Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Gość sprit on
Do Jolopak naprawdę uważasz że jestem wrażliwym chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Sprit on,który inny chłopak przejąłby się tym,że sie jakieś obce baby na anonimowym forum pokłóciły:)A Ty się przejąłeś i jeszcze chciałeś wziąć winę na siebie!To miłe!A tak na marginesie to ile Ty masz lat Sprit?Nie musisz odpowiadać jak nie chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej Pięknej Najpiekniejszej... tak bardzo gardzisz prostytucją a w takim razie po kiego diabła udzielasz sie na takim topicku? ponizej Twojej godności jest dyskusja ze mną- a dyskutujesz.. chcesz mnie ponizyc? czy sama siebie? Jak ma byc dobrze w tyl kraju? własnie wygrałam bardzo ciężką sprawe- osiagnij taki sukces zawodowy jak ja.. potrafisz? etam....... szkoda mi na ciebie prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poz tym.. Chuj to wszystkich powinno obchodzić, zwłaszcza tych którzy za to potępiają. Nigdy człowiek nie wie co może go w życiu spotkać, i niech ci co rzucają kamieniem się zastanowią czy im się czasem noga nie powinie. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko rzucam kamieniami
w zonatych klientow burdeli, bo ta szmaty sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jopalak - ja właśnie tak mam, ze im większy mam stres i więcej na głowie tym bardziej chce mi się sexu. Mój mąż się dziwi, kiedy się pokłócimy, nie rozmawiamy ze sobą, a ja go ciągne do łóżka. Mówi, że on nie potrafi rozgraniczyć sexu w ten sposób, nie umie się kochać jak coś jest nie tak. A ja mam całkiem inaczej. Może po prostu jestem bardzo dziwną kobietą... Wszystkie moje koleżanki narzekają na nadmiar sexu, a ja bym się bardzo cieszyła będąc w ich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia masz po prostu bardziej męskie spojrzenie na świat a Twój mąż bardziej kobiece i tyle:)Ja np.po kłótni zawsze czuję się dziwnie i sex mi na pewno nie w głowie,no bo myślę sobie,że dziwnie jest się kochać skoro chwilę temu mówiło się różne przykre rzeczy...Twój mąż ma widać bardziej wrażliwą naturę!Rozbawiłaś mnie z tym burdelem,przecież nie chcesz zdradzać męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jopalak - no przecież nie ja pisałam o burdelu, tylko jakiś pomarańczowy kretyn-podszywacz. Ja mam od zawsze kiedy tu jestem czarnego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhhhhhh,no fakt!!Nie zwróciłam na to uwagi,zresztą i tak potraktowałabym to jako żart!A ni lepiej byłoby "zastrzec"sobie nicka??Ja tak zrobiłam,nie bawią mnie podszywacze,zbyt głupi,żeby mieć coś mądrego do powiedzenia i zbyt tchórzliwi,żeby te swoje głupoty wypisywać pod swoim nickiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co ci durni ludzie podszywają się pod innych, chyba myślą, że to śmieszne...Masakra. Zgłosiłam to już. Wiesz, właściwie nie wiem skąd u mnie takie podejście do sexu. Wcześniej byłam 8 lat z facetem i zawsze kiedy byliśmy w łóżku myślałam tylko o tym, kiedy on skończy. Dopiero przy moim mężu tak mam. Może hormony zaczęły mi szaleć, bo podobno po 30 budzi się w kobiecie demon sexu. Ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak wszyscy pracują,ja też mam mniej czasu,żeby pisać:)A to co piszesz to bardzo ciekawe!Wygląda jednak na to,że Twój mąż,pomimo,że nie tak często,to jednak musi m\być "niezły w te klocki",musi Ci być z nim naprawdę dobrze,dlatego wciąż masz na niego ochotę!!Skoro wcześniejszy partner nie dawał Ci takiej satysfakcji to widocznie z mężem jest naprawdę dobrze,bo wciąż masz na to ochotę!!A co do tematu temperamentu po 30 to chyba tak jest,że z wiekiem kobiety są bardziej "pragnące"a mężczyźni nieco się wyciszają!!Eh,ja jestem jescze przed magiczną 30,ciekawe czy mnie też czeka takie "wybudzenie"..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Do Jopolak ja mam 21 lat i Nie będę sie pytał o twój wiek bo nie wypada o to pytac kobiet,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprit on - no to mniej więcej znasz już wiek jopalak. Młodziutki jesteś. I co nie trafiłeś jeszcze na dziewczyne, z którą chciałbyś się związać? Jopalak - coś mi właśnie uświadomiłaś...dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia mam nadzieję,że coś dobrego...i nie ma za co dziękować,dyskusje są po to żeby sobie pomagać!:)Sprit znam Twój wiek z innego topiku i muszę Ci powiedzieć,napisać-jak wolisz,że szkoda mi że taki fajny chłopak(przynajmniej z tego co piszesz)gryzie się taką głupotą!!I nazywam to głupotą nie dlatego,że sama jestem "wielce doświadczona",tylko dlatego,że prędzej czy później się przekonasz,że to nie sex jest najważniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Możesz napisac z jakiego,Jeżeli nie chcesz to nie będę nalegal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynthiaa
oczywiscie ze zdrada trzeba byc tępą by sie pytac o takie cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprit,aktualnie śledze Twój topik,załozony przez Ciebie,więc myślę,że wiesz o jaki chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Uważasz że blefuję jeżeli chodzi o mój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,dlaczego miałbyś blefować??Wychodzę z założenia,że skoro ja piszę szczerze to Ty też!Mylę się..?Zaglądasz na swój topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mi uświadomiłaś to coś bardzo pozytywnego, a mianowicie, że bardzo kocham męża, bo inaczej nie chciałabym się z nim non stop kochać i fakt, że znoszę ten brak sexu i postanowiłam się przyzwyczaić, też o tym świadczy. Jaki topik ma spirit? Wiesz spirit, ja myśle, że Ty za bardzo przeżywasz to, że jesteś prawiczkiem. Ja myśle, że to całkiem fajna sprawa. Pomyśl sobie jak się ucieszy dziewczyna, w której w końcu się zakochasz, gdy będzie Twoją pierwszą partnerką. Ja nie miałabym nic przeciwko, żeby mój mąż nikogo przede mną nie miał. Nawet bym się cieszyła, bo tak niekiedy nachodzą mnie myśli czy z tamtą kochał się tak samo jak ze mną, czy na nią patrzył w ten sam sposób. Szcególnie na początku mnie to dręczyło. Teraz już mi nawet przeszło. Może dorośleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do purpurowego mopa tak bardzo gardzisz prostytucją a w takim razie po kiego diabła udzielasz sie na takim topicku? wlasnie po takiego zeby wyrazic swoja opinie i uswiadomic tobie ze jestes zwyklym mopem i to nawet nie viledy:) ponizej Twojej godności jest dyskusja ze mną- a dyskutujesz.. chcesz mnie ponizyc? czy sama siebie? poprostu nie chce mi sie z toba dyskutowac i nie ma to nic wspolnego z godnoscia. Jak dla mnie to ty na poziomie mopa jestes wiec niby o czym z czyms takim....chyba tylko po to zeby ci wyjasnic ze jestes marginesem a pchasz sie na salony bueheheheh ale to zrozumiale bo cholata zawsze tak robila i robic bedzie. Jak ma byc dobrze w tyl kraju? własnie wygrałam bardzo ciężką sprawe- osiagnij taki sukces zawodowy jak ja.. potrafisz? etam....... szkoda mi na ciebie prądu. a co do twojego sukcesu zawodowego buehehehehehe to wybacz ale nie nie potrafie. A co pozwalas klienta o alimenty buehehehehehehehehe gratuluje wygranej bo masz racje wsrod takiego tlumu musialo byc bardzo trudno wylapac tatusia buehehehehehehehe Ch*j to wszystkich powinno obchodzić, zwłaszcza tych którzy za to potępiają czy ty naprawde myslisz ze kogos obchodzisz ty albo ci twoi klienci???? Buehehehehehehehe nie no dobra jestes. Ludzie wyrazaja tylko pogarde a nie zainteresowanie ale malo ze mop z ciebie to jeszcze niezbyt bystry. A tak w ogole to nie odzywaj sie bo cos powialo. Musisz chyba zamiast pasta domestosem szorowac zeby albo wc kaczka, w szczelinach tez:) Polecam bo mi swietnie w kiblu czysci. Tu niestety mozesz co najwyzej opowiedziec ciekawskim jak to jest byc mopem i czyscic podlogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna nie chce mi sie z tobą gadac.. Gratuluje słownictwa spod budki z piwem albo z autostrady... Nie smiałabym sie gdyby sie okazało ze stoisz sobie pod drzewkiem, podmywasz sie mineralną i załatwiasz 7 klientow na godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu purpura nie możliwe
O bosze...znowu ta kurwa purpurowa. szmato daj dupie spokój a nie na kazdym forum udowadniasz że dziwki są wspaniałe. to jebane karykatury, wory na sperme i nikt łącznie z klientami ich nie sznuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie poczytalam te
wypowiedzi tutaj i sklonna jestem przyznac racje ze prostytucja to jednak cos zlego. Piekna ale ty jestes wyszczekana:) Purpurowa lzo nie ma sie czym chwalic ze jestes byla prostytutka, pomimo ze juz z tym skonczylas to chwalenie sie ta profesja jest jednak ujmujace i nawet gdybym robila to nigdy bym nikomu nie powiedziala. Plama na zyciu w postaci takiego zawodu jest czyms dla mnie nie do zniesienia. Kicia gratuluje podejsciaw malzenstwie:) Twoj maz ma szczescie. Kuba fajnie ze jest ktos tak tolerancyjny jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejajajakberety
Jeszcze nie zauważyliscie,że Purpurowa ma bardzo wąskie horyzonty myślowe i na tyle poruszanych tutaj wątków ona umie odpowiadać jedynie na te o prostytutkach???Reszta tematów jej nie interesuje bo co by miała odpowiedzieć??Co ona może wiedzieć o wierności?:)albo o sexie tylko z miłości?:)no właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znowu purpura
a ja tam bardziej dziwki szanuje niz ich klientow:) Tych meskich qurew to ja dopiero nie trawie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horyzaty myslaowe to moze
ma waskie ale co innego ma rozchlapciane he he he:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejajajakberety
Szanujesz dziw...i??No to super,masz kogo szanować!:)Oczywiscie,ze facet,który idzie do dziw...i to szmata,ale dziw..ę można ewentualnie mniej winić za sytuację a nie szanować!Jak będziemy sznować takie coś to się w końcu normalnie zarabiający obrażą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×