Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola1988

10 kg mniej !!!!!! Kto mi pomoże ?????? Zapraszam !!!!

Polecane posty

Gość Pola1988
Sajena88 - rozumiem hehe:) trzymajmy sie swojego ;] wiec ja kolacja: 2 kromki wasa z serem żółtym light+szynka chuda+pomidor+kawa inka i to na tyle :) jeszcze za jakies 45 minut spacerek do chlopaka :):) a co u Was?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj sniadanko musli z jogurtem, pozniej jablko pozniej troszke lazanek i saltka :) wiec nie jest zle ale i tak sie czuje tragicznie ztym wsyztskm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
hej dziewuszki...mogę sie do was dołączyc...? tez bym chciala schudnąć...z wasza pomoca moze dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny dzien sie zaczal...:P Ja juz po sniadanku: 3 wasy z serem zoltym i pomidorem bez masla :D Dzisiaj mialam chec wejsc na wage:P ale postanowilam wazyc sie raz w tyg i jednak na nia nie weszlam hehe:) z drugiej strony jakby pokazala mi tyle samo co mialam lub nawet wiecej, to chyba bym czepła ta diete i poszla sie nazrec z rozpaczy hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
ehh.. niestety zaczynam od jutra bo dzisiaj nie mam nic dietetycznego do jedzenia:( dzisiaj zrobie sobie zakupy i od jutra bede silna.. mam nadzieje ze damy rade :) zmykam ..bede wieczorkiem..powodzenia w waszym kolejnym dniu i aby kilogramy spadaly jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaaaaa16- nie martw sie, nawet jesli nie masz nic dietetycznego, to nic, bo mozesz jesc wszystko, tyle, ze w malych ilosciach i o stalej porze ( ja jem co 3 godz) :) Zaraz biore dziecko na rower i jade do siostry:) 8 km w jedna strone, moze cos spale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Hej dziewczyny :) Jak tam mija Wam kolejny dzień?? Mi nawet dobrze :) Śn-2 mniejsze skibki normalnego chleba:(z masdamerem(cienko),druga z żołtym serem i pomidorem... (ech...czego sie nie robi dla tesciowej :( ;/ )- spalam u chlopaka wiec nie mialam wyjscia :P Przekąska-pasek czekolady-a to wszystko przez moja siostre!! :P po przekąsce 3 godzinowy spacerek z siostrzeńcem:)wiec mysle ze co nie co znowu spalilam :) Zielona herbata Obiad-pół szklanki ryżu pełnoziarnistego+szpinak+mintaj gotowany (pyszności:):) ) Około 16 kawka inka z mlekiem 18 kolacja-jeszcze nie wiem co...ale moze jogurt lub musli Pozdrawiam! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja wlasnie wrocilam do domku i jestem padnieta :( jak na razie mam za soba salatke na sniadanko pozniej wielkie jablko i teraz troche maslaneczki :P kolo 17 zjem jeszcze ryz z warzywami i z kurczakiem [moj ulubiony :P] i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol888
JA NA NIEJ SCHUDŁAM 12 kilo... DZIEN 1 sniadanie - 2 jajka,grejfrut obiad - 2 jajka, grejfrut kolacja - 2 jajka, grejfrut DZIEN 2 s- 1 lub 2 jajka, grejfrut o- 1 jajko, grejfrut k- stek, pomidor i seler DZIEN 3 s- 1 jajko, grejfrut o- zielona salata k- piers z kury, pomdor, zielone warzywo DZIEN 4 s- grejfrut o- owoc k- twarozek,pomidor, seler DZIEN 5 s- owoc o- zielona salata k- ryba(pieczona, grilowana, na parze), warzywa DZIEN 6 s- grejfrut o- owoc k- stek, warzywa DZIEN 7 s- geejfrut o- ryba i warzywa k- kurczak i warzywa DIETA TRWA 14 DNI Dozwolone napoje: czarna kawa, woda, nieslodzone soki owocowe, sok pomidorowy i napoje bez cukru Nie wolno: cukier, ziemniaki, produktu mleczne, alkohol, tluszcz, maka, mleko, olej, majonez, marchewka, groszek, fasola, brukselka Warzywa do wyboru: brokuly, kapusta, kalafior, szpinak, pomidory, salata, seler, papryka, ogorek, cebula, szczypior OGOLNE INFORMACJE napisane mam, ze jesli przepowadzi sie diete niewolniczo gwarantuja utrate 6 funtow w pierwszym tygodniu i do 20 w sumie {nie wiem ile to funt}. podobno nie ma efektu jojo, i ze naet jesli bedzie sie potem zarlo, to waga zacznie rosnac dopiero po 26 tegodniach (ale ostroznie). UWAGA NAWET 1 NAPOJ JEST WAZNY-JESLI WYPIJESZ LYK ALKOHOLU COFASZ SIE W DIECIE O 2 DNI ( uwazajcie, bo w takim razie mozna jesc te jajka do konca zycia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
jesli na niej wytrzymałaś to gratuluję ;) ja pewnie nie wytrzymałabym 4 dni ;D ale 12 kilo kusi... mnie skusiło by nawet 5 w ciągu tych 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
sadze ze po takiej diecie jak opial aniol888 szybko wroci sie do swojej poprzedniej wagi albo jeszcze wiekszej. zeby byc na takiej trzeba naprawde walczyc z wlasna wola. jak tam u was kolejny dzien diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
onaaaaa16- myślę tak samo jak Ty. taka dieta i tyle sptraconych kilogramów na odległość pachnie mi jo-jo. fakt jajka pomagają schudnąć ale ja tygodniu diety norweskiej miesiąc nie mogłam patrzeć na jajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol888
heh..słuchajcie jak będzię się "żarło" to po każdej diecie można przybrać:(...ta dieta jest świetna ale dobra rada po schudnięciu warto zmienić swoje żywienie:) i będzie dobrze..minęło pół roku od mojej diety i powiem szczerze jem regularnie mniejsze porcje dość zdrowe rzeczy,pije wodę mineralną...i nie mam żadnego efektu jojo:)no i jeszcze dołożyłam bieganie 15-20minutowe dziennie...więc zaczęło się od 12kg a teraz na dzień dzisiejszy mam 18kg mniej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
a tak wogole to bardzo bym chciala schudnac kolo 10 kg bo w tej chwili waze kolo 71. chcialabym wazyc 60 do swiat wiem ze to jest mozliwe bo w ciagu miesiaca udalo mi sie schudnac 7 kg ale mialam jakos motywacje..nawet nie wiem skad ona sie wziela a teraz jakos brak mi jej ale chce udowodnic ze potrafie schudnac..oby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
aniol888- a z jakiej wagi startowałaś? onaaaaa16- no ja waże 73-74 i chciałabym do końca roku się pozbyć się dokładnie 16 aby dobić do 58 ale gdybym doszła do 63 była bym baaardzo szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
kafoszka > a w jakim wieku jestes i ile masz wzrostu? miejmy nadzieje ze nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
mam 20 lat i przy takiej wadze tylko 174cm...;/ a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
nie martw sie ..tez mam mniej wiecej tyle samo wzrostu ...dokladnie Ci nie powiem bo sama nie wiem...tylko ze jestem mlodsza bo mam 16 lat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
powiem Ci że właśnie jak byłam w tym wieku 16-17 to odchudzanie strasznie mi szło dobrze. a teraz nie mam wogole motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunieczenienka25
hej dziewczyny :) od dzis jestem z Wami :) w przyszlym roku wychodze za maz i postanowilam zadbac o swoj wyglad :) na dzien dzisiejszy waze 63kg przy 168cm bmi jest prawidlowe, ale jak kazda kobieta postrzegam sie inaczej niz mnie widza i zawsze bede miala jakies ale.... obecnie jestem troszke przeziebiona, jakies wirusy mnie zaatakowaly wiec do diete rozpoczne gdy wzmocnie sie troszke :) pozdrawiam i zycze Wam dalszych sukcesow i motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa16
ja sie odchudzalam przez dwa miesiace..to byl chyba listopad i potem w marcu lub kwietniu. i schudlam po okolo 7 kg w miesiacu i bylam bardzo zadowolona. dzisiaj sie wazylam i bylo 71,6:((( masakraa...:( postanowilam sobie ze 3 dni zrobie sobie takie oczyszczenie organizmu a potem przejde na jakos konkretna diete .nie wiem na jaka jeszcze:( ciekawe czy to wszystko znowu wytrzymam:(bede sie cieszyc jak bedzie juz 69 ale chce wazyc 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
ja dziś ważyłam się i waga pokazała 75!!!! porażka. jem 1000 kcal popijam zielona herbatę, dużo wody a waga idzie w góre.... okresu dalej nie mam więc zaczynam panikować bo nie wiem co się dzieje.... onaaaaa16 > ja gdy zaczełam się odchudzać w klasie maturalnej do studniówki przez 1,5 pozbyłam się 9kilo a praktycznie nie ćwiczyłam tylko moje menu bylo takie: rano kawa, w szkole jakaś kanapka, w domu obiad i tyle. dziennie 3-4kawy jakies 3 litry wody i wypijałam straaasznie dużo zielonej i czerwonej bo uczyłam się wtedy dużo a te herbatki poprawiają koncentrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Cześć dziewczyny! Ale tu się dużo dzieje...czytalam wypowiedź anioła888-hm...dieta jak dla mnie jest okropna, nie przeszlabym jej...wole wolniej i zdrowiej :) a ja muszę się pochwalić za moją motywacje..ponieważ mój chłopak świetnie gotuję, wiec wymyślił sobie wczoraj na kolacje jajecznice...ech.....mmmmmm....kusił mnie nią cały czas...prawie mialam łzy w o czach...ale nie zjadłam...uhh to dobry + dla mnie :):) a dzis jest 9 dzien odchudzania :):) Dziś: Śn- 1 jajko+pomidor+2 wasa+zielona herbata Przekąska-jogurt Ob-nie mam dziś pomysłu :( może tez gotowane jajko...hm...moze macie jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj bylam rowerkiem u siostry, to ponad 10 km w obie strony, skusila mnie cukierkiem (kasztankiem) mmmm.... Dzis weszlam na wage i nie moglam uwierzyc! 21go mialam 62,8 kg a dzis 63,4 kg! Stracilam motywacje...Przez te dni nic nie podjadalam, wiec nie wiem dlaczego tak sie dzieje...Mam ochote zrezygnować...:( :( :( Nie wiem sama...zobacze jeszcze do poniedzialku ( zwaze sie w pon.i jak waga pokaze tyle samo lub nie daj Boze wiecej, to rezygnuje z tej diety...:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniol888- twoja dieta bardziej przypomina diete grejfrutowa niz ta co my stosujemy z Pola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Sajena88 nie poddawaj sie! to moze tylko taki etap w Twoim odchudzaniu...ja tez boje sie wejsc na wage...ale nie poddam sie bo tylko bez ttych paru kilogramow bede tak naprawde w pełni szczęśliwa :) dlatego warto sie poswiecic dla siebie i czuc sie w swoim ciele wkoncu dobrze! :) walczmy oto:) ja wcinam jogurt...i nadal nie mam pomyslu co na obiad...moze wykombinuje sobie jakas salatke...2 jajka+salata+pomidor...no nie wiem jeszcze pomysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Pola, co innego gdyby waga spadala chociaz o te 200g co 3 dni, ale ona mi skoczyla w góre:( Narazie bede jeszcze z wami:) zobaczymy jak to bedzie...ale i tak tego nie rozumiem, bo z tego co sobie obliczylam zjadam dziennie jakies 700-800 kcal, a nie jak kiedys 2000 kcal... To chyba jest znaczna roznica, a mimo to waga zamiast w dol, poszla w gore...:( Ja dzisiaj tak: śn. 3 wasy z pomidorem ob.kefir (juz wypilam o 12.00) o 15.00 1 wasa z pomid.+ ziel. herbata kol. 2 wasy z serkiem+ ziel.herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Wierze Ci Sajena88...zycze powodzenia! ech....my biedne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie, ze Daria23 zrzucila na tej diecie 9 g w 4 m-ce, a pierwszy kg stracila po 23 dniach, potem co pare dni tracila 1 kg.... MOTYWACJA WRÓCIŁA!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×