Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

powiem Ci, że on jest taki, że wszystko prawie z książki, a nawiasem mówiąc ta książka jest popieprzona więc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, dzieki za współczucie 🌼. Ja też mam niektóre lekcje takie, że w ogóle nie wiem, po co one jeszcze są :O. Ale i tak ciekawe, ile jeszcze sprawdzianów nam zapowiedza... :O Ja opracowałam jedną lekturę, ale prezentacji jako takiej pisać nie zaczełam ;) Allegropeel, ja też mam niestety inną książkę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wróciłam do życia po dwóch tygodniach laby :P i jeszcze dzisiejszych wagarkach (upss..) ale że od jutra mam rekolekcje to ten pierwszy tydzień marca mam lajtowy :-) w sumie 63 dni do matury zostało laski !! aaaaaaa :O:O:O a mnie tak się nic nie chce że tylko wy to rozumiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezentację maturalną już mam napisaną, muszę tylko dopieścić plan prezentacji i moge oddać. :) I to prawda, teraz to jest dla nas dużo nauki i po co mam się teraz martwić, że na studiach jest jej jeszcze więcej. Będę na studiach to wtedy się będe martwić. :P A książkę od historii równiez mam inną. A swoją drogą to jest jak nowa, właściwie to jej nie używam. :P Ja też mam dużo sprawdzianów. :o jutro matma, potem spr powtórzeniowy z baroku, a potem z Mistrza i Małgorzaty" plus ten zaległy z procesu i spr z niemca plus kartkówka z historii. 😭 taaak, rocznikowo, my Cie rozumiemy jak nikt inny. :classic_cool: lecę uczyć się biologii. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznikowo, a my (znaczy 3 klasy) chyba nie będziemy szli na rekolekcje... I tak nie wiem, czy się smucić, czy się cieszyć :D Moja książka od histy za to jest pokreślona sześcioma kolorowymi zakreślaczami :D:D ATP, współczuję z tymi sprawdzianami, wiem, co czujesz 😭 Uczyć się ? O tej porze? :D Dziewczyny, tak w ogóle to macie już terminy ustnych? Ja mam angielski 18, a polski 25, nic, tylko się pociąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już bym wolała iśc na te rekolekcje, przynajmniej nie trzeba w szkole siedzieć. :P Ja zawsze uczę się o tej porze. :P w dzień nie umiem się skupić, wszystko mnie rozprasza, a poza tym ja lubię nocny tryb życia. Gorzej tylko potem z porannym wstawaniem. :P U mnie jeszcze podanych terminów nie ma... Ale dzisiaj już słyszałąm, że już się drukują grafiki, więc pewnie niedługo będą do wglądu. Biedna dopiero pod koniec miesiąca masz ten polski. :o A nie wiecie czy oni to układają alfabetycznie wszystkich uczniów czy tylko w klasach alfabetycznie? Bo ja wszystkich uczniów to ja też będe miała pod koniec maja. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, bo do kościoła mnie nie ciągnie, ale na lekcje też :D Ja też lubię nocny tryb życia (czytaj: gadać po nocy na gg, oglądać filmy, czytań książki :D). Ale uczyć bym się nie dała rady tak późno :) Nom :O. Z jednej strony to dobrze, bo będę miała czas nauczyć się tej prezentacji, jak wszsytko inne będzie już za mną, ale z drugiej to chciałabym mieć już to wszsytko za sobą. I bądź tu mądry :P U mnie angielski układali chyba jak im się żywnie podobało (jakby układali alfabetycznie, to byłabym w miarę na początku), a polski klasami. Dlatego tak daleko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam rekolekcje, tzn w domu, ale to rekolekcje i tak :classic_cool: już się nie mogę doczekac :classic_cool: przeżyłam kolejny dzień w szkole :) i ja jestem sową, w nocy się budzę. uczyć się też lubię w nocy, wtedy mam spokój. aha, ostatnią maturę mam 13 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myli się z tymi z gg :P oj, nie becz, masz więcej czasu za to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zaleta, ale nie ma róży bez ognia, jak to mówią :D. Więcej czasu = więcej oczekiwania = więcej stresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem kiedy mam ustne. Polski19 maja, a niemiecki 25 maja. U mnie w szkole prawie wszyscy zdają anigielski i nas z niemieckim dali na samiutki koniec. :o Tyle dobrze, że mam matury na późną godzinę, więc się będe mogła wyspać. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeesc. u nas dzis tez wywiesili kiedy mamy matury, ale na kazdej przerwie tam byl taki tlum przy tej tablicy, ze odpuscilam. nie podoba mi sie, ze np jesli ja zdaje rozsz polski to mam rano podstawke i wtedy godzina przerwy i rozsz. mozg mi padnie! dzis zdalam sobie sprawe, ze jesli sie bardzo postaram (czyt. stane na uszach) to bede miala swiadectwo z paskiem. dzis liczylam z takimi realnymi ocenami to 4,5, ale moze z reli sie zalatwi 6 i z WOSu tez 6 moze za jakis referacik....z gegry moze bym na 4 startowala (ale ja prze cale 3 lata nic nie robilam na gegrze tylko gadalam z kolezanka z lawki i babka mnie nie lubi....). no w kazdym razie byloby extra, na zakonczeniu roku wyjsc na srodek.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ajesli chodzi o nauke i spanie to ja jeeestem spiooochem 😴 ale np w ferie to szlam spac o 1, 2 w nocy. ale ranooo wstawanie, makabra. a znowu jak mam dzien wolny to czesto gesto 7 rano a ja oczy jak 5 zl i nie moge spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, to prawie jak ja! Będziemy się stresować razem :D Gratuluję tej matury :D. Z 80% będzie jak nic, czuję to :classic_cool: Beattraax, ten polski jednego dnia tez mnie miażdży :O. Stracę wenę po podstawie! Ale z drugiej strony napiszemy i będzie za nami :) Trzymam kciuki, żeby Ci się udało wyjść z paskiem! :) A ja bym tak chciała wstawać o 7 czy 8 w dzień wolny, tyyyle czasu! Ale za leniwa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct noooo, zawsze lepiej denerwować się z kimś niż samemu. :D A fajnie, bo moja grupka zdaje matury ustne tego samego dnia i też będziemy mogły siedzieć razem i będziemy się pocieszać. :D Dobrze, że tak czujesz, ale aż tyle to mi do szczęścia nie potrzeba. :D Dzisiaj wielka niedziela kucia. Trochę się przez weekend opuściłam i dzisiaj musze to wszystko nadrobić. Już mi się nie chce. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :D. Damy radę tugeder und cuzamen :classic_cool: Ale wiesz, szczęścia nigdy nie za wiele :D Ja też się leniłam w weekend i własnie spadam się uczyć :(. Mój boski kalendarzyk nakazuje mi się dzisiaj uczyć wosu, ale muszę matmy - nasz nauczyciel chyba uznał, że jego przedmiot jest ważniejszy niż wszystkie inne... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołchy. ja tez siedze od rana w niemcu, ale cienko mi wchodzi do glowy... dzieki, ze trzymacie kciuki za pasek :P ja szczerze watpie, ze mi sie uda, ale moze akurat. tylko ze jak mi zabraknie pare dziesiatych to chyba sie cmokne w dupe... tugeder and cuzamen- hahahahaha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna ze mnie niemka
dziewczyny umiecie dobrze niemiecki ? pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę extinct :) u Was też jest przekręt? U mnie dzisiaj się zaczął i siedzieliśmy w auli na trzech przedstawieniach, a dwa z nich były taaaakie nudne, że masakra. Ale lepsze to niż normalne lekcje. ;) Trzymajcie za mnie jutro kciuki, mam poprawę z matmy z rachunku prawdopodobieństwa. 😭 to jest jedyny dział z matmy, z którym mam problem. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beattraax, uda się, uda, trza tylko mocno w to wierzyć :classic_cool: :D ATP, u nas nie ma żadnego przekrętu, ani przedstawień 😭. Trzymam mocno! :) Ja właśnie walczę z bryłami podobnymi, jak na razie jest 1:0 dla brył :O. A jak tak dalej pójdzie, to mi oderwie gardło, prawie nie mogę mówić :( Amancik, dziękujemy bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z prawdopodobinstwa dostalam pale za sprawdzian. w ogole nie mam pojecia co to jest. zero, nawet 1% z tego nie umiem. jak narazie mam z matmy w 2 polroczu pale i dopa :classic_cool: pała i dupa :P hehe tak mi skojarzylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie proste dała te zadania z prawdopodobieństwa! :) Poprawić to poprawiłam na pewno, a na co to się okaże. :) extinct biedna na gardło jest dobre ciepłe mleko z miodem. Sprawdzona metoda. :) jutro idziemy na targi edukacyjne. To znaczy wybrane osoby idą, organizujemy sobie wyjście we własnym zakresie. :classic_cool: Może odkryję jakiś kierunek studiów, który będzie tym wymarzonym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja prawdopodobieństwo nawet toleruję (nie powiem, że lubię, bo w moim słowniku matematycznym nie istnieje takie słowo :P). Miałam z niej 3, więc dobrze ;) bea, Ty zboku :P ATP, jeszcze dzisiaj go przetestuję :) Kiedyś matka wlewała to we mnie, jak byłam przeziębiona, więc może i teraz mi pomoże :D. Ale ono tak długo boli i boli, nie chcę iść do lekarza, nie mam kiedy 😭 Ale Ci dobrze! Myśmy chcieli jechać na te targi, ale "trzecioklasiści siedzą w szkole i się uczą, a nie jeżdżą na wycieczki!" 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×