Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

w porzadku, twoja decyzja, zatem pytania dodatkowe: - kiedy ostatnio bylas u psychologa? - co ci powiedzial w sprawie twojej zazdrosci? - gdy rozmawialas ze soba, jakie mysli ci sie nasunely? jakie sa twoje najwieksze wady? jakie sa twoje glowne zalety? - czy twoj nigdy nie reagowal na zadna kobiete tym jak to nazywasz puszeniem sie? pawieniem? nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs, skoro nie wierzysz w przyjaźń damsko-męską ( ja już do dawna ) , to w jaki sposób mam się poradzić faceta kiedy tej rady potrzebuję ? (każdy z nich dobierał się do mnie prędzej czy później ) kuzyni też na mnie lecą a slyszalas o kolegach??? podobno to ja niby jestem czarno bialy a ty przedstawiasz tak, ze sa albo obcy albo kochankowie tylko mnie dziś nie denerwuj, z łaski swojej cholera jasna, koncert zyczen sie tu robi no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja jeszcze
koorva, to byli właśnie ci koledzy - "przyjaciele", (nie sypiam z nimi), ale chciałam się ich tylko poradzić i pogadać, a oni zawsze chcą mnie zaciągnąć do łóżka kogo mam się radzić - starych wujków- (brata nie mam), kumpel gej jest za granicą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja jeszcze
co jest koorva - pytanie bez odpowiedzi ? na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w zazdrosci
psycholog nic mi konkretnego nie powiedzial zadawal mi pytania zmuszajace mnie do myslenia ale czegos zabraklo bo nie dotarlam do sedna problemu mimo ze chodzila dluzszy czas mam swiadomosc ze zazdrosc pojawia sie gdy brak pewnosci siebie gdy myslimy ze ktos ma cos czgos my nie mamy ale ja niczego takiego ni znalazlam po rozmowie ze soba nadal nie wiem czy jestem zazdrosna o nia czy o meza i czy chodzi mi tylko o to pawienie czy o cos jeszcze brak mi pytan naprowadzajacych otoczenie mowi ze jestem od niej ladniejsza i zgrabniejsza, to samo twierdzi moj maz maje wady ;bywam zlosliwa, trzymam dystans ale do czasu, bywam wredna, moje zalety; zaradna, otwarta, punktualna, wierna, lojalna, z pomyslami, umiem sobie radzic z wileloma sprawami, lubie pomagac innym ale w granicach rozsadku, pogodna, wczesniej byc moze raz czy dwa pawil sie ale nie przeszkadzalo mi to. ruszylo mnie przy niej i trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w zazdrosci
a jak jestesmy w towarzystwie to zostawiamy sobie swobode, nie trzymamy sie siebie jak rzepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kolejne pytania naprowadzajace: - jak dlugo to trwa? - po jakim czasie poszlac do psychologa? - co ci zalecil ? - co ci sie w niej najbardziej podoba w kontrascie do ciebie samej - co cie w niej najbardziej drazni znow, w kontrascie do siebie samej - jakimi slowami twoj maz ja opisuje, bo rozumiem, ze rozmawiacie o niej - mowisz otoczenie - wypytujesz otoczenie kto jest ladniejszy? naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w zazdrosci
jeszcze tak mi sie nasuwa, ze to ona mnie nasladuje ubranie, fryzura, kolor wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w zazdrosci
nie nie wypytuje otoczenia nie jestem kretynka bliskie mi osoby same mi to powiedzialy moj maz raz o niej tylko powiedzial ze wyglada jak szczur ale jej nie opisuje mowi ze ona jest mu obojetna i widzac moje odczucia chce sprawe wyciszyc.twierdzi ze wymyslam , ze mnie kocha poszlam do psychologa od razu trwa to piec lat podoba mi sie w niej to samo co mnie drazni; flirciarstwo, kokietowanie drazni mnie wpraszanie sie do mnie lub skladanie niezapowiedzianych wizyt, drazni mnie jej wyzywajacy sie spsob ubierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w zazdrosci
to wyzej to ja, nie podszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
nadal tu udzielacie rad? czy jest juz normalnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... Meble, lampy, lampiony, ceramika, tagine, bizuteria, galanteria skorzana ... Energia wyplywajaca z rak marokanskich rzemieslnikow ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierr wyjaśnię ci sytuację bo zabalowałaś i przegapiłaś zs doznał cudownej przemiany i przeszedł na stronę dobra:P nic tu po tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal tu udzielacie rad? czy jest juz normalnie od kiedy mowisz do mnie w liczbie mnogiej ? :-) obecnie czytalem sobie fascynujaca historyjke o bratowej podobnej do szczura, ktora od 5 lat spedza sen z powiek biednej zony, ktorej nie pomogl psycholog i ktorej to bratowa wprawdzie wyglada jak szczur ale jest niesamowita kokietka, na cale szczescie bliscy zazdrosnicy w swej zyczliwosci sami z siebie podkreslaja, ze oryginal jest lepszy od podrobki nie powiem, fajnie sie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w zazdrosci
dziekuje szczery za teraz do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w zazdrosci
wysmiewasz sie moj maz nie lubi waskiej szczeki ona taka ma jest ladna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
ike nie wiem kto to jest zamanierr odrozniaj pomaranczowe nicki od kiedy mowisz do mnie w liczbie mnogiej ? od wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
w czwartej? w piatej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eecchhh
zagubiona, takie problemiki to nic jesteś przewrażliwiona jak na moje oko 5 lat z psychologiem i jeszcze się nie uporałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
deal! tak myslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×