Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość notoryczna hipokrytka
podnos podnos zawsze szczery gry i zabawy dwa pietra nizej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w zazdrosci
zs- w moim zyciu pojawila sie kobieta, ktora wzbudza we mnie skrajne emocje.Z jednej strony swietnie nam sie rozmawia, ale fakt ze moj maz na jej widok " zareagował" jak facet tzn.tylko ze byl mily rozmowny i uczynny.to bratowa mojego meza. czyli moim probleme jest niumiejetnosc pokonania uczucia zazdrosci. racjonalnie patrzac na sprawe wiem ze nic mi nie zagraza a mimo to ona "cos" we obudzila takiego, ze nie mam ochoty jej widywac, nie podobaja mi sie moje odczucia po kazdym spotkaniu. chcialabym to w sobie zmienic ale nie wiem jak. co mi radzisz ? jak podejsc do tematu by przestal istniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wznosimy je do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona ciezko mi sobie wyobrazic, co by bylo, gdyby to nie byla bratowa a kolezanka z pracy? tego typu zazdrosc, jesli nie ma kompletnie racjonalnych przeslanek z cala pewnoscia nie jest oznaka milosci tylko raczej jakichs kompleksow czy brakow w tobie nie wiem jak wygladaja twoje relacje z mezem, czy juz wczesniej miewalas "sceny zazdrosci", ale zawsze warto o tym porozmawiac, powiedziec mu co czujesz, byc moze jego uspokajajace slowa, ze jestes najwazniejsza, oslabia to destrukcyjne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdź bliżej
Mało stanowczy !wszędzie Cię szukam :classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po 20 minutach urzędowania? Chyba żartujesz" - oj, myślałem, ze minęło 10 minut :) Ale ten czas leci... ;) Podchodź bliżej, w czym mogę pomóc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms przyszedł po radę
jak stać się takim doopkiem jak zs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdź bliżej
Mało stanowczy Myślisz,że dlatego Cię ganiam by coś od Ciebie chcieć? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tego typu zazdrosc, jesli nie ma kompletnie racjonalnych przeslanek z cala pewnoscia nie jest oznaka milosci tylko raczej jakichs kompleksow czy brakow w tobie" Wczoraj były o tym "Rozmowy w toku":D Brak pewności siebie, kompleksy, jakieś problemy dziwne z dzieciństwa i inne duperele są pożywką dla zazdrości i aby wyleczyć zazdrość trzeba zlikwidować jej pożywkę czyli te całe problemy z samym sobą. W programie Drzyzgi była dobra kolesiówka:D Załatwiła sprawę ze swoją kuzynką, która uwodziła jej męża "po męsku" tj. sprawiła jej łomot, a do męża nie odzywała się 3 dni. Dobra agentka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ms przyszedł po radę jak stać się takim doopkiem jak zs" - to akurat wiem, wolałbym sie dowiedzieć jak osiągnąć Twój poziom dupkowatości :) "Mało stanowczy Myślisz,że dlatego Cię ganiam by coś od Ciebie chcieć?" - nie wierzę, że ganiasz mnie dla samego ganiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko jedno pytanie: Gdzie jest mój topik o kosmitach i dlaczego go nie ma w spisie treści? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja mam tylko jedno pytanie: Gdzie jest mój topik o kosmitach i dlaczego go nie ma w spisie treści? Hę?" - na to pytanie może odpowiedzieć tylko prezes, dyrektor PR nie ma uprawnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_szczery
jest zawsze stanowczy w powielaniu zs jak żalosny dooplikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdź bliżej
Mało stanowczy ganiam za Tobą z czystej przyjemności czytania Twoich wypowiedzi:) 👄👄👄👄 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Mało_szczery jest zawsze stanowczy w powielaniu zs jak żalosny dooplikat" - doceniam umiejętność zabawy słowem, nawet jeśli tekst nie przekazuje nic ciekawego :) Podejdź bliżej, przestań bo się zarumienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkusku ale to co ?? sąsiadka ma zmywać klatkę z pyłu?? czy kto ?? ja też miałam remont- zmywałam bez pytania kogoś o zdanie nie czekałam na sprzątaczkę bo wiadomo- pył się cholernie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusek, sąsiadka jest zazdrosna bo u Ciebie był remont a u niej nie:) Niech ta myśl poprawia Ci humor i to, że u niej pył się unosi czyli nie sprząta w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdź bliżej
Mało stanowczy rumień się.Od tego nikt jeszcze nie umarł:) Wiesz? jesteś taki słodki,,miły,uczynny,mądry,zabawny,pogodny,figlarny,pomysłowy,humorystyczny,pocieszny,pobudzajacy do śmiechu,do rozmowy,do rozmyślań,sowizdrzalski,sprytny , błyskotliwy , pojętny, lotny,przenikliwy, przytomny w każdej sytuacji;-) ,rzeczowy,geniusz, rozważny-romantyczny,z talentem.;-) 👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie rozumiem czegoś chyba ..... remont oglosiła spółdzielnia, czy Ty tuskusko? gdzie ten topik o kosmitach? :-( nie mam się gdzie podziać, jestem beztopikowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×