Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

oglądają film,albo dobrze się bawią-idę się kompać,jeszcze wzglądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i was czytam i sprzątam....Dziewczyny ja wierzę w to,że przyjdzie kiedyś na nas pora,że kogoś poznamy i znowu poczujemy to co kiedyś. Nie wiem czy z naszymi exmi czy z kimś nowym. Chyba po prostu potrzebujemy czasu dla siebie,żeby się pozbierać i dowartościować... Każda miłość jest inna...Teraz patrzymy na to tak a nie inaczej. Będzie lepiej i należy w to wierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black-masz rację nie ma co się dołować,a może będzie jeszcze lepiej.Nie wiem kto mi to opowiadał,któraś znajoma,zostawił ją facet--strasznie rozpaczła,potem poznała faceta,pokochała go,teraz w kazdą rocznice rozstania wysyła eksiowi SMS-że nawet nie wie ile dobrego mu zawdzięcz ,że teraz dopiero wie co to miłość.Zobaczysz u nas tak będzie:),czemu nic nie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja własnie nadrabiam dopiero wrócilam z chłopakami z bilarda ahh kochani sa kuzwa;)ciagna mnie wszedzie zebym nie myslala:):):) kurcze widze ze kazdej sie spelnia to co wrózka mówiła sama sie zastanawiam gdybym miala wiecej kasy juz dawno bym poszła, ale chyba sobie poprostu odmówie czegos i pójde bo nie wiem co mam robic niby nie czekam niby zyje wlasnym zyciem ale w podswiadomosci ciagle mysle ze wróci wkurza mnie to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela---fajnie że dorze się bawiłaś,przynajmniej nie myślałaś.Kolorowych snów wam życzę,pomału się zbieram spać,jutro jadę do córki,wracam w poniedziałek.Bez płaczów dziewczyny💤🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo tez nie mozesz spac;> kurcze bo ja jakos nie usne wogóle chodze teraz strasznie pono spac bo nie moge usnąc a jak juz zasne to bym spala i spała dobrze ze juz mineła ta faza kiedy budziłam sie co godzine z bolem zołądka i ściskiem w gardle to było starszne nie chce tego nawet pamietac... głupie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodzę późno spać. Przez to wszystko to czasami mam ochotę wcale się nie budzić. Jak nie chodziłam na praktyki to spałam pół dnia bo ze mnie zawsze taki śpioch był a w tej sytuacji było mi to na rękę bo dzień przez to krótki był przynajmniej no a teraz wstaję rano wracam do domu po 14 i siedzę a czas się ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się czasem budzę co kilka godzin,myślę o nim,bo mi się śni.tak strasznie wali mi serce że potem znów nie mogę usnać..najgorsze były pobudki ok 5..wtedy wstawałam i oglądałam coś na lapku w łóżku bo nie było chuja we wsi żebym zasnęła spowrotem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bikini miałam dokładnie tak samo to jest straszne... i kurwa co zrobic z czasem od 5 rano i jeszcze tak boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to jest niezłe staramy się coś robić, gdzieś wychodzić z kimś przebywać albo ktoś się o to stara żebyśmy coś robiły i nie myślały i tak można przez cały dzień tylko co potem kiedy już się trzeba położyć spać. Nie da się od tego uciec nawet jak się bardzo chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ja tez tak mam i wtedy jak wracam z tego to jeszcze bardziej sie dołuje, tzn ogólnie jak gadam to przychodzi mi ulga ale jak wracam do domu to łapie mega doła, z chłopakami o tym nie gadam i chyba jest lepiej nie wiem juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu faktycznie musi minąć "trochę" czasu,bo nic nie jest w stanie sprawić bym nie myślała o tym wszystkim,o nim.żadne umprezki,żadna inna czynność,żaden nowy facet.przynajmniej ja mam takie wrażenie,to jest okropne..krótkoterminowe zapchajdziury nie dzialają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja mysle cały czas ale widze zmiany bo mysle o nim w inny sposób niz zaraz po rozstaniu...nie potrafie tego wytłumaczyc ale inaczej, moze dlatego ze dawno go juz nie widziałam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adminini
"potem poznała faceta,pokochała go,teraz w kazdą rocznice rozstania wysyła eksiowi SMS-że nawet nie wie ile dobrego mu zawdzięcz ,że teraz dopiero wie co to miłość.Zobaczysz u nas tak będzie" i uwazasz MALGORA, ze ta TWoja znajoma to dojrzala kobieta? dla mnie to niepowazna dziewczynka, skoro tak postepuje. dobrze, ze ja zostawil, sam jej powinien jeszcze odpisywac, ze jest idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam. jest ktos juz??jak dzisiaj?ja cos przeczuwam,ze czeka mnie ciezki tydzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bikini bandit- z tego,co pamietam dowiedzialas sie,ze Twoj byly ma kogos tak?ja tez z niepokojem czekam na taka wiadomosc,nie wiem,co bedzie wtedy..poki co to sie tylko wszytskiego domyslam,ale chyba juz wolalabym wiedziec na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×