Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

jak najbardziej można :D sailor moon dla mnie ukochane na zawsze :> moon prism power, make up :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie lubię Hamtaro, a co, trzeba trzymac jakis poziom!:classic_cool: to możemy zrobić zlot Czarodziejek, ja zawsze byłam tą z Merkurego :classic_cool: ale już nic z tego nie pamiętam :( a teraz uciekam, jeszcze muszę Judyma trochę pomęczyć :o debranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judym, seksowny, bohaterski Judym, rozmarzyłam się :classic_cool: wybrał misję zamiast być z ukochaną :> ja byłam wenus ;) to kiedy ustawka z wysłannikami królestwa ciemności? :classic_cool: miłej nocy Ci życzę :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznikowo 91 :D ja 2 lata temu zrobiłam sobie powtórkę wszystkich serii ;) bosko znowu to oglądać i wspominać stare czasy :) moi znajomi w tym roku też na turystykę poszli, i na razie się cieszą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct-->ja lubiłam tego Siemano? :> jakoś tak :classic_cool: ten co zarywał do tej co się milusią zajmowała.. :P i Bijou! ja dziś stosunkowo wcześnie skończyłam lekcje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie pytanie
hej wiecie moze czy zdając maturę rozszerzoną z angielskiego (pisemny) mozna część ustna zdawać na poziomie podstawowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie pytanie
haloooo bardzo proszę powiedzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się ze tak-w koncu na deklaracji poziom z j.angielskiego zaznaczasz zarówno na teście pisemnym jak i ustnym ;) ale moze się mylę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznikowo 91---> mylisz się kochana :( od tego roku się zmieniło i wybierając rozszerzony angol musimy zdawać też rozszerzony ustny ang. jest nawet w deklaracji :P już ten temat był tu poruszany.. także wybranie rozszerzenia z angielskiego=rozszerzona ustna matura :O w ogóle to 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie pytanie
dzięki za info :) no to trochę gorzej jest w takim razie, no ale coż, podobno dla chcącego nie ma nic trudnego :) ja wlasnie siedzę nad companionem do matury rozsz w dzialem czlowiek :p juz zaczelam powtorkę - jeden dzial tygodniowo i do końca grudnia dam radę ;) potem gramatyka i utrwalanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no nareszcie.. wolne! :) Weronika w wersji książkowej bardzo mi się podobała, ale średnio widzę SMG w tej roli.. zawsze w niej widzę Buffy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie tez, ksiązkowa od razu bardzo przypadła mi do gustu, a jak ona ją zagra? No zobaczymy, w każdym razie jak nie pójdę to się nie dowiem, a nie chce mi się czekać aż będe sobie mogła ściągnąć. :P padam, chyba zaraz pójdę spać :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robisz kiełbasę? :D Mnie chyba cała niedziela zejdzie na walce z matematyką :O. A w ogóle to strasznie Ci się stopka rozrosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiełbasę w sensie, że zadania z matmy z ksiązki autorstwa pana Kiełbasy :D no własnie, ta matma, a tak strasznie nie lubię geomtrii :o wiem, rozrosła się, ale tak mi sie to podobało, że nie mogłam się powstrzymać przed wklejeniem tego tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaa :D. A już się zdziwiłam xD Ja geometrii też nie znoszę, aczkolwiek akurat mam logarytmy, których też nie kocham :O. Fajne, fajne :D. A to z jakiejś książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, bo już się zdążyłam przestraszyć :D. Haha, dobre :D. Napisali mi, zę jestem wyjątkową kretynką :( xD Muszę lecieć, zostałam zawezwana do babci :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wg tego czegoś jestem podstępną erotomanką 😭 to jakie wy znaki jesteście? ja skorpion :] zazdroszczę wam, macie tyle roboty, a ja właśnie piłuję paznokcie (chwilę temu zmyłam maseczkę) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty jeden z ostatnich skorpionków ;) dobrze, że się pospieszyłaś, bo dzień czy dwa i nie miałabyś tych zayebistych und zboczonych cech ;):classic_cool: [stara baba] xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCYYYYYYY
BŁAGAM POMOCY! chce iść na ASP w poznaniu na architekture i urbanistyke. słyszałam że tam nie ma sprawdzania teczki od tego roku? to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×