Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

nerwy to ja mam stale poruszone :O więc nic nowego :P inna sprawa, że moja wyobraźnia jest dość szalona i już zobaczyłam siebie jako polonistkę przekrzykującą klasę :O okropna praca i to za marne wynagrodzenie :O ano, tak, ty przecież iberystyka :D a skąd u Ciebie zainteresowanie Hiszpanią? ja złożę jeszcze na anglistykę.. i nie wiem na co.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja, to racja - codziennie oglądam wyczerpany wyraz twarzy mojej polonistki, która nie może uzyskać od nas odpowiedzi na żadne pytanie i zastanawiam się, dlaczego jeszcze nie zrezygnowała z tej pracy :D. W sumie nie wiem skąd ;). Po prostu czuję jakaś niewytłumaczalną sympatię do tego kraju i bardzo mi się podoba język :). Na anglistykę, to chyba mocna z angola jesteś :). Złóż jeszcze na szwedzki, bedziesz miała każdy z innej bajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy taka motzna :O po prostu nie mam wyboru 😭 oprócz tego japanskiego to naprawdę nie widzę dla siebie za bardzo kierunku 😭 kiedyś myślałam o psychologii, ale najpierw powinnam sama się ustabilizować, a potem pomagać innym :O:classic_cool: jeszcze chyba na dziennikarstwo mogłabym złożyć :O tylko co po tym robić? pudla redagować? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu miałoby nie móc? Wszystko się da :classic_cool: To moze psychiatria, bo psychiatrzy ponoć są nieraz jeszcze bardziej walnięci od swoich pacjentów ;). Pudla, albo prowadzić wydarzenia na polsacie :classic_cool:. Ach, gdyby to jeszcze takie proste było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, że nad morzem zimno, ale wiecie, zawsze to wolne dni od szkoły i z kumplemai z klasy będziemy mogły się "integrować" :D A co, z okolic nadmorskich jesteś? :classic_cool: dziewczyny, przecież fajnie byłoby redagować pudla :D albo pomponika, nawymyślasz parę bzdetów, uaktywnisz swoją wyobraźnię i jeszcze Ci za to zapłacą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct-->nie nadawałabym się do roli poważnej spikerki :]:( psychiatria owszem mi się marzyła, ale najpierw trzeba skończyć medycynę :O odpada. :( ATP-->of course :) ja zamiast redagować pudla wolałabym się regularnie na nim pojawiać :classic_cool:;) dokąd dokładnie jedziecie?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, no tak, najwazniejsze, że nie ma szkoły. :D Ja morze? Coś Ty, taż ja z Dolnego Śląska jestem :D Hinatka, to tak, medycyna to już hm... szaleństwo :P. Tak ładnie mówiąc. No to jak niepoważnej, to może mtv, albo viva? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct--> to daleko do siebie mamy :P mtv lub viva.. ee.. na mtv to ja lubię next xD poza tym to myślę, że to jednak nie moje muzyczne klimaty :O poważnie to chciałabym się zająć literaturą i poezją :) ATP-->kurde, to nie moje strony akurat :P Jola? przy niej nie mam najmniejszych szans 😭:classic_cool: co prawda miałam takie same różowe królicze uszęta, ale zostały u mojej babci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no to sorry, myślałam, ze to do mnie :D. Też się zdzwiłam, że nie pamiętasz o Arkadach, ale co tam :D. Głupek ze mnie :) No szaleństwo, w życiu bym się na to nie porwała. No ale co kto lubi :D. Mam koleżankę, która wybiera się na stomatologię. To dopiero hardkor :O. Nie dość, że ludzie ją znienawidzą (ja np. nienawidzę wszsytkich dentystów :D), to jeszcze będzie musiała zagłębiać się ludziom w ich śmierdzące paszcze, a fuuuj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, lae byłam na wakcjach nad morzem, może się gdzieś minęłyśmy ;). Nie wiem, co to jest mtv next, nie mam tego programu 😭. A poezji to mam aktualnie po czubek włosów, własnie kończę pisać analizę porównawczą dwóch wierszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka -> kurczę, no tak, przy niej to każdy może wypaść blado, fakt :o drugiego takie porypa to chyba nie ma na świecie, no chyba, że Gracjan Roztocki :o Extinct ->no ja też myślę, że kto co lubi. Ale koleżankę co chce być stomatologiem podziwiam :D ja też nienawidzemoich dentydtek :D akurat dziwnym trafem nigdy nie miałam żadnego donstyty :o może wtedy bym go mniej nienawidziła? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct--> kto wie ;) a next to taki program na mtv gdzie laska albo facet ma do wyboru 5 kandydatów/kandydatek i każde z nich może zabrac na randkę, a jak ktoś im się nie podoba to krzyczy "next". bardzo fajny und pouczający program, a randkowicze są nieraz bekowi ;) ATP-->jeszcze ten taki Roland.. Sieczkowski? :P czy jakoś xD tez jest niezły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, ja miałam kiedyś dentystę, jeszcze jako dziecko. Do dziś pamiętam jego grube paluchy grzebiące w mojej buzi :O:O. A z poezją to daję radę, znaczy rozczajam ją raczej bez większych problemów, ale i tak jej nie lubię :P Hinatka, ja wiem, wiem! :D Takie coś leci na zone club, ale to jakieś amełykańskie. Czasem są też geje i lesby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdaje matme, polski, niemiecki, angielski i geografie ide na turystyke i rekreacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP-->ten! nawet raz w tv trafiłam na program o nim xD to dopiero celebryta :P co do dentysty to ja nie miałam do tej pory problemów z zębami, dlatego takiej niechęci jak wy nie mam :] extinct-->no na zone club też to puszczają pod tytułem randka na czas xD tak :D ja pamiętam jak jakiś gej kiedyś robił sesje rozbierane tym kandydatom :> w ogóle na zone club są zajebiste programy, np potyczki springera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolica, witamy 🖐️ :D Hinatka, dokładnie :D. Oni w ogóle mają nieraz pojechane pomysły. Lubię też oglądać jak czysty jest twój dom -> masakra :D. Potyczek nie znam, ale zawsze, jak właczam ten program, to leci jakiś tańczący facet i baby z tyłu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no jak młody, to zrozumiałe :classic_cool:. Ale pod warunkiem, że masz ładne zęby :D Dobra, dziewczyny, ja lecę, bo się do rana z lekcjami nie wyrobię :O. ;* 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolica --> 🖐️ :) miło, że do nas dołączasz xD ATP-->to są dobre programy :classic_cool: extinct-->albo porady różowej brygady xD i jeszcze klub niegrzecznych dziewczynek! tańczący facet u springera? aa, tam czasem różne osoby na rurze tańczą :D obejrzyj kiedyś springera, zobaczysz w jaki faajny sposób można tam otrzymać koraliki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×