Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

CHUCKY z pod jakiego jesteś znaku,ja Ci postawie horoskop,może wyjdziesz z tego doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Bliznieta i to jak mi wczoraj on powiedzial, Bliznieta w 100% na razie musze uciekac,bede pozniej..MAlgora - a to Ty tez wrozysz?:P nono hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) a ja tam nie mam zamiaru sie odzywac brakuje mi go ale takiego jakim był kiedys a teraz co mam sie odezwac spytac co u ciebie zreszta i tak by nie odebrał na smsa pewnie by odpisał ale po co mi to po tym wszytskim co mi zrobił mam mu dawac satysfakcje, wiecej sie nie ponize, nie upodle, teraz wiem ze da sie zyc bez niego ze jest ciezej ale trzeba z tym walczyc, ze kiedys ten ból minie i miałabym tylko do siebie zal, nie wiem wy pewnie macie lepsze kontakty z byłymi ja nie mam teraz wogóle i wychodzi mi to na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrrabellka
Cześć Dziewczyny, nie dam rady przeczytać wszystkiego, dlatego od razu zapytam czy zdarzyło się,że eks odzywał się nawet po latach? My rozstaliśmy się 3 lata temu, potem minęło ponad pół roku i on się odezwał, ale niestety, chyba zrobił to za szybko. Nieważne. Teraz nie mamy kontaktu od 2 lat, a ja ciągle myślę i chyba tak jak Wy czuję,że on może się odezwać. :o Nie wiem już sama, chyba oszalałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mirabelka:) z tego co dziewczyny pisały, owszem powroty po latach też się zdarzały:) rzadko, ale jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHUCKY,,,,,,,,,,MIŁOŚĆ-zostaniesz obdarzona wielką miłością osoby,na której od dawna Ci zależy.Jeśli oboje będziecie poważnie podchodzić do waszej znajomości,stworzycie naprawdę udany związek🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrrabellka
dzięki Zgniotka ja mam po prostu przeczucie, że to nie koniec, heh Malgora, wróżysz, pomagasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriole
od 4 lat nie widziałam ex... nie wiem co sie z nim dzieje... nagle od ok miesiaca nie przestaje myslec o nim i wspominac ... tesknie, ze az boli. zaczynam dostrzegać czego brakuje mi w obecnym związku i chyba to jest powodem mojego szaleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrrabellka
Ja też bardzo proszę. :) Jeśli trzeba jedynie podać znak zodiaku, to ja też Waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczęta... moja pierwsza miłość która notabene też mnie zranila odezwała się po 4 latach. Tylko że ja nie czułam już NIC. a rozpaczałam po rozstaniu i nie widzialam dla siebie przyszłości. więc może faktycznie czas jest najlepszym lekarstwem... bolało jak cholera,ale jakoś teraz jest dla mnie przezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrrabellka
no u mnie mijają 3 lata, a ja nadal czuję, wspominam a dziś mi się śnił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY dla WAG--POZWÓL się wreście uwieść a pod koniec tygodnia przeżyjesz wiele miłych wrażeń i wieczorów pełnych gorących,miłosnych uniesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala-ja taż skorpion,więc tak Miłość----WPŁYW księżyca spowoduje,że będziesz w bardzo miłosnym nastroju.Osoby z twojego otoczenia nie pozostaną na to obojętne.Masz teraz szanse zdobyć kogoś,na kim Ci zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo dzieki margola to zes mnie pocieszyła to nic musimy sie szykowac na silne wrazenia:D hehehe i mierzyc wysoko a co bedziemy rwac chwasty hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA---wyrwiemy takie Ciacho,ŻE TYM NASZYM eksią oczy wyjdą z orbit.Coś bym wam napisała,po 1 wstydzę się ale tylko trochę, po 2 wiem że będziecie się śmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitamta
Musiałam się pochwalić!:):) Idę jutro z moim ex na maraton Zmierzch + Księżyc w nowiu:D:D:D Sam zaproponował.... Nie muszę mówić, że to nie film dla facetów:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANITA-książka jest super ,ale film taki sobie,jak nie czytałaś książki to może będzie Ci się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitamta
Czytałam wszystkie książki i oglądałam Zmierzch z 5 razy:D:D On o tym nie wie, ale trafił w dziesiątkę:D Gdyby to był inny fillm nie poszłabym, ale straaasznie się cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wiecie ja zostałam pozbawiona nadziei na kilka dobrych miesięcy bo jeśli kiedyś ma z tego coś jeszcze być to na pewno nie w najbliższej przyszłości. Zaraz Wam napisze czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×