Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola1988

10 kg mniej !!!!!! Kto mi pomoże ?????? Zapraszam !!!!

Polecane posty

Gość Pola1988

Cześć. Ważę 60 kg - moja upragniona waga to 50 kg :) zaczęłam od dziś: 8:45 ŚNIADANIE: 3 kromki chleba razowego+sałata+pomidor+ogórek 11:15 II ŚNIADANIE: serek wiejski+jabłko około 14-14.30 zamierzam zjeść jakiś obiadek...może ktoś mi coś ciekawego i zdrowiego zaproponuje?? Bardzo chętnie przyjmę każde propozycje :) Pozdrawiam, Pola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
nikt ?? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
zjedz jakieś mięsko duszone z przyprawami albo rybkę do tego sałatka z jakiś warzyw bez sosów ;) ja Ci kibicuję bo sama mam troche kg to zguby ;) w kupie zawsze raźniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Kafoszka dziekuję :):) A Ty jaką dietę stosujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
ja stawiam na diete 1000kcal i więcej ruchu, czyli najbardziej sprawdzona dieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetni sie dolacze bo sama jestem na diecie i jak na raize cel mam podobny czyli 10 kg :P a wsztskie topiki padaja po kilku dniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
onaaaaaaa to fajnie :):) jaka diete stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
onaaaaaaa napisz cos o sobie ile masz lat ile wazysz jaki wzrost i od kiedy sie odchudzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
No i kafeterianki jestem po obiedzie :) a zatem: 3 male ziemniaczki ;) 3 lyzki gotowanych warzyw i maly zraz z piersi kurczaka Wystarczy :) a na lunch jogurt naturalny... :) ale to za jakis czas.. :) okolo 17:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje taka diete "swoja" :D czyli w sumie 3 posilki dziennie bo na wiecej raczej nie mam czasu. zwykle rano jest to musli/owsianka z mlekiem lub jogurtem plus kawa z mlekiem i cukrem [ nie bede sobie wsyztskiego odmawiac] w szkole owoc lub razowa bluka i po poludniu taka obiado-kolacja to roznie ryz z warzywami jakies miesko salatki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
onaaaaaa ile wazysz i mierzysz? jak dlugo sie odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sobie? hmm.. na imie mam Magda tak w ogole :P jestem mloda tzn ucze sie jeszcze w technikum. diete stosuje wlasciwie bez przerwy od roku. z tym ze w tamte wakacje schudlam 17 kg a pozniej po wakacjach zaczelam rozne diety cud itd i tym oto sposobem chudlam i tylam i tak w kolko. ale te 17 kg mi nie wrocilo :) i teraz od 3 tygodni jestem znowu na w miare rozsadnej diecie i staram sie ogolnie zmienic na stale moje nawyki. mam 173cm wzrosu a ile waze? hmm.. trudno mi to okreslic gdyz bardzo dlugo sie nie wazylam. mysle ze w granicach 80 kg. wiem,ze duzo mimo tego jednak nie wygladam zle. nie wiem czemu ale zawsze waze strasznie duzo a wygladam na zdecydowanie mniej. wiec to mnie pociesza. planuje schudnac 10 kg bo przy tej wadze czulam sie juz swietnie choc wiem,ze to glupio brzmi ze przy 70 kg mozna sie tak czuc. ja juz tak mam ze waga nie jest adekwatna do wygladu mojego :P moj cel? schudnac do konca roku. jak najwiecej sie uda. a ile to zaobczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Mam na imie Paulina :) ech jestes dosyc wysoka -zazdroszcze!! :P Ja mierze 160 i waze 60 kg :( strasznie przytylam!!!!!! chce osiagnac cel do 50 kg :) ech mam nadzieje ze mi sie uda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze uda nam sie razem :) ja czuje sie coraz lepiej ze soba jednak jeszce mam duzo do osiagniecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
codziennie jestes na kafeterii? i mniej wiecej w jakich godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
no to ja mam tak samo jak poprzedniczka tylko ważę 74kg przy takim samym wzroscie. ale sporo osób twierdzi że nie wyglądam na swoją wagę. ja chciałąbym osiągnąć wagę 58kg ale gdybym doszła do 63 była bym baaardzo szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Kafoszka a opisz nam jaka diete stosujesz :) chetnie cos od Ciebie sciagniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jestem codziennie :) w tygodniu to najczesciej rano ale bardzo wczesnie czyli jakos 5/6/7 pozniej po poludniu zazwyczaj 16/17 i jeszcze wieczorem kolo 20/21. w weekendy to roznie to bywa. ale codziennie jestem w kazdym razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
ja jestem codziennie okolo 8 i raczej dostepna przez caly dzien ale to roznie zalezy jak co wypadnie :) ale jakby co pisz :) do jutra!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
na początek zaczynam od diety 1000kcal (później po tyg zmniejszam do 800kcal) +codziennie przynajmniej 30min ćwiczeń (bieg, skakanka, jakieś brzuszki itp), zero smażonego, białego pieczywa, cukru w herbacie (gdyż kawy i tak nie słodzę) codziennie przynajmniej 3 kubki zielonej herbaty, wiadomo woda. to chyba tyle wiec nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mozna powiedziec,ze mam podobne zasady. tylko ze cwiczenia to raczej nie dla mnie tzn kiedys cwiczylam ale miesnie mi sie zaczely wyrabiac i przestalam, wiec teraz tyle tylko co w szkole na wf 3 godziny w tygodniu :P no i cukru z kawy sie nie pozbede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudlem okolo 20k w ciagu 2 miesiecy. Jadlem bardzo malo lub w ogole. Nie pij zadnych pepsi, coli czy innych swins. Sama czysta woda mineralna. Staraj sie nie zamulac za bardzo chlebem no i ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
stosuje taka sama diete, najwazniejszy jest ruch :) skacze na skakance :) i nawet bardzo to lubie :) dzis skoczylam 200 razy :) jak na pierwszy raz mysle ze dobrze mi poszlo :) no i spacer z pieskiem obowiazkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej moge sie dołaczyc???? Ja waze 60 kg przy 168 cm wzrostu.. a chciałabym 55.Niby waga prawidlowa...jednak ja bym chciala wygladac szczuplo..nie normalnie. Od 3 dni jem tylko puieczywo chrupkie cwicze, i nie jem kolacji ani słodyczy i dzis rano na wadze bylo 59.1 kg:)... Moge sie dołaczyc dziewczynlo do wspólnego odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
zapraszamy jak najbardziej ;) im będzie nas więcej tym bedzie nam lepiej się odchudzało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Zapraszam na moj topik :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
No to pora na jogurt naturalny :):) mam nadzieje ze mi to starczy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
ja za poł godziny dorwę się jabłka i też tyle na dziś. tylko herbatki i woda ;) Paola? ćwiczysz coś więcej niż skakanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
ja ok 18-19 zjem jeszcze owoc:) dzis cwiczylam na skakance i zrobilam tylko 20 "oszukanych" brzuszkow :P a Ty Kafoszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×