Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Aha, rozumiem :(. Za rok na pewno będzie lepiej :D A ja złamałam swoje postanowienie - miałam do końca życia nie wiedzieć, jak smakuje wódka. Nie udało się 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa akurat nie :O:O bardziej żołądek. nie ma się czym chwalić :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, ja rzygałam z przerwami 12 godzin :O nie było nawet mowy o mięcie, tylko siemię lniane. niby wracam do siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko siemię i czarną herbatę mogę. no odwodniłam się już, to haftałam samą żółcią :O ale już ok. nie piję więcej.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu leja -do nas wpadaj :D byle nie z dziołchą swoją wpaść :D laski mam moralnego :D Hinatt- wypij wapno rano -bieedna :D a ATP nie piła i nie ma żadnych kacy -moralno-fizycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam kluseczki
To, że Polak potrafi, wiemy nie od dziś, jednak kiedy przyjrzeć się bliżej pomysłom naszych rodaków, można odnieść wrażenie, że Polska to kraj cudów przyjmujących najczęściej postać absurdów. Miłość niejedno ma imię Jak udowodnić dziewczynie miłość? Sposobów jest wiele. 22-latek z Lublina włamał się do sklepu i "w dowód miłości" ukradł papierosy. Pomogli mu w tym koledzy. Policjanci ustalili, że to dziewczyna sprowokowała 22-latka do tego czynu, podczas kłótni. Zagroziła, że jeżeli ten nie pokaże, jak się włamuje do sklepu, to zerwie z nim znajomość. Czytaj więcejczytaj dalej Miłość i wierność można też udowodnić w inny sposób. Deklarację wierności swojej dziewczynie z pewnością do końca życia zapamięta 25-latek ze Świnoujścia, który trafił do szpitala z zatrzaśniętą na jądrach kłódką. Chłopak nie przewidział skutków ubocznych swojego wyczynu. Do jego genitaliów przestała dochodzić krew, w efekcie czego penis i jądra zaczęły puchnąć i sinieć. Po usilnych namowach wybranki serca, młody mężczyzna w końcu zgłosił się do szpitala. Niestety, lekarze nie byli w stanie pomóc chłopakowi. Zrobili to dopiero strażacy, którzy przecięli kłódkę specjalnymi nożycami. Czytaj więcej Złodzieje - ci to potrafią! Akcja rodem z komedii przypadków wydarzyła się w Toruniu. Sprawcy napadu sami zostali napadnięci! Co ciekawe, przestępcy, którzy padli ofiarami przestępstwa, nie wahali się ze swoją krzywdą iść na policję. Zaczęło się w pociągu. Dwóch mieszkańców Torunia podróżowało w przedziale z młodym mężczyzną z Włocławka. W Toruniu na dworcu wciągnęli go w zarośla, po czym zabrali mu odtwarzacz mp3, komórkę, pieniądze i portfel. Łupem długo się jednak nie cieszyli, bo kilka godzin później sprawców napadu, zaatakowała inna kilkuosobowa grupa. Dwaj napastnicy, zgłosili sprawę na policję. Czytaj więcej Policjanci z Tarnowa ujęli drobnego, lecz dokuczliwego dla okolicy złodzieja, który po włamaniu do jednego z domów od razu wypił znaleziony w nim alkohol i stracił kontrolę nad sytuacją. Włamywacz, który na miejscu raczył się koniakiem, znużony położył się do łóżka właściciela i zasnął. Obudzili go policjanci, którzy zostali wcześniej powiadomieni o dokonanych przy ciężkowickim Rynku włamaniach. Ostatecznie 59-letni mężczyzna trafił do aresztu. Czytaj więcej Włamywacz, który okradł na 100 tys. zł jednego z katowickich jubilerów, nie zdążył uciec przed nadjeżdżającymi ochroniarzami, wrzucił więc łup do plecaka i wspiął się na podwieszoną pod stropem budynku lekką konstrukcję sufitu. Ochroniarze nie zauważyli jego obecności. Jednak jakiś czas później, gdy do pawilonu przed otwarciem zaczęli przychodzić inni najemcy, jedna z kobiet zauważyła ruszający się sufit. Powiedziała o tym zbierającym ślady włamania policjantom, którzy po chwili ściągnęli z sufitu złodzieja i wypełniony biżuterią plecak. Czytaj więcej Policjanci, drogowcy i inne służby Śmiało, strażnicy przymkną oko na opalających się topless /RMF Szczecińska straż miejska obiecała, że będzie przymykać oczy na panie opalające się topless. Po ubiegłorocznym skandalu, kiedy to sprawa trafiła do sądu, a ten uniewinnił dwie opalające się bez staników kobiety, strażnicy będą reagować tylko na wyraźne życzenie innych plażowiczów. Strażnicy przyznali anonimowo, że po ubiegłorocznej interwencji śmiała się z nich cała Polska, a na ulicy słyszeli docinki, że nie lubią biustów. Czytaj więcej Jak zapobiegać wypadkom? Interesujący pomysł mieli drogowcy z Warszawy. Przy czterech znanych z licznych kolizji skrzyżowaniach drogowcy zakopali tak zwane odpromienniki, czyli puszki z metalami pochłaniającymi energię. Tak poradził im radiesteta. Teraz dumnie prezentują statystyki, według których od tego momentu nie było w tych miejscach wypadków. Zdaniem drogowców inne konwencjonalne metody zawiodły. Regulacja świateł, poprawienie znaków, czy nawierzchni nic nie dały, dlatego pochylono się nad metodami alternatywnymi. Czytaj więcej Bez komentarza Proboszcz parafii w Dargosławiu (woj. Zachodniopomorskie) zaskoczył wszystkich. Na witrażach w kościele, zamiast twarzy apostołów znalazły się zdjęcia radnych, sołtysa i byłego wójta. Pomysłowy ksiądz chciał się tym samym odwdzięczyć za wsparcie finansowe przedsięwzięcia. Czytaj więcej Szczecińscy strażacy przez dwie godziny wydobywali z błota kobietę, która próbowała skrócić sobie drogę i weszła na plac budowy. Teren okazał się bardzo grząski - kobieta zapadła się w błocie do połowy ciała. Strażacy mieli ogromne trudności z dotarciem do poszkodowanej. Zdaniem ratowników akcja była bardzo nietypowa i trudna, ale - na szczęście - zakończyła się sukcesem. Czytaj więcej "Trumny, w których wyglądasz, jak żywy" /Głos Wągrowiecki W Kamieniu Śląskim na Opolszczyźnie pijany traktorzysta przez pomyłkę zaorał cudze pole. Właścicielka zobaczyła niszczący jej zasiewy traktor podczas herbatki z ploteczkami u sąsiadki. Wybiegła z domu, by powstrzymać szkodnika, który - jak się okazało - był kompletnie pijany. Zszokowana kobieta wezwała policję. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w pobliskim barze, dokąd udał się oczywiście swoim traktorem. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.Czytaj więcej Niezwykłą pomysłowością wykazał się mieszkaniec miejscowości Kaczka w woj. mazowieckim. Mężczyzna ustawił swoją wersalkę na... dwóch bombach lotniczych. Nie wiadomo, jak długo niewybuchy służyły jako meble. Pewne jest, że zawierały proch, więc w każdej chwili mogły eksplodować. Czytaj więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Przecież nie można zapominać o tymże ważnym wydarzeniu :classic_cool: :D Spadam rozczajać matmę (miałam to robić od poniedziałku, ale jak zwykle wszystko zostało na niedzielę :D) 😭:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj :(. To będę trzymać kciuki, żeby Ci nauka szybko poszła, jak się już za nią weźmiesz :D Ja jestem w połowie rozczajania. Nienawidzę graniastosłupów! Nie mam wyobraźni przestrzennej! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaję WOS i biologię , a myślę o polityce społecznej, socjologi- praca socjalna, ewentualnie o archiwistyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ja odwrotnie ...uwielbiam graniastosłupy i dobrze to rozumiem ... dla mnie funkcja to porażka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×