Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza 31 gorz

zona ex meza dostala podwyzke,chce wniesc o podwyrzke alimentow.poradzcie

Polecane posty

Gość hhhfhhg
"Żądając alimentów ,chcąc niechcąc od OBCEJ dla ciebie i dziecka kobiety" No tak, jak chodzi o kasę to już nagle kochanica jest OBCĄ kobietą :D W innych topicach padało stwierdzenie, że nie jest obca, jest nową miłością byłego męża itd. L:D hahahaah HIPOKRYZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jestes
a kim dla mnie jest next?Rodzina i moze mam ja na obiadki zapraszać?no nie rozsmieszaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobny temat
Editha Znalazlam sie z dziackiem w trudnej sytuacji. Po rozwodzie z winy meza musze teraz mu splacic 50 000 za polowe mieszkania, sama tez mam splacic reszte pozostalego kredytu. Po odliczeniu tego wszystkiego i oplat zostaje nam 600 zl na zycie (wliczajac 450 zl alimentow). Czy w takiej sytuacji mam szanse na podwyzke? Dodam, ze ojciec nie interesuje sie dzieckiem, nie wzial go na wakacje, nic mu nie kupuje, a raz w tyg zabiera go na kilka godzin do swojej amy. 10:16 [zgłoś do usunięcia] sprit on Pewnie że tak ale sad bierze pod uwage czy matka dziecka pracuje ile zarabia, a takze ile zarabia mąz,Nie jest latwo dostac duże alimenty od razu tak mysle 10:19 [zgłoś do usunięcia] Editha ja pracuje, ale teraz z powodu splaty bylego i przejecia calego kredytu zostaja nam marne grosze na przezycie. On tez pracuje, ale u kochanki i podaja falszywe zarobki- 900 zl 10:21 [zgłoś do usunięcia] Editha do tego jestem zmuszona zostawic synka dluzej w przedszkolu i placic mu za obiad, w sumie to jest 200 zl miesiecznie. Co ja mam zrobic jak on i tak sie wyprze tymi niskimi dochodami" ? Czy mozna jakos przekonac sąd zeby bral mozliwosci zarobkowe? 12:48 [zgłoś do usunięcia] babcia terenia o podwyżkę możesz składać co pół roku... na wykazywanie takich zarobków jest sposób - porównujesz jego ZAROBKI i WYDATKI w tym czasie ni cholery sie nie zamkną, będzie dowód, że łże 12:51 [zgłoś do usunięcia] Editha dziekuje za porade, ale on z pewnoscia powie ze mu mama pomaga z ktora mieszka niby. Ale zawsze to cos. 12:52 [zgłoś do usunięcia] babcia terenia znam przypadek, gdzie facet wykazywał 1500 zł. Zona(ex) udowodniła, że on wydaje min. 2 tys miesięcznie, na same tylko kredyty i pierdoły typu wakacje czy polisy ubezpieczeniowe i dostała 1200 alimentów. a więc walcz 12:52 [zgłoś do usunięcia] Editha ja juz nawet mysle, zeby kogos do tej firmy do pracy niby podstawic" i potem jako swiadek by sie wypowiedzial, ze on tam jest kierownikiem.... 12:53 [zgłoś do usunięcia] Editha no dobrze, wiem ze zabral kochanke do Egiptu, ale jak to udowodnic?? 12:53 [zgłoś do usunięcia] babcia terenia mamusia niech przedstawi skąd ma kasę - bo jesli to 600 zł emerytury to będzie krucho... 12:54 [zgłoś do usunięcia] Editha mnie tylko boli, ze w ogole sie nie interesuje i skapi na swojego syna 12:55 [zgłoś do usunięcia] babcia terenia billingi? wyciagi z konta? ( jak płacił kartą choć raz jest ugotowany) 12:56 [zgłoś do usunięcia] Editha ja sie boje, ze kochanka jako szefowa mu daje wyplate do reki... 12:56 [zgłoś do usunięcia] sąd nie weźmie pod uwagę tego, że spłacasz kredyt 12:56 [zgłoś do usunięcia] Editha to jest chyba patowa sytuacja 12:57 [zgłoś do usunięcia] Editha a dlaczego nie wezmie? Przy alimentach pytal bylego sedzia czy placi jakis kredyt... 12:57 [zgłoś do usunięcia] alimenty aliment Jeśli po rozwodzie z winy męża Tobie pogorszyła się znacznie sytuacja życiowa (a tak chyba jest), to możesz spróbować wystąpić o alimenty na siebie. 12:57 [zgłoś do usunięcia] babcia terenia ja juz nawet mysle, zeby kogos do tej firmy do pracy niby podstawic" i jak już chces się w to bawić to raczej podstaw kontrahenta ( z dużym zamówieniem, żeby się podjarali) 12:57 [zgłoś do usunięcia] zależy na kogo trafisz w sądzie. Sędzia weźmie także pod uwagę Twoje możliwości zarobkowe. 12:59 [zgłoś do usunięcia] sąd nie weźmie No tak, ale pytał byłego, a nie Ciebie. 12:59 [zgłoś do usunięcia] Editha ja robie chyba wszystko co moge, pracuje w 2 szkolach i zajmuje sie calodobowo dzieckiem... 13:00 [zgłoś do usunięcia] Editha no wiem, ale teraz byly ma powiedzmy te 500 zl wiecej jak ja przejelam kredyt i do tego jeszcze kase za splate mieszkania 13:01 [zgłoś do usunięcia] nie trzeba było się puszczać 13:02 [zgłoś do usunięcia] Black and gold sad bierze tez pod uwage sytuacje materialna ojca,a nie tylko Twoja.Wiec jesli ma nieciekawa sytuacje materialna to nie masz zadnych szans.Ja dostawalam przez 20 lat alimenty w wysokosci 200zl przy zarobku jedynie matki 1700zl,ktora utrzymywala bezrobotnego ojczyma i dwujke mlodszych dzieci. "Milosc i nienawisc to dzieci niewoli wydane na swiat dla lepszej kontroli nad ludzmi..." http://photos.nasza-klasa.pl/25106091/19/mai n/e7d171a158.jpeg 13:02 [zgłoś do usunięcia] Editha i mnie tez sedzia pytal o kredyty orzy alimentach, ale wtedy mialam tylko polowe z mezem... 13:03 [zgłoś do usunięcia] babcia terenia no wiem, ale teraz byly ma powiedzmy te 500 zl wiecej jak ja przejelam kredyt i do tego jeszcze kase za splate mieszkania dobrze kombinujesz... odczekaj pół roku od wyroku i składaj o podwyżkę. A co do Egiptu - może jacyś świadkowie? 13:03 [zgłoś do usunięcia] Editha ja sie nie puszczalam, daruj sobie 13:04 [zgłoś do usunięcia] Editha moze i by sie znalezli... 13:05 [zgłoś do usunięcia] Editha no tak, ale slyszalam tez ze nawet bezrobotni placa na dzieci, wiec roznie to wyglada.. 13:06 [zgłoś do usunięcia] Editha boli mnie to chamstwo, oszukiwanie, brak zainteresowania i zerowanie na nas. Sa ojcowie, ktorzy po rozwodzie jakos sie troszcza o dziecko, wtedy to by calkiem inaczej wygladalo... 18:06 [zgłoś do usunięcia] Editha czy moglby ktos mi cos jeszcze doradzic? Sytuacja mi sie wydaje trudna i zaczynam sie powoli zalamywac tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×