Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Gość purpurowa łza pamietam
aha do tego teraz twierdzisz ze jednak jeszcze studiujesz i przyjeli Cie do kancelari? Z tego co wiem to kancelarie nie zajmuja sie obsługa księgowości firm. Oj Kochana sciemniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa łza pamietam
i naprawde oszczesc sobie wstydu, bo sie pokusze i poszukam twoich wypowiedzi na innych topikach i je tu wkleje i wtedy bedzie poruta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustawa o podatku od odo fizycznych, prawnych i obsługa firm a co ty chcesz od ustawy? Ustawa to ustawa ja rozumiem ze mozna wniesc pozew ad. jakiegos wyroku skarbowki albo cos, ale tu tez trzeba byc adwokatem kochanie a nie ekonomistka bo to nie jest obsluga pod katem zminimalizowania kosztow tylko pod katem prawnym. Daj juz spokoj. Mieszasz strasznie bo nie wiesz jak to funkcjonuje. Poczytaj najpierw co i jak a pozniej fantazjuj. Nie masz prawa nikogo reprezentowac a tym bardziej firm a ni nawet nie mas zprawa udzielac im porad chyba ze prywatnie bo nie jestes adwokatem ani radca prawnym a niestety prawo gospodarcze to to samo co prawo cywilne i karne. Tak uslyszalas ze gdzies dzwoni tylko nie wiesz gdzie he he he I jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna to co piszesz to prawda... ale .. Np. wniosek KRS Z30 do sądu złozyc moze każdy,KAZDY!! nawet Ty.. Tylko jego trzeba umiec wypałnic, jest wiele rzeczy na ktore nie trzeba miec uprawnien, nie trzeba byc prawnikiem by coś zrobic, a trzeba to umiec. Wniosek o podwyzszenie kapitalu spolki tez moge złożyc- na podstawie upowaznienia potwierdzonego notarialnie. Na podstawie upowaznien moge jeszcze wiele rzeczy, wiele spraw załatwiac... Nie chce mi sie tłumaczyc, bo ty wiesz swoje. do tej czepiaczki- weż kolezanko czytaj ze zrozumieniem czy ja napisałam ze jeszcze sie ucze? O_O??? Gdzie? Czy Ty to aby przytomna jesteś? Co Cpałaś? przestan już bo Ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------>purpurowa lza pamietam, nio i wyobraz sobie ze purpura ma nawet dyplom MBA co jest najbardziej prestizowym dyplomem hmmmm. Gdzie kosztuje to ok 10 tys za semsetr. No i purpura wlasnie ma taki dyplom buehehehehehe a nie potrafila nawet skrotu napisac. No ponosc ma dyplom ale jeszcze zostal jej jeden semsstr i zlozenie pracy no no. No i te studia zalczela jak miala 20 lat. Purpura ani ladu ani skladu he he he ale za to swietnie widac te twoje brednie. E jak na moje oko to ty kura domowa jestes i z nudow smarujesz historie rodem z harleqina, brakuje tylko jeszcze ksiecia z bajki.....hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa łza pamietam
"skonczyłam studia, bo został mi ostatni semestr i napisanie pracy." no tak teraz jak to czytam to widze ze jakos dziwacznie to napisałas...sensu to zdanie nie ma... od niemal że 2 latnie jestes prostytutką to znaczy ,ze nie wiecej jak 2 lata. jak zostałas prostytutka i nie miałas kasy , bo taka biedna byłas to jakmogłas skończyc te 4 semestry? no nijak mi to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna przekleiłaś czyjąś wypowiedz i w to wierzysz? gratuluje wysokiego IQ... i spojrzenia na swiat czyimiś oczami ktora wypowiedz przekleilam i od kogo? i Czyimi oczami patrze na swiat co? Takie jak ty to ja rozkminiam w dwie minuty. A kotlety sie nie pala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiaczko Ty naprawde nie jarzysz??? Kto jej wytłumaczy bo ja juz nie mam siły? Przyjaciel a Cio Nie lubisz trójkącikow? nauczymy w razie czego... zasponsorujemy wibratorka , jakbys mial problemy, i wsadzimy Ci w doopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:05 [zgłoś do usunięcia] piekna_najpiekniejsza (marlenka123123@vp.pl) ------>purpurowa lza pamietam, nio i wyobraz sobie ze purpura ma nawet dyplom MBA co jest najbardziej prestizowym dyplomem hmmmm. Gdzie kosztuje to ok 10 tys za semsetr. No i purpura wlasnie ma taki dyplom buehehehehehe a nie potrafila nawet skrotu napisac. No ponosc ma dyplom ale jeszcze zostal jej jeden semsstr i zlozenie pracy no no. No i te studia zalczela jak miala 20 lat. Purpura ani ladu ani skladu he he he ale za to swietnie widac te twoje brednie. E jak na moje oko to ty kura domowa jestes i z nudow smarujesz historie rodem z harleqina, brakuje tylko jeszcze ksiecia z bajki.....hi hi hi no coz jestem jaka jestem a jestem piekna Tą wypowiedz, bo chyba nie jest Twoja? tak zrozumiałam , bo chyba nie jeses az taka prosta by coś takiego sama napisac? z tekstem ze za semestr placi sie 10tys, bo to gowno prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko nie rozumiem
dlaczego jeśli facet zdradzi, to mowi sie że bydlak, ze dzi...rz, i w ogole nic nie warty, a jeśli kobeta zdradzi, to mowi się, że jej facet sie za mało o nia starał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak Purpura
skończyłas te studia czy nie? Bo chyba jakies krótkie semstry były i przyjmowali tam po liceum tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem moja wypowiedz pod ktora podpisuje sie rekami i nogami:) I widze kochaniutka ze o dyplomie MBA to ty nawet rozmawiac nie mozesz bo nie masz o tym pojecia. Hmmm w szoku jestes co, ile kosztuje taki dyplom, no tak srednio wlasnie kosztuje. Sa i drozsze uczelnie minimalnie tansze chyba tez. Widac purpurka ze sie zszokowalas dzioewczyno bo przy tej patrelni jaksmazysz to pewnie nie dochodza takie wiesci, a jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semestr jeszcze w tamtym roku oscylował w granicach 3.500- 4.500, w zaleznosci od kierunku, od tego czy nauka trwa 3 czy 4 semestry? Jakie 10.000? chyba Ci sie w doopce poprzestawiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak bys nie zauwazyla to byla moja wypowiedz nawiazana do wypowiedzi tej pomaranczy troche wyzej. Pociagnelam temat w jej kierunku. A ten przjaciel hmmm no my sie wlasnie ruchamy jakbys nie zauwazyl korku w dupe:) Przyjaciel mycie umila zycie---->polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki Ty kierunek
kończyłaś fantastko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semestr jeszcze w tamtym roku oscylował w granicach 3.500- 4.500, w zaleznosci od kierunku, od tego czy nauka trwa 3 czy 4 semestry? Jakie 10.000? chyba Ci sie w doopce poprzestawiało? he he he to gdzie ty kuzwa chodzisz? Cyt. Ile kosztuje dyplom MBA Studia MBA to kosztowna inwestycja w zawodową przyszłość. Średnia opłata za program MBA w Polsce to prawie 40 tys. zł, jednak rozpiętość cen w zależności od uczelni sięga od 7,5 tys. do prawie 112 tys. zł. Największy wybór studiów MBA mają mieszkańcy województwa mazowieckiego, w którym, pomimo dużej konkurencji, średnia cena programu jest najwyższa w kraju. Takie wnioski płyną z najnowszego raportu przygotowanego przez portal Edu.pracuj.pl, na podstawie bazy programów MBA Gazety Bankowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa łza pamietam
piekna - najpieknijsza.......kurcze nie tak łatwo jest zrazić prostytutkę, ona już przywykła do garnia kogos innego i udawania idiotki nawet jak w twarz pluja to sie usmiech. Smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jakos za fantastke sie nie uwazlam, mam bogate wnetrze ale fantastka to ja nie jestem. a tak na marginesie to ja mysle ze ona tak naprawde to nawet nie wie jak prostytutka z bliska wyglada. Uklada sobie takie historyjki bo pewnie tak lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze ona
była prostytutka, tylko ze teraz chce usłyszec od ludzi...tak my Cie rozumiemy, ze to robiłas, tez bym tak zrobiła. Wmawia ludziom, ze prostytutki sa takie biedne, bo takie maja ciezkie sytuacje zyciowe..moze i nietóre maja. Ale ludzie w takich sytuacjach maja 2 wyjscia ciezka harówka za marne grosze i łatwy pieniadz przy nastawianiu dupska. Kazdy niech robi co chce ale niech nie żąda szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkna pytanie było do
purpurowej łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanuj sobie kogo
chcesz ja tam kłamczuchów nie lubię i takiego wymuszania litości na innych. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×