Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

ej, jakieś emo spotkania na ostre cięcie bez imoł Hinaty? :( co tu się wyrabia, laski? :P ja też chcę! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, tak to jest, jak się chodzi po jakichś brzydkich stronach... :P A tak serio to nie reaguje na jakiegoś antywira? Taaak, koniecznie musimy sobie wyciąć sweet czaszki :classic_cool: Hinatka, zapraszamy, jesli tylko jesetś gotowa na ostre cięcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, wydało się jakie ja strony odwiedzam... :D a tak na serio, mój antywir ma go gdzieś, nie może go usunąć i próbowałam już wszelkimi możliwymi metodami, ale nic z tego, upraty gnojek wciąż tu jest. Hiiinaatka, no jakże to tak bez Ciebie?? Oczywiście, że jesteś zaproszona na nasze wspólne cięcie się suchą bułką, efektem naszej pracy mają być sweetaśne wmo czaszki :classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hina orencz
sweet emo czashki und thruskaffkoffa krefff :classic_cool: już się doczekać nie mogę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzisz. Taki wirus to lepszy niż podsłuch - od razu się wszystko wydaje :P A to dziad 😠. A bratu się skarżyłaś? U mnie to zawsze brat walczy z wirusami, ja nawet nie znam nazw programów antywirusowych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziołchy :D jak tam? był Mikołaj?? haha u mnie był-spotkałyśmy go z koleżanką na stanowisku z alkoholem i dał nam po butelce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct u mnie skarżenie się bratu nie pomoże, oboje znamy się na komputerach w tym samym stopniu ;) ale na szczęscie - sformatowałam dysk, zainstalowałm windowsa, zmieniałam antywirusa i jest obecnie już ok! :) rocznikowo był mikołaj - ten szkolny chodził w czerwonym storju i każdemu uczniowi dawał cukierka, u nas wpadł akurat na spr z biologii :D w klasie cisza i nagle otwierają się drzwi i wchodzi czerwony stwór i dzwoni dzwonkiem i pyta nas czy byliśmy w tym roku grzeczni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra Magdalena
Socjologia. Tylko co można po niej robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga -idę na spotkania dżezowe (jazzowe) :D hahahaha ja?! ale id z kolegą wiec można przecierpieć ten nieszczęsny jazz :D ale kto mówi ze jazz nie jest fajny? :classic_cool: doobra it was joke ! nauka? bez przesady :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, to super, że już jest ok :D. Wiesz, mnie to bracia zawsze się kojarzą ze specami od kompów, chyba jakieś dziwne stereotypy z domu wynoszę :D. Hinatka, kto się uczy, ten się uczy, ja tu ciężko choruję 😭 :P. Ale nie pytajcie mnie, co mi jest, bo sama nie wiem (ale świńska grypa na pewno nie) :D. Jakieś zatruciopodobne, tylko trochę ostre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo rocznikowo, szaleństwo ;) może i jazz jest fajny, ja tak naprawde to chyba nigdy tego nie słuchałam :P u mnie w szkole już jest luzik, oceny wystawione, bo tej nauki do matury, która na mnie czeka nie liczę :P extinct, biedna to zdrowiej! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę już macie wystawione oceny?! Oo To co Wy będziecie robić przez ten ponad miesiąc do ferii? :P Nam to jeszcze nawet ołówkiem nie wystawili :O No zdrowieję, zdrowieję, już mi dużo lepiej :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ze już lepiej ze zdrówkiem :D jak tam u was? u nas tylko zagrożenia wystawione, ja oczywiście żadnych nie mam :classic_cool: wam też dowalili mnostwo poraweczek,teścików,zaliczeń tuż przed świętami?? u nas to tak zrobili bezczelnie .Zamiast myśleć o choince,sylwestrze czy karpiach to wiecie II wojna ,katastrofizm,bryły obrotowe :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie semetsr już się skończył, zaczął się już drugi :P do świąt będzie teraz taki trochę luzik, a oceny jakie zdobędziemy ida już na nowy semestr :P na pewno nie będziemy się nudzić ;) a ja już myślę o świętach tylko. no dobra, nie tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznikowo, dzięki ;). U nas jeszcze nawet zagrożeń nie wystawili :O, ale pochwalę się, że też nie będę żadnych miała. Nawet chyba dwói też nie :D (chyba, bo nie wiem, jak mi pójdzie spr z historii, ale na 3 powinnam napisać ;) ). ATP, a czemu tak śmiesznie Wam się skończył? Przecież ferie dopiero w lutym :D. Ja się założę, że w styczniu będziemy mieć jeszcze sprawdziany "mające decydujący wpływ na ocenę semestralną " :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żadnej jedynki na semstr nie mam, więc zagrożeń też nie było. :P u mnie zawsze semestr się tak kończył. Jaka szkoła taki semstr. ;) ale nie jestes pierwszą, którą to zadzwiliło. :P no i mnie też dopadła jakaś grypa albo coś 😭 a miałam tyle ciekawych planów na sobotę! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gut :) No bo dziwnie tak trochę, jeszcze się nie spotkałam z takim czymś :D. Ale może po prostu uznali, że jakby kończyli zgodnie z feriami, to 1 semestr byłby za długi, a 2 za krótki. Tylko co z tego? :D O masz :(. Jak się czujesz? Przesyłam Ci trochę zdrowia ................................................ Już lepiej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imakandi, zajmiesz się potem mną na oddziale? :classic_cool: w ogóle to cześć :)🖐️ opowiedz coś o sobie jak możesz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, a to w sumie nawet całkiem logiczne jest z tymi semestrami. Bo jak mi się zacznie w połowie lutego, to do matury będą na dobrą sprawę tylko 2 miesiace :O. Umierasz z nudów? Haha, ja pamiętam, jak w tamtym roku miałam tyyyle nauki, że marzyłam o tym, żeby si ę ponudzić :D. Ale przynajmniej możesz odpocząć i zregenerować siły czytajac jakieś Ferdydurke czy coś :classic_cool: Hinatka, fakt, jeszcze tylko tydzień :D. Ale dalej do mnie nie dochdozi, że święta idą. Chociaż śnieg spadł!! :D Niedużo, ale zawsze :) I w ogóle to mam 52% z tej ogólnopolskiej matury z matmy. Łatwiejsza była, a gorzej mi poszła od tej operonowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×