Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

dokładnie;) w sumie mialam być wcześniej ale moje lenistwo dało znać o sobie i urodziłam się na sam koniec skorpioniego ogona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś wyczucie :P ja właśnie zakończyłam romans z czytaniem ze zrozumieniem z polskiego i niby mam wolne.. od jutra muszę matmę ćwiczyć :] eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie zakończyłam romans ze streszczeniem Ludzi bezdomnych :O. To było coś strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judym jest fajny, co prawda wolał rozdartą sosnę od Joasi, ale całkiem znośne to było ;) widziałaś film? dobre było jak on się lampił na tą młodszą Orszeńską, Wandę ;] poza tym, taki bohaterski był und dzielny i miał misję społeczną :classic_cool: jakby na lekcji pytali o analogie do innych lektur to porównaj z wallenrodem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam filmu :(. Dużo osób mi mówiło, ze to całkiem fajna książka, ale przeszłam 50 stron i nie dałam rady więcej :/. Chociaż jakby to porównać z Procesem, albo Nad Niemnem, to i tak nie jest tak źle. Może i był bohaterski i dzielny, ale za nudny jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w filmie był fajniejszy.. może wam puszczą na lekcji? :> a Procesu jeszcze nie miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatt-czy Ty się zakochalaś? w Judymie-ok rozumiem jest seksowny i przystojny ale no wiesz .... on nie istnieje :classic_cool: ja idę spać dalej-powtórzę sobie słówka na angielski jeszcze i zmykam dalej odsypiać 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię, nasza polonistka nas nie kocha i nie będzie nas rozpuszczać filmami ;). Jeśli nie masz rozszerzonego polskiego, to nie będziesz miała. I ciesz się, bo to była tak nudna książka, że co chwilę zasypiałam :O. ATP, gdybym, umiała coś wiecej od guten tag i ja wohl, ich liebie alkohol, to chętnie bym Ci pomogła :D Aha, zapomniałam - ja jesem wodnik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznikowo 91 -->aż tak to widać? 😭^^ nie jestem aż taką desperatką.. bardziej pociągali mnie Kordian i Gustaw Konrad :classic_cool: oraz faceci z mangi :] papapa, dobrantz 🖐️;) ATP----> nie lubię niemcarzy!!!!!!!!!!!!!! :O:O:O extinct--->mam rozszerzonego polaka i mam to na liście lektur, ale jeszcze nie było :( przejade cały świat na bizonie--> witame 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, to współczuję, ja tego nie mogłam przejść :O. Chociaż nasza polonistka stwierdziła, że to takie cudowne dzieło -.-' A mnie najbardziej pociągał Werter 😍 Rocznikowo, wiadomo, to My --> :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: Taka wesoła gromadka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiem niemieckich?! To ja mam polskiego 7 godzin, nie wspominając o językach obcych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trójmiasto ;) nie wyobrażam sobie 8 niemców :O sama mam 7 angoli :classic_cool: a polaków tylko 6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Dolny Śląsk :) Własnie Cierpnienia młodego Wertera stanowią moją ulubioną lekturę z przerabianych w liceum. Naprawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z ciekawostek -6 godzin historii ale to i tak za malo jak dla mnie:D o tak jestesmy wesolutką gromadką :D:D ja jak już wspominałam-mało znane miasto na podkarpaciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×