Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

a tak w ogole to ja myślałam ze będąc na tym profilu co jestem niggdy w zyciu nie dam rady zdac biologii rozszerzonej ... w ogole chyba nieliczni sie na to decydują ... ze zdają rozszerzenie z jakiegos przedmiotu który mają gora 2 h w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem w gronie tych nielicznych, ale sorry godziny mam teraz 3 :D ale za to ile godzin bioli mam w domu :P ja sądzę, że warto walczyć o swoje marzeniai próbować ;) a zdać masz szansę tylko trzeba się wziąć ostro do roboty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adenozynotrójfosforanowa, ja ostatnio przerabiałam na polskim "Kowala" :D. Ogarnęłam mniej więcej te tematy. Jest pełno dotyczących II wojny świat, holocaustu, Żydów itd... Tylko jak ja mam wybrać taki temat, skoro do tych tematów dojdziemy gdzieś w zimie, to skąd mam wiedzieć, o czym będą książki, które bedziemy przerabiać :O. Ci, co to ustalali, w ogóle nie myślą :O. Strasznie chciałam, żeby był temat w stylu "przedstawienie śmierci w różnych epokach", ale nie ma :(. No i ja jestem na profilu pol-wos-hist, Dolny Śląsk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem z Dolnego Śląska :D ja chyba się zdecyduję na temat z nauk o języku, tam jest jakiś temat o nazewnictwie ulica Wrocławia (stąd jestem:P) i związku tych nazw z historią miasta :D i nie wiem czy coś w ten deseń czy coś raczej z literuatury wziąc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no jak na te tematy o języku, to ten nie jest zły :D. Mnie się najbardziej podoba z moich językowych "Etymologia współczesnych wulgaryzmów. Omów na wybranych przykładach" :D. Ciekawe, czy ktoś się porwie na to, żeby wyklinać przed komisją :). Ja własnie chciałam coś z literatury, ale tak myślę, że za bardzo nie ma do tego jakich pomocy wziąć, jakichś tablic czy coś, a w sumie fajnie by było coś takiego mieć ;). No ja niestety nie Wrocław, troszkę niżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie te tematy o języku są ciekawe. A jak siostra kumpeli w zeszłym roku wybrała temat o felietonach, tez nauka o języku, to kisja zapytała ją w sumie tylko o to dlaczego wybrała akurat ten temat i dostała 18 punktów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty? Fajnie :D. No mi własnie te tematy o języku w ogóle nie podchodzą :). Ale na razie tylko przejrzałam te tematy, może znajdę coś fajnego, ak się w nie zagłębię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest takie straszne, na pewno byś sobie poradziła :). Ale wiadomo - co kto lubi :D. Tak samo, jak ja bym się nie porwała na żadne felietony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, co kto lubi ;) ja zorientuję się jakie są materiały nt tego nazewnictwa ul;ic Wrocłwia i chyba pozostanę przy tym, no chyba, że inny temat mnie zuroczy :P a teraz spadam, bo musze dzisiaj przerobić sobie cały układ nerwowy z biol, pojawię się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację :D. A pochwa to ten pokrowiec na miecz czy tam szablę :). Chociaz to w sumie nie wulgaryzm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898989
apropo matury to jest ktos kto bedzie zdawał WOS ???bo mam do sprzedania zestaw edukacyjny operona< vademecum, żródła, testy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zakwasy! :D Pół dnia łaziłam z koleżankami, a drugie pół uczyłam się matmy. Mam w poniedziałek sprawdzian :O A czemu masz te zakwasy? Czyżby Cię przegonili na wf-ie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, to współczuję. Myśmy za to biegali na stadionie po bieżni i miałam ambitny plan, żeby dostać 6, więc dałam sobie popalić ;). Mnie też się nie chciało uczyc, ale co zrobić, jak trzeba 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt to się zmobilizować, potem jakoś samo pójdzie :D. Damy radę, obydwie :). Ooo, to gratuluję :D. Moja kondycja też nie jest w szczytowej formie, lae jednak na tę 6 też się załapałam :). A u mnie w szkole nie ma minusów 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×