Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EwelinaEwa

Muszę was próżne panny młode skrytykować bo wasza pustota bije po oczach

Polecane posty

Gość jucia19
w moim przypadku bylo tak,ze większą połowę za wesele zapłaciłam sama drugą połowę tą mniejszą dostałam od mamy.Zawsze moim marzeniem było mieć wesele, dużo gości i my zakochani.Powiem szczerze ze gdy patrze z prespektyey czasu to straszna męczarnia dla młodych ,najcudowniejsze chwile były dla mnie w kościele gdy mój kochany wypowiadał przysięgę małżeńska i spływały mu łzy po policzku to było wzruszające....i najbardziej oczekiwane słowo "tak" bo reszta już poóźniej nie miała znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulula
A kiedy ty kobieto mówiłaś "tak", bo w przysiędze małżeńskiej mówi się "chcę" lub "chcemy"? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepia się tego
że nawet we wspomnieniach koloryzujesz, bo tak było w pięknym amerykańskim filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego nie muszę koloryzować bo tak było ,widzę ze to całe forum to mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat troszkę się rozwinął. Miałam tu uż nie wchodzić, ale nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności poczytania zjadliwych komentarzy:P No, ale widzę że wypowiedzi są całkiem normalne. Cieszy mnie to, że te bardziej szalone, nawiedzone już prezentują tu już swojego niskiego poziomu wyzywając i powtarzając jakieś brednie w kółko. Każdy chyba myslacy i umiejący czytać człowiek wie co chciałam przekazać i mam nadzieję że choć troszkę mi sie udało:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo autorko
zgadzam się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo również :)
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwokrupa
do autorki,ta nasza pustota bije po naszych oczach więc to nas boli a nie ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×