Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

ee tam-a jaki masz profil w szkole? albo choć masz przedmiot ktory rozumiesz i lubisz.... albo podoba ci się jakiś konkretny zawód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuje ze poszłam na ten profil , nie wiem jaki zawód mi sie podoba :( jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo :D nie wiem moze popatrze na kierunki i na przedmioty które trzeba zdac zeby sie tam dostac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie polski rozszerzony , odkąd zmienił sie nam nauczyciel wybiłam sobie ten pomysł z głowy ... nie wiem nie chciałabym isc na żadną filologie ... po prostu nie interesuje mnie to , szłam do liceum to byłam głupia brałam angielski i polski bo wydawały mi się ze na tym profolu bd łatwo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co z początku tez tak myślałam ;P a dlaczego ci przeszło ? zdajesz niemiecki na rozszerzeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? hmm, w sumie to chyba dlatego, że tak naprawdę to ja nigdy nie chciałam być żadnym tłumaczem, to była taka wersja zapasowa, żeby odgonić myśl o medycynie, bo brat mi nagadał, że i tak się nie dostanę :P nie, na podstawie, moja nauczycielka namawia nas żeby zdawać na rozszerzeniu, bo mamy naprawdę dużą wiedzę, ale ja i tak mam dużo nauki do matury i nie chcę jeszcze uczyć się całej gramatyki, która nie jest mi potrzebna na rozszerzeniu... i tych form rozprawek i innych bzdetów. A po co sobie utrudniać życie jak mi to i tak nie pomoże w rekrutacji na studia, bo nie biiorą tego pod uwagę. :P no to się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu to dużo pracy przed Tobą :) myślałam o rozszerzeniu z biologii ale chyba nie dam rady ... a ile masz h biologii i chemii w tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty rocznikowo jaki profil ? I jakie plany , sorki ale nie chciało mi się czytać od samego początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo, dużo, ale jak się chce to można. Godzin mam mało, ale gadałam z nauczycielką nawet dzisiaj i ona mówi, że spokojnie można się nauczyć, trzeba tylko się ostro przez te miesiące pouczyć. A jak nie to matko, poprawię maturę za rok i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem pomyślę nad tą biologią , ale chyba matura jest trudna z rozszerzenia ... nie wiem nigdy nie widzialam takiej :P w ogole to nie wiem ile czasu przed maturą mam sie zacząć uczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmatury są na stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych i wcale nie są takie trudne :P zobacz sobie a jak chcesz to później dam Ci linka :P a co nauki to żeby dobrze zdać rozszerzeenie to już trzeba się uczyć :D ja musze się na bieżąćo przygotowywać do fakultetów ::P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tak , wchodzilam na tą stronę ale wyświetla mi się pusta stronka ;p No ja już potop miałam w tamtym roku :) miałam 7 polskich tygodniowo , teraz mam 5 + h konsultacji , interpretację jakiego wiersza :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×