Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Gość do znowu purpura
nie to ze szanuje ale jesli mam wybierac kto sie bardziej poniza i kim bardziej gardze to sa to klienci tych pan. Oni nie dosc ze sie szmaca to jeszcze placa za to i to dopiero jest uwlaczajace a one tez sie szmaca ale jeszcze zarabiaja na tym i smieja sie z frajera co buli kase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego sie nie wypowiadam na innych topickach? Na jakich? co myslicie o moich cyckach? czy Nie wiem czy to orgazm? czy na jakichś innych bezsensownych??? jak dla mnie to macie smieszne problemy , a poza tym nie mam czasu na pisanie głupot. Nie moj poziom i już. Nie czytam bzdetow a jak komus niepasuje temat o prostytucji tez nie musi go czyatc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypowiada sie
bo ona nie jest od wypowiadania sie tylko od ciagniecia he he he:P Zreszta po co komu jej wypowiedzi i tak nikogo nie interesuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejajajakberety
I jeszcze nie umiesz czytać Purpurowa!Nie chodziło,że nie wypowiadasz się na innych topikach tylko o to,że na tym topiku zostało poruszone kilka innych tematów niż tylko prostytucja i wiele osób wypowiedziało się a Ty jedna umiałaś tylko bronić prostytutek bo pewno inne tematy są ci zupełnie obce!!:)Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to w tej kancelarii,w której rzekomo pracujesz to pewno jako sprzątaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo zaczyna się znowu ta sama ciekawa dyskusja. A Kubusia to już coś chyba zjadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna nie chce mi sie z tobą gadac.. pewnie i chcialo by ci sie ale zapewne nie wiele chwytasz z tej rozmowy bo ludzie pluja ci w twarz a ty mowisz ze deszcz pada he he he. A zreszta nie wyobrazaj sobie za wiele i nie nazywaj tego rozmowa bo ja bym tak tego nie nazwala:) Gratuluje słownictwa spod budki z piwem albo z autostrady... Nie smiałabym sie gdyby sie okazało ze stoisz sobie pod drzewkiem, podmywasz sie mineralną i załatwiasz 7 klientow na godzinę... No coz nazywajmy rzeczy po imieniu, nie myslalas chyba ze gowno bedziemy owijac w sreberka i nazywac czekoladka...? Czy tak myslalas? he he he Szambo nigdy nie bedzie perfumeria wiec nie oczekuj pachnacych okreslen. Szambo to szambo wiec tak je nazywajmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć piękna. W pracy jestes? Purpurowa mam do Ciebie pytanie. Co Cię skłoniło do zostania prostytutką? Nie uważasz, że bycie dziwką jest złe i wychodzi poza normy moralne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kicia w pracy hmmm stoje sobie z laptopem pod drzewem z mineralna i akurat mam klienta, no i luksus ktory sobie cenie-bezprzewodowy internet Purpura ogarnij sie bo to ani ladu ani skladu(cool)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa lzo nie sluchaj ich
takie kobiety jak ty sa potrzebne bo jak sie ma chcice to jest gdzie wetknac i czlowiek nie musi sie starac ani nawet cie szanowac. Mozna spuszczac sie na twarz i wsadzac do tylka. Fajnie ze jestes nie przejmuj sie. A jak sie skonczy to kopnac cie w tylek i narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. gdybys tak zrobił w jakiejkolwiek agencji .. u...człowieku nie chciałabym być w twojej skórze.. dziewczyna Ci nic nie zrobi, ale... ochrona by ztoba zatanczyła odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa lzo
oczywiscie wiem ze trzeba placic wiec po zaplacie mozna kopnac w tylek w cudzym slowiu. wiesz o co chodzi nie trzeba szanowac ani sie wysilac ani nawet byc milym tylko ciagnij i juz:) A ty purpura ciagasz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna_najpiekniejsza - hahaha, uśmiałam sie! A czytałaś wczoraj jak ktoś się pode mnie podszył i napisał, że chce założyć prywatny, darmowy burdel, bo lubię sex. A jolpak to łyknęła? Też się uśmiałam. Przez 16 stron jade po burdelach, a nagle chce założyć ów przybytek. Dobre. A tak na poważnie to gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa, wydaje mi się, że nigdzie nie napisałaś wprost co takiego dokładnie się stało, że postanowiłaś pracować w tym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze w kazdym takim miejscu Pan płaci z gory- nie ma pieniędzy , patrzy na klamkę z drugiej strony. Nigdy nie spotkalam sie z hamskim traktowaniem, gdby nawet... to podejrzewam ze strzepałby sobie sam, pozniej ktoremus z ochrony, a pozniej spier... ał szybciej niż przyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywewnetrzac
dobry text

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia pracuje w agencji reklamowej. Pracka sympatyczna a co najwazniejsze daje mi swobode bo ja jestem tak jakby zleceniobiorca. Mam wlasna dzialalnosc i pracuje na umowe zleceni. Wiec niby pracuje w firmie chociaz moze bardziej dla firmy a jednak samodzielnie. Zatrudniam dwie dziewczyny i chlopaka. Tworzymy zgrany zespol i nie widac absolutnie granicy szef pracownik, bo my pracujemy razem a rowniez po pracy sie przyjaznimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie czytalam tego topiku akurat:) A szkoda. Purpura to jednak ma fantazje jak ja czytam, ona mysli ze w tych burdelach to jakies ksiezniczki sa o ktore sie dba. I ta ochrona pewnie was szanuje w tych kanciapach do bzykania? Tak tak a swistak w te sreberka dalej zawija zapewne robi czekoladki :)hmmmm Purpura czy ty sprzedawalas bilety w kinie czy w burdelu pracowalas? Bo sadzac po twoich fantazjach to ja mysle ze ty jednak w kinie handlowalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... agencja reklamowa? moja kancelaria wspołpracuje z dwiema najbardziej liczącymi sie w wawce agencjami reklamowymi. Moze nawet się znamy? I po co tyle nienawisci? jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejajajakberety
Moja kancelaria...niezła ściema tylko,że nikt w to nie wierzy!!Jak ktoś ma swój własny system wartości(albo raczej antywartości)to nie może bronić ogółu,który raczej wyznaje inne wartości niż Ty!Kto inteligentny ten zrozumie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie moze? uzasadnij. zajmuję sie zazwyczaj sprawami gospodarczymi, zmianami organizacji i form prawnych spólek, zmianami we wpisach do regonu, krs-u, NIp-u, czasmi i teraz własnie mam innego rodzaju sprawy.. a co ma do tego moje zycie porywatne i prywatne poglądy oraz spojrzenie na swiat? Nielogicznie prawisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest nie nawisc ani zaden jad, to sa poprostu nie owijanie gowna w sreberko, ot i tyle. Wiec jesli mowisz ze twoja kancelaria wspolpracuje z agencjami reklamowymi to o mnie napewno slyszalas. Jesli skojarzysz osobe z cietym jezykiem i mowiaca co mysli czasem bolesnie no to bedziesz wiedziala o kim mowa:) Ja dostaje zlecenia a moja firma jest tak jakby posrednikiem. Ale czesto wspolpracuje bezposrednio z ludzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów "zmusiłyście"mnie do zabrania głosu:)Kicia kurcze nie darujesz mi tej wczorajszej pomyłki z "domowym burdelem"?:(Każdemu może się zdarzyć!!A w odpowiedzi na Twoje pytanie "nie uwarzasz,że bycie dziwką jest złe i wychodzi poza normy moralne"to muszę Ci napisać,że chyba właśnie wczoraj próbowałam "podyskutować "na ten sam temat z Purpurową i okazało się,że nie ma czegoś takiego jak normy moralne bo Purpurowa ma swoje normy moralne i na nic się zdało tłumaczenie,że jak się zyje w społeczeństwie to trzeba przestrzegać norm uznawanych przez ogół!!Dowiedziałam się,że jestem moherem no i jak tu mozna komuś coś wytłumaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×