Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Winrareks

czuję że przestaje mu zależeć na mnie, a liczy się tylko sex

Polecane posty

na poczatku bylo wszystko idealnie, ale jak zaczęlismy sie rozkręcac w sprawach lozkowych, to teraz nawet jak sie nie kochamy za kazdym razem, to i tak on jakos doprowadza do tego że robe mu loda :( niby kocha itd. ale widze że mysli tylko o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzezglowaponad
takie zycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuchem w łeb
Przeczucia Cię nie mylą: służysz jedynie do spuszczenia się :( Bierz chociaż kasę za lody bo już niedługo zaczniesz żałować tej darmochy na każde skinienie jaśnie pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie. przeczucia mnie nie mylą, tak myslalam, przestal mnie kochac jak zobaczyl że nie trzymam go na dystans, i jestem za dobra? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przestal mnie kochac jak zobaczyl że nie trzymam go na dystans, i jestem za dobra?" Jeśli dwie osoby się kochają, to nie ma szans żeby jedna osoba przestała kochać drugą przez to, że ta druga jest dla niej za dobra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz o co mi chodzi, że byłam za dobra tzn. wlasnie oral itd. może jakos przestalam go interesowac a teraz glownym celem przyjezdzania do mnie jest ulzenie sobie :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuchem w łeb
Zaproponuj też anal :) Wtedy na pewno znów Cię pokocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuchem w łeb
Dobry pomysł: teraz niech on liże Ciebie przy każdej okazji, za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie on mnie liże przy kazdej okazji za free :) tylko ja myslalam o tym zeby juz mu nie robic tego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuchem w łeb
Ściemniasz :( Pisałaś, że nawet jak się NIE kochacie i tak robisz mu loda. Więc się wreszcie zdecyduj. Nadal proponuję anal dla świętej zgody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlssnie tak jest
"Jeśli dwie osoby się kochają, to nie ma szans żeby jedna osoba przestała kochać drugą przez to, że ta druga jest dla niej za dobra.." DOKLADNIE, try walking in my shoes!!! Ale ktos o tym wie oprocz Ciebie???:///////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×