Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Na maturze mam zamiar zdawać polski i wos rozszerzone, a matmę 😡 i ang podst. A co do studiów, to interesują mnie socjologia i pedagogika, tylko ciągle słyszę, że pracy po tym nie znajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę teraz na dzienną socjologię, ale mam pewne tajne plany i w przyszłym roku zdaję rozszerzenie z polaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, jak się człowiek postara, to po wszsytkim pracę znajdzie :D. Wos - kosmos? To ja o chemii i biologii nie wiem, co mam powiedzieć xD. Totalnie czarna magia, jak dla mnei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak - co kto lubi :P dla mnie wos i historia to jest kosmos, w ogóle mnie to nie interesuje, przez to trudno mi się tego nauczyć, a już o wiązaniu ze sobą jakiś faktów historycznych, wiecznie te skutki i przyczyny, to jest dopiero dla mnie czarna magia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja historię ogólnie lubię jako przedmiot, ale nie znoszę się jej uczyć - te wszsytkie daty mnie dobijają. Z biologii nie umiem totalnie nic, a chemia to już w ogóle :). Więc rispekt dla Ciebie, ja nigdy nie byłam w stanie tego ogarnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też nie ;). Wszyscy o tym gadają, przeżywają, a czuję się, jakby mnie to nie dotyczyło ;). Ale w tym roku to dla nas zakwitną kasztany, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę, bo późna godzina, a ja muszę jeszcze Wesele przeczytać do końca :P. Jutro do Was zajrzę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, ja podchodzę do tego na luzie, bo zdać to pewnie zdam, a na studia jkak się nie dostanę to pójdę kiedy indziej, a matura to podbno większy sprawdzian, a te nigdy mnie nie denerwowały, no chyba, że z fizyki pod koniec roku decydujący o być albo nie być ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze denerwowały sprawdziany z matmy, więc na maturze może być kiepsko. Ale damy radę :) Właśnie dostałam dzisiaj tematy do prezentacji z polskiego. Co z tego, że żaden mi nie pasi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sobie myślę o temacie-"miłość jako doswiadczenie w biografii bohaterów romantycznych i pozytywistycznych. Omów zagadnienie, odwołując się do wybranych przykładów." albo "Dramat antyczny, dramat Szekspirowski i dramat romantyczny. Przedstaw cechy gatunkowe, odwołujšc się do znanych Ci utworów." ewentualnie "Porównaj ideały, zainteresowania ludzi średniowiecza i renesansu, odwołując się do wybranych utworów. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zdaje polski matme ;/ i angielski ... a co do przedmiotów dodatkowych to nie wiem :( jestem załamana :( nie mam pojęcia na co iść :( a wiem ze już nie pozostało mi dużo czasu :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznikowo 91 te dwa pierwsze to nawet fajne, ja jeszcze nie skserowałam sobie listy tematów, zrobię to jutro i też trzeba się będzie na coś zdecydować. :o Blue1234 żadnego nawet najmneijszego pomysłu nie masz co chciałabyś robić? a z czego jesteś dobra, jakie przedmioty lubisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×