Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Chucky...ja nie wiem, co jest lepsze...naprawdę!! Całkowity brak kontaktu, czy...coś takiego jak u mnie... Byle się nie nastawiać na Bóg wie co! ...i tak się nastawiam!!!! Idiotka!! eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że to ja wejdę do Niego...do naszego-kiedyś-domu...teraz niczego tam praktycznie nie ma - ani Jego, ani moich rzeczy... Smutne...jak się pakowaliśmy, obydwoje płakaliśmy...3 lata wspomnień wynieśliśmy w kartonach...wspólne marzenie o domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no trudna sytuacja Cie czeka,ale na pewno niejedna tu z dziewczyn Ci zazdrosci...jedyne co Ci moge doradzic to zebyc byla jak skala!!zeby wiesz,potem sie nie rozczarowac no i nie nastawiac sie..ale wiadomo,serce nie sluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me_Myself_I
Ja tu jestem kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak sie ciesze,ze Was tutaj mam wszystkie,nie wiem co bym zrobila gdybym tu nie trafila :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że fajnie.... jak ja miałam smutki po ex to internet nie był tak dostępny jak teraz nie było takich topików w ogóle było jakoś straszniej chyba, osób którym można było sie wypłakac jak na lekarstwo poduszka i ryyyyyk. ale problemy ciągle te same.życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja nareszcie przebrnęłam przez te wszystkie strony które naprodukowałyście pod moją nieobecność:) muszę przyznać że przy niektórych tekstach się uśmiałam przynajmniej Blue :) oby jej się powiodło (kurde ale jej zazdroszczę) Ewelinie z resztą też lol jak ja bym wiedziała że on chce wrócić to dziewczyny tak jak wczoraj pisałam pobiegłabym do niego w podskokach :) No a do mnie odezwał się kumpel i przy okazji zapytałam czy mój luby mówił coś po urodzinach podobno powiedział że mu głupio bo chciał ze mną pogadać ale mu to nie wyszło...tyle. Nie wiem co sądzić. Jakieś pomysły? No a swoją droga żeby Wam się nie nudziło Black pisała o życzeniach na święta ale to jeszcze czas ale za to "mój" ma urodziny więc Kobity pomóżcie mi coś wymyślić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ezko jeśli wiesz z dobrego źródła że chciał a nie wyszło to może jest szansa ze znowu bedzie chciał. swieta piękny czas ja po mału menu ustalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tak w ogóle to wczoraj pisałam że oglądałam to wesele z tamtego roku kurde ale się uśmiałam :D w ogóle jak on na mnie patrzyłłłł masakra. Nie no jemu się definitywnie coś popieprzyło w głowie no nie ma bata... no ale wracając do tego to jak to oglądałam i w ogóle dziś mam jakieś dziwne przeczucie że coś jeszcze z tego będzie tylko za dobre kilka miesięcy bo wiecie czasem jednak będziemy się na tych imprezach widywać i jednak w nim to będzie coś wzbudzać ale będzie z nią a później się rozstaną on będzie sam ja sama i zaczną się podchody i jakoś się to wyklaruje :) no a teraz możecie mi powiedzieć że mi odbiło już maksymalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źródło jak najbardziej wiarygodne problem w tym że jak on ma się zamiar odezwać żeby utrzymywać kontakt koleżeński to chyba wolę żeby tego nie robił no chyba że... jakoś z tego później coś by wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezko- no to ogolnie chyba dobrze,tyle,ze musisz dalej czekac,moze cos sie ruszy w koncu..skoro bedziecie sie ciagle widywac na tych imprezach wspolnych to wiesz,nie dasz mu o sobie zapomniec:) ja moge tylko pomarzyc o jakims spotkaniu,300km ode mnie do niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta najbliższe mnie czeka za miesiąc na jego urodzinach i ONA :/ ha ale jaki ja już mam plan :D Swoją droga to ciekawi mnie to po co on właściwie chce się odezwać no chyba ie będzie śmieszny i nie zapyta co u mnie?! Chucky ile tam już obaliłaś tych drinów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 km to sporo ja miałam jakies 10 km i przez te lata nie wpadlismy nawet przypadkiem na siebie.życie płata figle i nigdy nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
lezka🖐️ napawa mnie optymizmem Twoje nastawienie:) szykuje sie do kina. dol i bol glowy mnie strasny ogarnal. ja o swoim te znie zapomne bo szkola i prac po h...!!! mi to wszystko zła jestem!!!!!!!i jeszcze z rodzicami sie poklocilam, ze mna sie nie da zyc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezka- a jaki masz plan,pisz nam tutaj!!drinow obalilam 3 ale cos sabo mnie bierze:Pale juz 2 razy sie poryczalam,a teraz mi sie chce smiac..wiecie co ,baby to sa jednak porabane,hehe monia-no ja raczej przez przypadek na niego ne wpadne..chyba,ze jak pojade do blue woman do Gdyni...bede sie pewnie wyrywac do Gdanska,ale obiecay mnie dziewcZyny trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
chucky juz nie odpwiada..hihihih alebo po kolejnego poszla;) wypij cos za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
moj pierwszsy ex mieszka w natepnym bloku i tylko 3 razy go widzialam od rozstania ( 3lata) wiec roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że po tym jak przeczytałam co pisałyście jakoś tak mnie wzięło(bo jesteście najjjjlepsze i tak się ciesze:) ) no i ten filmik no nie wiem albo mam dobre przeczucie które się sprawdzi albo sobie coś wmawiam i dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
uuuuuuuuu glowa boli strasznie, to przez emocje.... wychodzi po czasie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
łezko Ty zawsze badz taka wesola:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wielkim planem to nazwać nie można raczej mnie olśniło jakoś ostatnio że przecież na tych jego urodzinach jak będziemy dawać prezent to każdy jeszcze składa raz życzenia i wiecie jakieś przytulenie czy coś jak to przy życzeniach ha więc okazja wyśmienita a ja mu jeszcze zaserwuję buziaczka w policzek a niech tą cholerę tam szlak trafi :D a on może coś sobie przypomni:D niech poczuje moje usta na swoim ciele i mój zapach pod nosem hihi :) dobra bije dziewczyny :) Chucky chętnie bym się z Tobą takiego drina napiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko zuzia ja jeszcze zyje,tylko lece jakis obiad ogarnac ,bo mnie zoladek ssie:) a zapraszam lezko , z checia bym sie z Wami wszystkimi tez napila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×