Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halibutka009

Jedno pytanie na temat waszej ciąży.

Polecane posty

Gość halibutka009

Czy często objawem ciąży są nadwrażliwe sutki? I ile dni po stosunku juz mozna zakwalifikować go do objawów ciąży? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halibutka009
chce poprostu wiedzie czy wy tez tak mialyscie, czy bolaly was sutki, czy tylko zauwazylyscie ze piersi sa nabrzmiale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulabulase
nie bylam w ciazy ale podobno ma sie powiekszone piersi, ale przed okresem tez... wiec w ciazy sa znacznie wieksze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfwf
ja nie miałam takiego objawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam objawy jak
przed okresem, wrazliwe sutki, większe piersi, ból jajników - a tu niespodzianka, nie okres - to zagniezdzal sie zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz........
Mnie sutki nie bolały, ale piersi były baaardzo wrażliwe (mimo że przed okresem nigdy mi nie dokuczały) no i skurcze macicy jak przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halibutka009
No wlasnie ja mam od 3ech dni powiększone piersi, wydaje mi sie ze większe niz zazwyczaj przed okresem, ale takie objawy wystapily 3-4 dni "po" więc to chyba jeszcze za wczesnie.. już sama nie wiem co myslec. w tym miesiącu troche przegapilam mierzenie temperatury więc się trochę martwię. Nie wspolzylismy do konca, ale kiedy mojemu facetowi "ulecialo" (po za mną) poszedl sie wysikac i pozniej jeszce kochalismy sie chwile.. i teraz zachodze glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×