Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

A ja jakoś nie mam siły się zebrać za cos porządnego, a zwłaszcza za nukę to się trochę nudzę. Wiem, że to bez sensu, ale już tak mam jak jestem chora - jestem niezdolna do jakichkolwiek konstruktywnych działań. :P A Ferdydurke to chyba ostatnia rzecz, jaką teraz przeczytam :D A ja jutro będe wiedziała ile mam procent z matury, bo jutro będą u mnie podawać wyniki, bo dzisiaj nie było matmy. I oczywiście zaraz mi doniosą drogą smsową ile mam. :D a jak tam przygotowania do studniówki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, tydzień? :> ja mam wolne na dobrą sprawę od środy :) tą ogólnopolską też zdałam, a operonowej nie pisaliśmy :] propozycje ocen są całkiem fajne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam sił, żeby się zabrać za nukę, więc się nudzę... :o niestety jakjestem chora to mam kłopot z zabraniem się za jakieś konstruktywne działanie... :P A Ferdydurke to chyba ostatnia ksiązka jaką chciałabym teraz przeczytać. :P U mnie też spadł o troszkę śniegu, ale już chyba nie ma po nim żadnego śladu... chciałabym już te święta! :) a ja dopiero jutro się dowiem na ile napisałam te maturę, bo dzisiaj nie było matmy. Oczywiście jak tlyko poda wyniki zaraz zostanę powiadomiona o wyniku drogą smsową, dobrze mieć swoje wtyczkiw klasie. :classic_cool: ;) a jak tam przygotowania do studniówki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, widzę, że zostawiłam dwa długie posty właściwie o tej samej treści. :P Ale to dlatego, że coś kafe szwankuje, więc wybaczcie. :P były u mnie dzisiaj te wyniki i napisałam matmę na 78% :) obcięli mi jednak te punkty zo to zadanie z cosinusami wstrętne mendy :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
Ja tez jestem z tego szczęśliwego rocznika.. O wrr.. Myślicie ze pedagogika specjalna to dobry pomysl? Bo jak wiekszosc mam dylemat co do wybory studiów? I drodzy,jak matma? U mnie w szkole wszyscy zdali. Ja mam 66% ale nie jestem zadowolona..mysle ze stac mnie na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, Ty szczęściaro :P. U nas męczą do samego końca :O. A propozycji ocen jak nie było, tak nie ma ;] Haha, ATP, jak jestem chora, to też nie podejmuję żadneog sensownego działania, bo przecież jestem chora i mam prawo (czy. lenia) :D Ferdydurke jest suabe :O. Ale dzisiaj obczaiłam się, że na maturę obowiązuje tylko kilka rozdziałów, więc tylko je przeczytam :classic_cool:. Gratuluję matmy, mimo cosinusów :D. Ja mam nowe wyniki - 84% z angielskiego :D i 70% z polskiego. Porażka :O Przygotowania do studniówki jeszcze w lesie, choć mam nadzieję po świętach kupić sukienkę, żeby mieć od razu na sylwestra :). A jak Twoje przygotowania? :D Hula hopka (odpisuję, choć pewnie i tak już się tu więcej nie pojawisz :P), dużo osób Ci powie, że kiepski wybór, bo dużo ludzi na to idzie. Ale skoro Cię to kręci itd, to śmiało :). Ja po socjologii też nie będę miała za dużo ofert pracy :P. U mnie nie zdało matmy 5 osób na całą szkołę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śmiesznie, Ty jeszcze nie masz propozycji ocen, a ja już mam długopisem wystawione, a w piątek jest rada i będą zatwierdzać. :D Ja się ograniczę tylko do szczegółowego streszczenia i tego, co będziemy omawiac na lekcji. Więcej mi nie potrzeba. :P Nie jesteś zadowolona z tego polskiego? Ja jak bym tyle miała to skakałabym chyba z radości. :D ale wiadomo, ja to ja i polski mi kuleje. :P Ja sukienkę mam już od września (kupowałam na wesele wtedy) i nie musze się tez już martwić o patrnera... ;) Więc wszystko idzie dobrze. :) I ja też myślę, żeby studiowac co się chce, bo i tak po większości kierunków trzeba mieć bardzo często farta, żeby pracowac w zawodzie. A poza tym nie wyobrażam sobie, że można przez pięc lat studiować coś, czego się nie lubi. Amen. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
Mały zonk.. Zaglądałam w miarę regularnie. Ja slyszalam ze socjologia to jeszcze gorsze niz pedagogika. W sumie zawsze marzyłam o medycynie ale wybrałam zły kierunek na poczatku liceum )a bylam glupia) teraz juz nie mam szans na nadrobienie.. Irytujące ze juz praktycznie na poczatku liceum trzeba byc na cos ukierunkowanym (zwlaszcza jak ma sie taki glupi system nauczania jak w mojej szkole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
Mały zonk.. Zaglądałam w miarę regularnie. Ja slyszalam ze socjologia to jeszcze gorsze niz pedagogika. W sumie zawsze marzyłam o medycynie ale wybrałam zły kierunek na poczatku liceum )a bylam glupia) teraz juz nie mam szans na nadrobienie.. Irytujące ze juz praktycznie na poczatku liceum trzeba byc na cos ukierunkowanym (zwlaszcza jak ma sie taki glupi system nauczania jak w mojej szkole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja maturę z matmy zdałam :P wystarczjąco mamy zrobić jakieś denne bryły na matmę pamiętam ze to w podstawówce tez robiłam :D) no czeka mnie test z histori tuż przed świętami... :O studniówka :D :O :) aa tam nie mam z kim iść bo "mój chłopak " ha ha ma w tym samym czasie swoją studniówkę ponad 30 km od naszej więc oboje nie mamy z kim iść :D choć namawiam go by szedł z taką jedną panną ale jakoś nie ma chęci :D oj dziewczyny świętaaaaa :) śnieg pada,mróz mrozi,zule żulują karpie karpiują życie jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, no naprawdę. Chociaż i tak wiem mniej więcej, co będę miała, ale mimo wszystko wolałabym mieć to na piśmie :). Uwierz, że ze streszczenia dowiesz się więcej, niż z tej książki :D Nie jestem :(.Tym bardziej, że u mnie w szkole 4 wystawiają od 71%, więc dostanę 3+ (bo minusów tez nie wystawiają). Tragedia :(. Ooo, czyżbyś znalazła tego wymarzonego? :D Studiować coś, czego się nie lubi, albo gorzej - jeszcze sobie na tym nie poradzić :P. To tak, jakbym poszła na ekonomię, o mój Boże :D Hula hopka, zatem wybacz, ale było już tu trochę osób, które zostawiły jednego posta i uciekły ;). Ale w takim razie witamy w naszym gronie :D. Bo ja wiem, czy gorsze, myślę, że to zalezy od specjalizacji i jakichś dodatkowych rzeczy. Bo ja mam ambitne plany nauczyć się co najmniej dwóch języków, a z taką wiedzą na pewno byłoby mi łatwiej przy szukaniu pracy :). Fakt, ten system jest strasznie głupi :O Rocznikowo, błagam, nie mów mi o bryłach, przy stereometrii spędzę całe święta 😭. Śnieg :D:D:D. Bardzo mi się podoba czasownik "karpiują", cokolwiek on oznacza :D Dżizas, jaki post długi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no własnie, to też tak jakbym ja studiowała polonistykę lub anglistykę. :classic_cool: :D wspólczuję Wam tych brył, ja w święta będę sie zajmowac rachunkiem prawdopodobieństwa. Najgorsze jest to, że jak oni się nim zajmują w szkole to ja przez cały tydzień siedzę w domu. Ale jakoś dam radę. Oby. :P roczniko, co oznacza "mój chłopak"? :D wiesz, mi to czasem trzeba jak ten przysłowiowy chłop krowie na rowie :D śnieg widze tylko przez okno (a i tak u mnie właściwie go nie ma), a co do mrozu, hmm, przez szybę nie czuję... ;) matko, jak ja chciałabym już wyjśc do ludzi! :o czy to ten wymarzony, hmm, okaże się, jak na razie to chyba za wcześnie by tak mówić ;) ale walimy eseje :classic_cool: pieknie, musimy ćwiczyć długie wypowiedzi pisemne przed maturą z polskiego :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no własnie, to też tak jakbym ja studiowała polonistykę lub anglistykę. :classic_cool: :D wspólczuję Wam tych brył, ja w święta będę sie zajmowac rachunkiem prawdopodobieństwa. Najgorsze jest to, że jak oni się nim zajmują w szkole to ja przez cały tydzień siedzę w domu. Ale jakoś dam radę. Oby. :P roczniko, co oznacza "mój chłopak"? :D wiesz, mi to czasem trzeba jak ten przysłowiowy chłop krowie na rowie :D śnieg widze tylko przez okno (a i tak u mnie właściwie go nie ma), a co do mrozu, hmm, przez szybę nie czuję... ;) matko, jak ja chciałabym już wyjśc do ludzi! :o czy to ten wymarzony, hmm, okaże się, jak na razie to chyba za wcześnie by tak mówić ;) ale walimy eseje :classic_cool: pieknie, musimy ćwiczyć długie wypowiedzi pisemne przed maturą z polskiego :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
Stereometria? My juz jestesmy po egzaminie ze statystyki. Czyli koniec materiału. Aktualnie mamy powtórki. Taa..ja nie dam rady juz nadrobić. Od 3lat mam rozszerzony wos i historię.. I nikłe pojęcie o chemii czy fizyce.musialabym wszystko sama i nie w mojej szkole bo naturalnie zostałabym niedopuszczona do matury (uroki prestiżowej szkoly) ja na studniowke nie ide.. Ale juz żałuję decyzji. Moze juz bylo to pytanie nie czytalam wszystkich stron: wybraliście juz temat pracy maturalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Uwolnij Mikołaja - Zgarnij Laptopa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli odpowiesz na 2 proste pytania możesz otrzymać najnowszej generacji laptopa. Wystarczy się zarejestrować i uwolnić Św. Mikołaja http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/5201 Kilka super laptopów czeka !!! Rejestracja trwa 15 sekund:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
ATP, a jak przygotowujesz sie do matury z biol,chem,i fizyki? Gdybym miala wszystko ogarnąć (z moimi brakami) do maja,to padłoby mi chyba na łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hula hopka ja nie zdaję matury z fizyki, zamierzam zdawać tam, gdzie jej nie wymagają. Chodzę w szkole na dodatkowe zajęcia z biologii i tam babka nadrabia z nami rozszerzony materiał, ale wiadomo, nie zdąży z nami przerobić wszystkiego i trzeba po prostu ryć dużo w domu. Tak samo z chemią. Jednak ostatnio sobie myślę, że w tym roku chyba skupię się na biologii, a maturę z chemii będę pisać za rok i rok po maturze będę zdawać na te wymarzone studia. :) ja już trzeci rok mam roszerzony polski, historię i niemiecki... Teraz to już rzeczywiście trochę za późno na nadrabianie rozszerzeń z trzech przedmiotów, jak weźmiesz się ostro do roboty po maturze to możesz ją przecież później poprawić i iść na studia rok później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
Szczerze ATP to podziwiam. Ja nie jestem taka zawziętą w sobie. Raczej nie wierze ze mi sie uda. I mimo ze wiem ze bede żałować decyzji to nic z tym nie robie. A czas leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, prawdopodobieństwo nie jest takie zue. Są dużo gorsze działy w matmie, przynajmniej jak dla mnie :). Tak więc na pewno dasz sobie radę :D. A u mnie jest duuuuużo śniegu i aktulanie -8 stopni :D To ja trzymam kciuki, zeby jednak był tym wymarzonym :) Haha, przynajmniej pisanie na kafe w czymś się przyda :D. Szkoda tylko, że nie ma tu niczego do interpretowania (no, chyba, że "karpiować" - neologizmy rocznikowo91 :D) Hula hopka, stereometria to nasz ostatni dział, a statystykę miałam we wrześniu :P. Więc pewnie mamy po prostu inaczej rozłożone. I nie czaję: co ma profil klasy do przedmiotów zdawanych na maturze (rozumiem, że Twoja szkoła jest jakaś inna :P)? U mnie normalnie możesz być na mat-fiz, a maturę pisać z filozofii i historii sztuki i nikt nie zabroni przecież ;). Temat prezentacji aktualnie mam jakiś o holocauście, ale będę zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hula hopka a ja się uparłam, strasznie mi na tym zależy i nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś innego. I też czasami mam azałamania, że mi się nie uda, rzucam książkę i z rezygnacją mówię, że to bez sensu. Ale trzeba próbować. ;) a co mojego temau to ja miałam o nazw ulic i dzielnic Wrocławia pisać, ale jakoś się chyba rozmyśliłam. Musze zmienić temat, ale kompletnie nie mam pojęcia na jaki... :o Pisanie na kafe nie mogłoby się na nic nie przydać. To byłoby dziwne. :D w końcu kafe bawi, uczy wychowuje! :D:classic_cool: Trzymaj kciuki, trzymaj. ;) u mnie tez możesz sobie zdawać co Ci się żywnie podoba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) statystykę miałam zaraz na początku więc jak widać idziemy innym planem :D hmm co do "karpiowania"-z koleżanką mamy własny słownik i słowa które same się tworzą :) ATP "mój chłopak" czyli kolega z fakultetu ,ten z którym byłam w Warszawie :D doszliśmy do wniosku ze fajnie by było być razem,zwłaszcza ze ee noo ee "dyskutowaliśmy" całą noc razem w hotelu, nie będę sie wdawać w szczegóły jak spędziliśmy wieczór :D ej laski zmotywujcie mnie do nauki bo nic mi się nie chce😭 w sumie poza dość stresowym poniedziałkiem mam już prawie prawie wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, taki "twój chłopak" :D teraz już wszystko kumam. ;) "dyskutowaliśmy" cała noc :D dobree :D Ucz się rocznikowo, ucz! Bo matury nie zdasz i nie dostaniesz się na studia! Hmm, chyba niejestem odbra osoba do motywowania do nauki, odkąd siedzę w domu nie tknęłam książek. 😭 a na dodatek wcale nie przechodzi mi moja choroba i znów musze iśc do lekarza, bo jak nie pójde to chyba w końcu wypluję sobie płuca 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowiej laska zdrowiej :) ale lepiej skontroluj co i jak u lekarza :) hmm no co ?? na prawdę rozmawialiśmy ... .też szukam chętnej do napisania listu po francusku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowiej laska zdrowiej :) ale lepiej skontroluj co i jak u lekarza :) hmm no co ?? na prawdę rozmawialiśmy ... .też szukam chętnej do napisania listu po francusku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :D haha przeglądam teraz arkusze z matury rozszerzonej ( historiaa) boże na co ja sie decyduje :classic_cool: ale damy radę wszystkie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :D haha przeglądam teraz arkusze z matury rozszerzonej ( historiaa) boże na co ja sie decyduje :classic_cool: ale damy radę wszystkie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :D haha przeglądam teraz arkusze z matury rozszerzonej ( historiaa) boże na co ja sie decyduje :classic_cool: ale damy radę wszystkie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym, żebym to ja napisała Ci ten list po francusku :classic_cool: a pewnie, że damy radę, bo kto jak nie my :P ;) no dobrze, że rozmawialiście, trzeba rozmawiać, bo to jest bardzo ważne, żeby mieć w życiu kogoś, z kim zawsze można porozmawiać ;) a do lekarza idę jutro. Nie lubię być chora, ale lubię lekarzy, przychodnie i szpitale. Tak, wiem, zawsze miałam coś z głową. :P a w ogóle mogliby w końcu coś z kafe zrobić :o a nie, ciągle się zawiesza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×