Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola1988

10 kg mniej !!!!!! Kto mi pomoże ?????? Zapraszam !!!!

Polecane posty

Gość Pola1988
Palka Pralka - wierze, ze jest trudno, ja w zasadzie tez nie pale ale z tego co widze i slysze to ludzie tyją odstawiajac fajki. ale przynajmniej teraz masz 2 postanowienia :) nie jesc i nie palic...a zyskasz samo zdrowie :):):) Powodzenia!! a co do tych gaciorków to jakos bede musiala sie do nich przekonac kiedy obok bedzie lezal moj facet hehehe...ech czego sie nie robi zeby byc piękną i zgrabną ;);) a na obiadek mam jednak mieszanke warzyw z odrobinka mielonego i z ciemnym ryżem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Palka Pralka + wierze, ze jest ciężej, ale teraz masz wieksza motywacje do dzialania bo x2 :):) a co do tych gaciorków to jakos bede musiala sie przemoc...nawet jesli bedzie kolo mnie moj facet hehehe....ech czego sie nie robi zebysmy byly piękne i zgrabne ;) a na obiadek jem jednak smazone warzywa z odrobinka mielonego i do tego ciemny ryż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) widze,ze duzo sie tutuaj dzieje i ze dobrze wam idzie :)\ ja dzisiaj sniadanko musli z owsianka pozniej prze dpoludnien bułka razowa z warzywami i pasztecikiem i teraz salatke plus miesko :P takze tez nie najgorzej :P dzisiaj juz czuje,ze za duzo zjadlam wiec chyba zrezygnuje z chleba bo on mnie jakos tak "przytlacza":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
ja dziś zjadłam jakieś 783kcal jeszcze muszę zjeść kolacje i tyle na dziś. muszę zacząć planować sobie co zjem dzień wcześniej bo tak lepiej mi idzie. wczoraj nie udało mi się poćwiczyć bo miałam niespodziewanych gości i późno poszli, ale dziś myślę że nie będzie problemu. a wam jak dziś poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Mi dzis tez poszlo dobrze (A DZIS JEST 2 DZIEN :) ) Poskakałam dziś 300 razy na skakance :):) czyli o 100 razy wiecej niż wczoraj czyli pierwszego dnia :):) Śn- musli z mlekiem 0,5% + nektarynka+kawa inka bez cukru+mleko0,5% II Śn- serek wiejski ze szczypiorkiem i sałatą+herbata zielona Ob- smażone warzywa z odrobinką mielonego + ryż pełnoziarnisty Podw- nektarynka Kol- serek wiejski z kawałkami pomidora, sałata, szczypiorek, odrobina soli i pieprzu+owoc+kawa inka bez cukru z mlekiem0,5% i to by bylo na tyle:) a moze ktos mi podliczy moje kalorie? jakos nie mam do tego glowy :( KOLEJNY DZIEŃ ZA MNĄ!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
kochana ja bym Ci podliczyła tylko musiałabyś napisać po ile wszystkiego było w gramach ;) chociażby na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dibry :) ja juz po sniadanku, kawka musli z jogurtem i zielona herbatka :P a wam jak sie zaczal dzien?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka.pralka
Dzieńdoberek Zacznijmy od tego że się przeziębiłam ;( gardło mnie boli strasznie przez całą noc się budziłam a teraz po tabletkach zasypiam. Niestety muszę w pracy być. Pola 1988 pewnie Paulina masz na imię tak jak ja więc nie palę już 2 miechy i nie jem więcej z ego powodu, już mnie nie ciągnie tylko czasme taki mam dzień że bym zapaliła , ale nie daję się. mam nawet takie koszmarne sny że pale i mam straszne wyrzuty sumienia a jak się budzę to ulga ;) taka psychoza malutka. Co do majtek to takie też miałam po porodzie ale nie używałam bo niby brzuch ściskało ale krocze pociete też i ból był niezły więc zrezygnowałam. kafoszka ja też zauważyłam że jak planuję co zjem następnego dnia to wtedy łatwiej mi się tego trzymać i jakoś idzie. Wczoraj na kolację mała makrelka była.(strasznie mnie głowa bolała więc musiałam coś zjeść. Dziś śniadanie łosoś wędziony (ze 2 łyżki) i jajko na twardo 2 śniadanie serek wiejski Obiad będzie panga pieczona w folii alum. kolacja jjeszcze nie wiem Teraz w pracy 2 tabciny plus kafka bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
ja też mówię dzień dobry ;) Palka.Pralka- ja palę bo nauczyłam się od nowa ale jak nie paliłam pół roku to tez nie zauważyłam żebym więcej jadła czy miała ochotę na słodkie. właśnie weszłam w "niebezpieczny tydzień" czyli tydzień przed okresem gdzie w moim wydaniu woda się okropnie zbiera i wiadomo apetyt wiekszy ale mam nadzieje że się nie poddam. nawet z tej racji nie wchodziłam dziś na wagę bo pewnie było by więcej dzięki wodzie... poczekam do poniedziałku ;) dziś: 9- 125g serka wiejskiego+3kromki pieczywa chrupkiego 12- pozostałe 75g serka wiejskiego+1kromka 15- 250ml zupy pomidorowej, i jakaś sałatka 18- jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka.pralka
kafoszka ja też przed okresem jestem a sciślej mówiąc powinien na dniach być. Co do mojej wagi to naprawdę nie wiem ile ważę bo wczoraj było 61, 6 dzis 56,4 ?? czyli waga zepsuta i nie wiem ile ważę więć zważę się u teściowej w niedzielę będzie to 4 dzień mojej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna ale zalamana waga
ja moge dolaczyc??? mam 27lat 178cm i 82kg :( niestety zawsze wazylam ok 63 ale w moim zyciu zdazyly sie tabletki anty a potem ciaza( waga na koniec 98kg :O ).i mimo ze corka ma 2 lata ja nadal nie moge zgubic kg postanowilam ze sie zawezme. od wczoraj cwicze na steperze 30 min i chodze na spacer z psem rano na 30 min.jem co 3 godz male pozywne i urozmaicone posilki. chciala bym zzucic conajmniej 15 kg a czas hmmmmm tak do konca grudnia jesli mi sie to uda to bede najszczesliwsza na siwcie.a wiem ze to mi sie moze uda jesli bede sie trzymac tego planu. pomozecie mi sie zmotywowac i trzymac mojego planu?wesprzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna ale zalamana waga
dzis jest drugi dzien mojego starania o ladna sylwetke i zdrowie-bo nie ukrywam ze przez ta wage podupadlo i to strasznie a w szczegolnosci kregoslup :( dzis 6-30 sniadanie- 2 kromki z zielonym ogorkiem i zielona herbata 9-9:30 steper i zaraz szykuje jakies miesko bez tluszczu z salatka potem bedzie spacer a co dalej to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
Ładna ale załamana wagą- jeśli chodzi o motywacje musisz sama do tego dojść. to Ty wiesz najlepiej co chciałabyś zmienić w sobie i ile. musisz postawić sobie cel, powiedzieć "dość" i trzymać się tego jak najmocniej ;) my możemy tylko utwierdzać Cię w tym ;) ja znikam na jakieś niecałe 2 godzinki bo muszę załatwić kilka spraw;) macie jakieś pomysły na sałatkę z kapusty pekińskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
ladna ale zalamana waga - powspieramy Cię duchowo, a to naprawde duzo, a dla Ciebie połowa sukcesu :) ze wsparciem zawsze razniej :):) Kafoszka- salatka z kapusty pekinskiej? hm.. kawałki gotowanej piersi z kurczaka, kawałki papryki,moze marchwi (ale jak kto woli)...moze szczypiorek ktory uwielbiam :) i przyprawy najlepiej "kebab gyros" :) ja gotuje sobie wlasnie piers z kurczaka + ryż pełnoziarnisty z warzywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
no ja już po obiedzie więc na dziś zostaje mi tylko jabłko. jeszcze musze policzyć ile wyszło mi na bilansie, ale tym razem idę spalić choć trochę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafoszka
noo wyszło jakieś 700 kcal narazie nie jest tak źle. jeszcze jabłko i zamknę dzisiejszy bilans w 750kcal. narazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) ja tez przed okresem jak niektore z was :P ale i tak od miesiaca sie nie wazylam wiec i teraz tego nie zrobie :P ja dzisiaj musli z jogurtem pozniej jablko pozniej 1/3 bulki z ziarnami samej i takie male musli fitella same [na miescie dopadl mnie glod:P:D] i teraz szykuje ryz z warzywkami :P wiec nie jest zle :) widze,ze wam tez dobrze idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Witam drogie Panie :) Po obiadku zjadłam 1 banana i jedną landrynke (tak dla poprawy humoru) :) A na kolacje jogurt naturalny z musli :) + zielona herbata A propo okresu......wlasnie umieram z bólu :( I nie mam specjalnie aptetytu (z jednej strony dobrze:) ) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i piszcie jak najwiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) cos tutuaj cicho sie robi :P tak byc nie powinno :P ale sobota to pewnie spicie wiec wam daruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna ale zalamana waga
witam-dzis moj trzeci dzien ze tak powiem walki.i chcialabym zaznaczyc ze to nie pierwsza walka ale zawsze mam nadzieje ze ostatnia :) wczoraj na obiadek jadlam miesko z piekarnika bez tluszczu z surowka a na kolacje 2 kromki z jajkiem.caly czas piej zielona herbate i wode niegaz dzis sniadanko tradycyjnie 6-30 bo tak juz wstaje i nie wazne czy weekend czy srodek tyg -wiec zjadlam 2 kromki z bialym serem plus kawa kolo 10 bedzie jakies jedzonko nie wiem jakie potem po ok godzinie steperek. a co dalej to sie okaze wazylam sie -waga stoi:( ale moze jutro sie cos ruszy ;) nie objadam sie i nie jem po 18.wiecej sie ruszam i cwicze waga nie spadla ale czuje ze mam mniejszy brzuszek hihih no coz sobota wiec trzeba sie brac za jakies pozadeczki.....pozniej sie odezwe milej soboty wszystkim!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
No fakt cos tu nudno i cicho sie robi :( Ja dzis na sniadanko zjadlam dwie kromki razowego z dżemem +kawa inka z mlekiem 0,5% :), niestety zjadlam sniadanie dopiero o 10.30 bo pospalam sobie troszke:) wyruszam teraz na zakupy po jakies owoce:) Pozdrawiam i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
I nadal cisza... :( II Śn- danio brzoskwiniowe + zielona herbata Obiadek- mintaj gotowany+kalafior A Wy?? Nic sie nie chwalicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Nadal sama...czuje ze pisze do siebie, ale nawet jesli ma tak mi byc lepiej to bede pisac. Juz po obiadku...jednak zjadlam pół mintaja:) a po obiadku spacerek z pieskiem po lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pola:) dostalam zaproszonko, wiec jestem:) ja dzis na sniadanko zjadlam 2 wasy i pol papryki, potem o 12.00 tez 2 wasy i drugie pol papryki, wlasnie jestem po obiadku- mala miseczka zupy pomidorowej z makaronem:P, ostatni posilek o 18.00 pewnie tez 2 wasy ale z serkiem i pomidorem.... Ogolnie to od trzech dni jak zaczelam dietke, nie widze efektow:( waga stoi na 64 kg :( ale nie zniechecam sie, bo dziewczyny pisaly, ze na takiej diecie chudly bardzo wolno ( 9kg/4 m-ce) ale za to nie maja efektu jojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
Sajnea88 - milo ze jestes :) ja stosuje dietke od 4 dni i jak na razie sie nie ważylam bo dostalam okres i wiadomo jak to jest...ja w takim wypadku czuje sie jak piłeczka :P a po drugie to najpierw schodzi woda wiec za duzo nie ma co liczyc :) Ćwiczenia moje: 500 razy na skakance :) (jak na razie najwiecej niż dotychczas:) ) 70 razy brzuszki..taki lewoskłony i prawoskłony do kolana ktore unosze w polowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie dziewczynki,:) dobrze wam idzie:) tak trzymac,. a po 3 dniach sie nie zniechecajcie i najlepiej to sie wazcie raz na tydzien albo na dwa rano przed sniadaniem a nie co godzine :P bo to nic dobrego a waga w ciagu doby bardzo sie waha. takze nie brac pod uwage takich skokow albo "zastojow" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie 100 brzuszkow, ale dosc nietypowych. mam znajoma fizykoterapeutke i powiedziala mi zeby robic tak brzuszki: polozyc sie na podlodze lub nawet lozku i podnosic tylko glowe, bez ramion, tak jakbysmy chcialy zobaczyc pepek , moze dosc dziwnie to brzmi, ale po 50 takich brzuszkach bardzo wyraznie czuc jak pracuja miesnie no i nie obciaza to kregoslupa SPROBUJCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1988
sajena88- ciekawy pomysl, tym bardziej, ze ja mam problemy z kręgosłupem :( i wiecie co?? :( zjadlam 2 kawałki placka drożdżowego ze śliwkami :(:(:( i o 18 banana i to na koniec. trzeba przez to teraz cierpiec :P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia 49
mi pomogli na tym portalu www.mojezywienie.pl dobrali mi odpowiednia diete (za darmo) i schudlam a przez moja nadawge mialam problemy z kręgosłupem ale naszczescie wszystko ok bo schudlam i nie ma takiego obciazenia dlatego lepirj dbac o siebie i o zdrowe odżywianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka.pralka
Cisz dziewczyny bo weekend ja piszę przeważnie z pracy. Dziś masakra rozłozyła mnie choroba ledwo co mówię i niestety musiałam zjeść trochę cukrów w postaci tabletek do ssania miodu w herbacie i fervexu, ale cóż myslę że moja dieta się nie zawali przez to : ) Dziś było prawie białkowo śniadanie jajecznica z 2 jaj z łyżeczką wędzonego łososia obiad kaszanka z kapustą kiszoną z grila plus 4 kawałeczki mięska z szaszłyka\ i serek wiejski ze szczypiorkiem Kaszanka była włg mnie najmniej złą opcją i była pyszna. U mojego synka w przedszkolu był festyn i sprzedawaliśmy takie cuda (kasa na przedszkole idzie) więc już w domciu nie gotowałam.\ Jeść mi się nie chce tak fatalnie się czuję, a i jeszcze okres dostałam Jutro (oczywiście jak się lepiej poczuję) może do teściowej pojedziemy to się zważę bo moja waga ma fioła z dnia na dzież wahania wagi o 4 kg??? Moje plany obiadowe na jutro to kurczak pomysł na winiary ten ziołowy. Mężowi zrobię do tego sałatkę a synusiowi ziemniaczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×