Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Zgodnie z polskim prawem nie mogę tylko założyc kancelarii prawniczej, bo musze miec uprawnienia o ktorych pisałaś.. Ale pracowac w takiej kancelarii i reprezentowac jej interesy na zewnątrz mogę słonko.. :-D Skrot uczeln-tak masz rację, zwykłą literowka, jakich robie wiele jak sie śpieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety purpurko zgodnie z polskim prawem niemasz prawa nikogo reprezentowac w sadzie (jedynie siebie) bez wyksztalcenia i aplikacji. I oczywiscie nie mozesz byc nawet radca prawnym bez wpisu do rejestru radcow prawnych:) Objasnij jak funkcjonuje twoja kancelaria z takimi pracownikami bo jak dla mnie to jakis fenomen jest:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm purpura a p[owiedz mi skad wielas pieniadze na dyplom MBA????? Bo jak wiadomo jest to cholernie droga inwestycja i stac na to tylko wybitne jednostki bo z tego co tu pisalas to kolorowo nie bylo he he he. Bo fantazja bo fantazja bo fantazja jest od tego, aby bawic sie aby bawic sie aby bawic sie na calego la la la Lubie ta piosenke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prostytucji- satysfakcjonuje Cie odpowiedz? semestr ( wtedy ) kształtowal sie w granicach 3.500, 00- 4.500,00 Dlatego , zapyatałam Jopalaczkę skąd( nie prostytuując się) wychowując sie w cięzkich warunkach miała na niezłe wykształcenie? Bo jak wiadomo to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpura ja to mam wrazenie ze ty zwykla kura domow jestes ktora tworzy sobie historie zyciowe i udaje kogos kim nie jest. Prawnikiem nie jestem ale znam zasady funkcjonowania takiej instytucji jak prawnik wiec nie pitol tu glupot tylko wez sie za kotlety lepiej:P Bo te fantazje to nie udane masz he he he A tak na marginesie sprawy ktore opisalas zazwyczaj sa to powazne sprawy ktorymi nie zajmuje sie jeden prawnik a tutaj taka purpura ogarnia i to bez wyksztalcenia. Bujac to my a nie nas he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna na przesłuchanie Ci się wzieło? Nie musisz w nic wierzyc, a ja nie musze sie tłumaczyc... na marginesie, schabowych nigdy nie lubiłam,nie jem mięsa.. i nie irytuj sie tak, bo Ci zyłka pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa łza pamietam
wymyślasz łzawe histori zeby nas wzruszyć??? co Ty myslisz ze jak ktos ma kłopoty z komornikiem to idzie prochy sprzedawac albo do agencji? Kobieto zmyslasz!!!!!! A w ogole to jaka kancelarai pozwala tak marnotrawic czas w pracy? Nie musisz byc w sadzie? Ciekawe ze piszesz tylko na topikach o prostyttkach, dlaczego nie na topiku "jak sobie poradzic po smierci bliskiej osoby", może tam bys udzieliła rady? ZMYSLASZ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w końcu
jest to zdrada czy nie? W domu ma super sex i poszedł do burdelu ..... i po co????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa lza to oszustka
ktora wymysla historie o sobie ktore nie sa zgodna z prawda. Purpurowa lzo niestety nie umialas wybrnac z trudnych pytan i historia sie rypla hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie odpowiadac na pytania tendencyjne, na pytania kt ore mnie mają " uwalic"?? nie lubie sprowadzac rozmowy do takiego poziomu.. A ja ktos lubi to niech sam ze sobą pogada. Ze smiercią bliskich już sobie poradziłam, przeciez zle wybrałam, to co mam innym radzic? by zeszły na droge prostytucji?.. kazdy jest kowalem swojego losu i każdy reaguje na bodzce zewnetrzne inaczej. P.s. mam dzis wolny dzien, cały tydzien cięzko pracowałam nawet do 22- wiec nie rozliczaj mnie z czasu , ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze ja dośc
czesto Ciebie tutaj spotykam:) Gdybys starciła dziecko inaczej zareagowałabys na zaczepke o smierci. Po co idiotko sobie zartujesz z takich rzeczy? kogo chcesz przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotko???? Nie bede dyskutowac z kims kto mnie nie zna a wyzywa! Nie widziałas mnie po pogrzebie, nie widziałas jak szłam za trumną, więc weż spierdalaj odemnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i od niemal ze 2 lat
nie poradziłas sobie z byciem prostytutką? Zaraz udowodnie Ci jak kłamiesz. 26 lat zostałas prostytutka tutaj piszezs ze od 2 lat nia nie jestes ale w tym czasie skończyłas studia a do tego jeszcze pracujesz w kancelari?:D Kobieto mysl co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie tera masz jakieś 28-29
lat. Spadaj no ztymi kłamstwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna na przesłuchanie Ci się wzieło nie ciekawosc, bo widzisz kochana ja to w ciemie bita nie jestem i takie teksciki rozkminiam w mig. sama mam stycznasc z roznymi ludzmi i uwierz mi ze orientuje sie co i jak. No i widze ze ty to jestes ewidetnie kura domowa ktora znudzona czeka na meza smazac mu kotlety. Wiec do mnie te sciemy sobie daruj :) Nie masz pojecia nawet na temat tego jak funkcjonuje taka instytucja jak adwokat, kancelaria prawna, sad i jak to wszystko wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzac przed komputerem
mozna byc i Krolową Sniegu;) I jaka dramaturgia z tym pogrzebem.......po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyłam studia, bo został mi ostatni semestr i napisanie pracy. Z mysleniem u ciebie kiepsko- przeciez zaczynałam jak miałam 20 lat, miłam dziekanke na urodzenie dziecka i tak wyszło .. potem podyplomowe- a to tylko 4 semestry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... piekna, skoro wiesz lepiej... to sobie wiedz, ze mna jak z dzieckiem... ja nie bede cie uswiadamiac, bo mi sie nie chce.. Tylko ta twoja wiedza w mojej ocenie to o kant doopy potłuc, nijak sie ma do rzeczywistosci, ale... zyj sobie w swoim swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa lzo jestes wstretna
oszustka i wszyscy tu juz wiemy ze klamiesz poprostu. A mi nawet szkoda cie bylo czasami. Piekna ma racje nie masz pojecia o funkcjonowaniu kancelarii prawnej i twoje wypowiedzi sa nie spojne, jedna wyklucza druga. Pogubilas sie juz samahi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto zostanie adwokatem lub radcą bez egzaminu i aplikacji? Wykonywanie zawodu adwokata lub radcy prawnego będzie możliwe bez obowiązku odbycia aplikacji i zdania egzaminu dla tych osób, które przez co najmniej 3 lata zajmowały stanowisko: asesora sądowego lub prokuratorskiego, referendarza sądowego i starszego referendarza sądowego, aplikanta sądowego lub prokuratorskiego, aplikanta sądowo-prokuratorskiego, asystenta sędziego lub prokuratora. Uprawnienie to obejmie osoby, które po 1 stycznia 1991 r. zdały egzamin sędziowski lub prokuratorski oraz doktorów nauk prawnych. purpura dla ciebie kochana jak bys jednak chciala kiedys byc adwokatem lub radca he he he ehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna nie jestem prawnikiem i nigdy ie chciałabym byc jestem ekonomistką i zajmuje sie sprawami ekonomicznymi, gospodarczymi pracujac w kancelarii.. Mam jednakże kolezankę ktora ma aplikacje adwokacka- i,ma uprawnienia i zajmuje sie sprawami rodzinnymi, mam kolege ktory spacjalizuje sie w prawie karnym. czy ty nie mozesz pojąc ,ze kancelaria to nie tylko prawo karne, ale rowniez prawo gospodarcze, ustawa o podatku od odo fizycznych, prawnych i obsługa firm ??? Tak ci ciezko to zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie to chyba ty nie rozumiesz. Prao gospodarcze jest takim samym dzielem jak prawo cywilne czy prawo karne i tez trzeba byc adwokatem a nie ekonomista. Bo nie ma to z ekonomia tak naprawde za wiele wspolnego. Prawo gopspodarcze sa to normy i przepisy prawde a skoro jestes po ekonomi to powinnas wiedziec jaka nauka jest ekonomia i tak naprawde sa to dwa wielkie dzialy nauki, Ktore maja tyle ze saoba wspolnego ze jedno normuje drugie ot i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa łza pamietam
9 miesięcy byłas prostytutką? tak? Pisałas ze miałas straszne zycie i nie mogłas sie wykształcić i nie miałas na to kasy. Miałas 26 lat jak zostałas prostytutką i 9 miesiecy nia byłas i tak sie dorobiłas?:) No wybacz. A zeby skończyc studia podyplomowe to chyba trzeba skończyc zwykłe studia a przeciez nie miałas mozliwosci sie kształcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×