Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość english women

Czy do nauki jezyka angielskiego wystarczy CAE i kurs pedagogiczny?

Polecane posty

Gość english women

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Z CAE chcesz uczyc angola? Chyba zartujesz:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ucze z FCE
i co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość english women
ja ucze z fce,,, mozesz powiedzec cos wiecej na ten temat??? czy robilas kurs pedagogiczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
ja ucze z FCE i co???? gdybym cie znala, to od razu zglosilabym ten przypadek do kuratorium, dyrektor powienien za to wyleciec. Biedne dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z czym do kuratora
koolezanko. poczytaj sobie o wymogach to bedziesz wiedziec. fce do przedszkoli i klas 1-3 a do wyzszych cae . oczywiscie przygotowanie pedagogiczne i kurs z metodyki nauczania angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i poza tym w przypadku
zatrudniania nauczycieli o niepelnych kwalifikacjach cyli np z fce w klasach 4-6 w podstawowce zanim dyr zatrudni to otrzymuje zgode kuratora ktora dostaje po tym jak wykaze ze nie ma osob z pelnymi kwalifikacjami na to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość english women
denerwuje mnie jak ludzie ktorzy nic nie wiedza wypowiadaja sie w tak zlosliwy sposob tutaj,,,,, ja s;yszalam wlasnie o tym ze mozn auczyc po fce i cae, ale nigdzie nie moge znalezc tego kursu :( jak on sie nazywa? czy jest on prowadzony dla nauczycieli czynnych zawodowo, czy dla kazdego? ile on trwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz w google
kurs kwalifikacyjny pedagogiczno- metodyczny dla nauczycieli j angielskiego to powinno cos ci wyskoczyc. jestes wogole nauczycielem? masz juz certyfikat cae?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość english women
nie mam jeszcze certyfikatu i nie jestem nauczycielem... czy to cos zmienia??? Koncze studia licencjackie z finansow i rachunkowosci, dlatego chcialam sie dowiedziec czy jest mozliwosc uczenia jezyka ang po CAE i tym kursie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy nie musisz
miec mgr dowolny kierunek. nie wiem czy licencjat wystarczy. jesli bedziesz miala cae kurs metodyczny i jakis kurs dajacy przygotowanie pedagogiczne to ok masz szanse na prace. nie wiem moze mozna zrobic taki kurs ktory daje jednoczenie uprawnienia pedagogiczne i kwalfikacje metodyczne do nauczania. pytam czy masz certyfikat bo na wiekszosc kursow i podyplomowek jest on jakby przepustka bez niego nie przyjmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tej strronce masz link
akurat na wsjo nie jest wymagane bycie nauczycielem choc pewnie w raziemalej liczby miejsc maja oni pierwszenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość english women
dzieki informacje :) jestem z Kielc i juz rozgladalam sie za takim kursem, ale niesttey jak na razie nic nie znalazlam :( bede szukac dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość english women
podnosze ten temat, bo spotykam sie ze sprzecznymi informacjami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalas to rozporzadzenie
do ktoerego jest link na tej stronce wsjo ktora ci podala? ona wszystko ci wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie też szukać pracy w szkołach językowch, niektórym CAE i kurs pedagogiczny zapewne wystarczy, w "zwykłej" szkole to też możliwe, ale chętniej przyjmą kogoś po kolegium lub po filologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka33
CAE potwierdza zaawansowaną znajomość języka angielskiego. Można uczyć w podstawówkach, gimnazjach, szkołach średnich. Oczywiście obowiązkowy jest kurs pedagogiczny bądź studia podyplomowe. Licencjat wystarczy a dodatkowo (jeśli zrobisz kurs pedagogiczny) możesz uczyć przedmiotów ekonomicznych np. rachunkowości. Krótko mówiąc brakuje ci tylko przygotowania pedagogicznego. http://www.kuratorium.szczecin.pl/attachments/985_rozporzadzenie.pdf Podaję link do rozporządzenia MENiS w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. Na końcu rozporządzenia jest wykaz świadectw potwierdzających znajomość języków obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghj
english women jestes w liczbie mnogiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość english women
madra uwaga, ale ja wiedzialam , ze moj nick jest w liczbie mnogiej :) ah te kobiety..... :) dziekuje slicznie za wszelkie rady i informacje. Na roznych forach spotykalam sie z jakze sprzecznymi informacjami, ale ostatni zalacznik bardzo jasno i klarownie mowi kto moze byc nauczycielem.... Zauwazylam, ze nauczycielem jezyka angielskiego moze byc osoba ktora studiuje w kraju w ktorym jezykiem urzedowym jest jezyk obcy. Ten odnosnik pasuje do mnie, bo ja studiuje za granica finanse po angielsku, wiec jak zdobede dyplom i dodatkowo zrobie w Polsce studia podyplomowe z pedagogiki , tez bede miala kwalifikacje do nauczania j. ang...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skutecznie języka angielskiego możesz uczyć się online z kursemwww.chatterbox.pl/pl/13-darmowa-lekcja.html . Pierwsza godzina kursu jest za darmo więc sprawdzisz sobie czy Ci się podoba . Efekty nauki widać bardzo szybko polecam sprawdzić . Lektor online sam ustalasz godziny nauki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Kursy językowe takie dedykowane dorosłym na dobrym poziomie prowadzi centrum szkoleniowe MKEJ z portalu www.mkej.pl . Nie wiem czy o nich słyszałeś? Ja tutaj zrobiłem kurs dla zaawansowanych z angielskiego. Mieliśmy nawet navite speakera prosto z Birmingham – Johna ;)) Mimo że, mieszkałem sporo w Anglii to chyba więcej niż tam nauczyłem się na tym kursie. Pełen profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oba kursy możesz znaleźć na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma takimi ofertami, stworzonymi właśnie dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×