Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

ATP--> te durne linki to już tutaj tradycja :O:P tak, wiem, ostatnio przez pół nocy wypracowanie pisałam.. dzisiaj znowu zabiorę się za angola i matmę :] suodko jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już wróciłaś z wycieczki? :( ja teraz kumpeli pomagam z polskiego.. obejrzyjmy sobie Springera, dobrze nam zrobi :P muszę jeszcze oglądanie "Naruto" dokończyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nawet mogłoby zainspirować do napisania ciekawych historii (pod warunkiem, że szkoła nie zabijałaby kreatywności i pomysłowości). nienawidzę pisać wszystkiego pod klucz :O:classic_cool: ale fajnie było? co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakarat
No właśnie ja mam taki problem że uczęszczam do klasy maturalnej i będę zdawał same podstawowe i obowiązkowe przedmioty. Polski, angielski i matmę. Wszstkie podstawowe. Co będę mógł po tym studiować??? Bo nie wiem nie mam w ogóle pomysłu kim byćw życiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakarat
Nie mam zadnych zainteresowań i nie wiem co robić po liceum! Doradźcie mi! bardzo proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakarat
Mam zdolności plastyczne, które, niestety odkryłem dopiero teraz...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka zajefajnie było :classic_cool: i ja też nie lubię pisac pod klucz, bo to w końcu ma być moja ocena i to, co ja myślę, a nie to, co chcą przeczytać. Bakarat to może idź na polibudę, tam jest coś takiego, że masz pierwszy rok takiego ogólnego nauczania i dopiero później decydujesz się na jakiś kierunek. Tylko nie pamitam jak sie to nazywalo... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz iść na płatne studia jakieś na pewno.. porób testy predyspozycji zawodowych.. ;] jak masz zdolności to mozesz zostać artystą :) malujesz, rzeźbisz, rysujesz? coś innego? zazdroszczę Ci :( powodzenia życzę.. :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakarat--> a może być rysował mangę? :> ja bym wymyślała fabułę, a Ty byś rysował i byśmy zarobili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jutro ;] od wtorku mam wolne :classic_cool: pomyślę o was męczących się w szkole od rana, wylegując się w moim łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh :( u mnie właśnie nie ma lekcji w tym tygodniu.. ale i tak sama się będę uczyć, pisać sobie rozszerzone arkusze maturalne z polskiego i angielski powtórzę i z matmy zadania porobię. tyle, że w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci zazdroszczę :(. Kurde, ja się jeszcze do nauki do matury jeszcze nie zabrałam, oprócz wosu i troszkę angielskiego. A czas ucieka. Myślę, że to jest odpowiednia pora na postanowienie: od jutra się uczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam talent do łamania wszelkich postanowień.. też mi ta nauka kiepsko idzie.. wszyscy mnie demobilizują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ich nie muszę łamać, bo zazwyczaj nie rozpoczynam ich realizacji :D. Kurczę, to musimy się zmobilizować same, icz ader (uwielbiam to wyrażenie, nie wiem czemu :D). Ja własnie wykonuję cudowne zadania z jeszcze cudowniejszego prawdopodobieństwa, achhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz ruszę zadania (nie wiem nawet z czego :D), teraz robię kumpeli angielski, bo jej zadali na kursie maturalnym :O nie wiem co by mnie mogło zmobilizować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, mi też zadali, to może Twoja kumpela jest moją kumpelą xD Mnie zazwyczaj mobilizuje "jak nie zaliczę, to nei zdam", ale to się tyczy jedynie matematyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z zaliczeniem to zwykle nie ma problemu.. na 2, czy 3 matmy :P ale i tak nic nie umiem. :( tak czuję.. z reszty mam dobre oceny :] a na jaki kurs chodzisz? do matury rozszerzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowej, bo najpierw się zapisałam, a dopiero po czasie sobie wymyśliłam rozszerzoną, ale było już za późno ;) A ja nawet umiem i mam złe oceny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.. ja z angielskiego mam tak: z klasą robimy przygotowanie do podstawowej, potem chodzę na fakultet z rozszerzonej i kurs upper-intermediate od przyszłego tygodnia.. ciekawe czy mam szanse na tej rozszerzonej.. ja jestem totalną humanistką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×