Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

No w sumie się nie dziwię :). Ja też, jak pomyślę o nauce, to mną trzaska. Lecę spać, bo mi się oczy kleją ;). Dobranoc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczam do was!;) słuchajcie, moze wy mi pomozecie? nie mogę znaleźć w internecie informacji na temat opłat za studia niestacjonarne na Warszawski Uniwersytet medyczny,,, pomoze mi ktoś?:( kurcze bo na techniki dentystyczne trzeba zdawać fizyke.. a ja jestem w klasie pol-hist, i o fizyce i matmie nie mam zielonego pojecia ;| zdaje roz. biologie ale nie mam co startować bez fizy... pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie znalazłam nic na ten temat:/ ech mam jeszcze czas do wtorku odnośnie tematu prezentacji mat. a ja nic jeszcze nie wiem:O:O zrobilam sobie notateczkę o XX leciu w Polsce bo z moją polonistką to nie dojdzie do ladu i składu :D coś mam z gardłem kłopoty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chyba zdecyduję na ten temat: "Nazewnictwo ulic i dzielnic Wrocławia. Analizując wybrany materiał językowy wykaż jego związki z historią miasta i kraju." Ale sama nie wiem :o:o kurczę, 133 tematy i mi się tak naprawdę żaden nie podoba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a książki na prezentację maturalną to nie muszą być lektury, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze nie ;) może to być dowolna ksiązka ktorą przaczytasz -byle na temat;) aaaaaaaa!! do jutra muszę się zdecydować:O jaką lekture teraz omawiacie-my mamy zacząć Przedwiośnie w środe a ja jeszcze nie otworzylam jej nawet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :). My jutro kończymy Wesele, a pod koniec tygodnia zaczynamy Chłopów. Jeśli cała książka będzie o tym, że krowa umiera, to mnie jasny szlag chyba trafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula z piekla rodem
oooo...nie zauwazyłam tego topiku a ja tez w tym roku do matury:D Witam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święte slowa jeszcze 3 dni:D ja wstępnie wybralam3 tematy do "prezentacji" i mam tydzień na ostateczną decyzję.... hahahaha a dzisiaj się nie popisalam-mialam korki z angielskiego na 17,pierwsze w tym roku,umówiłam się w sobotę... dzwoni telefon-czy coś się stalo ze mnie nie ma na korkach-ja mówię ze jutro je mam bo dzisiaj jest poniedzialek... ups. a dziś wtorek a najlepsze jest to ze w szkole się specjalnie nie umawiałam dzisiaj na popołudnie bo przeciez mam angielski" :D:D skleroza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula 🖐️ Hahaha, rocznikowo, gratulacje :D. Takiej sklerozy to nawet ja nie mam :D. Ja wybrałam 6 'najlepszych' tematów i teraz się będę zastanawiać :). Też mam jakiś tydzień, nawet nie wiem dokładnie :P. A tak w ogóle, to jak wszystkie macie na imię? Ja jestem Maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-ładniusio ;) ja Patrycja-ot tak o:P a jak u Was ze studniowką? u nas byla dzisiaj dyskusja na temat poloneza i postanowiono ze zatańczy z 7 osob od nas:O ee ja tam wolalabym opcję ze wszyscy tańczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ;) kurczę, to rzeczywiście zdolna jesteś :D ja dzisiaj pół dnia szukałam sukienki (w następną sobotę idę na wesele) i mam upatrzoną, ale nigdzie nie ma mojego rozmiaru :( i kurczę, nic nie umiem na jutrzejszy fakultet z bioli... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to fajnie, też będziesz się bawić :D a weźcie, ja od kilku dni mam kryzys i w ogóle nie mam siły zbierać się do nauki... :o dzisiaj zaczęliśmy na poslkim potop, a ja jeszcze nawet streszczenia nie przeczytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już za rok matuuuuuuura
Witam Dziewczyny!!! Też w tym , tzn w przyszłym roku zdaję mature. Chodzę do 3 kl LO. I nie wiem nawet jeszcze co tu zdawac, jaki temat na prezentacje, nie mówiąc już o kierunku studiow... :( Dręczy mnie Ta matematyka! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już za rok matuuuuuuura
Oooo też w sobote na wesele ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jutro z koleżanką na ploty umowiłam to mi chęć do życia wróci :P ale ogólnie to taaakie nudy i zawał praacy ze szkoda słów. Jutro mam kartkowkę z angielskiego ze słówek z calego działu i co ja robie? siedzę sobie na kafe zamiast się uczyć:D niby coś tam umiem ale :O:O ja chcę waakacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×