetycje i zmienianie korepetytorów jej nic nie daje.. ;] spróbuj oglądać dużo filmów po ang, słuchać muzyki, możesz też czytać i pójść na jakiś kurs :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci dobrze ATP :D jak to u was w szkole nie pytają????????? u nas by to nie przeszlo ja jestem noga z matmy, nie wiem jak tą mature zdam :( a z anglika to juz nie mówie :P poza hał ar ju to nic nie powiem :P ja sie troche ucze anglika na czatach np www.chathour.com tam mozna sobie pogadac, tylko poznasz bardziej potoczny język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taką mam szkołę, że stawiają na luz :] wiem, głupio robią :O ale co poradzić.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupią? Właśnie super! Nawet nie chodzi o to, że nie trzeba się uczyć, bo kto będzie chciał, to i tak się nauczy, a kto nie, to i tak oleje, ale masz o połowę stresu mniej. :) Miałam sprawdzian z matmy. Nie chcę użyć brzydkich słów, więc najlepiej nie powiem nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct :) heh, może masz trochę racji.. taki bardziej nowoczesny styl nauczania.. humany pół dnia siedzą na historii, a biolchemy mają w tym czasie biologię np.. kładą nacisk na naukę tego na czym Ci zależy.. chociaż mało komu zależy.. ja też ostatnio miałam. nie skomentuję :classic_cool: nawet nie to, że nie umiałam tylko ja tak mam z matmą, że w momencie jak dostaję kartkę z zadaniami to zapominam z nerwów :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to chyba nie codziennie? Ja tez mam w jednym dniu 3 polskie i 2 wosy :) Współczuję :(. Ja za to mam tak, ze umiem, ale na spr są całkiem inne zadania od tych, które przerabialiśmy na lekcji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie, to był przykład :] a ja mam 3 polskie i dwie matmy. wtedy na tym ostatnim już trudno wysiedzieć. a z innymi zadaniami na lekcji i innymi na sprawdzianie też miałam przygody. i z tłumaczeniem przez babkę wszystkiego po napisaniu tego sprawdzianu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ja cierpię, jak mam 2 lekcje pod rząd, a co dopiero 3 xD A nasz nauczyciel nam nie tłumaczy, bo "to przecież było takie łatwe i szkoda czasu" 😭. A te zadania często są z rozszerzeń :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×