Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

szczery pamietasz jak swoim namolniactwem rozwaliles mi swego czasu topik? :) czego ty sie dziwisz ze teraz spotyka cie to samo ? :D :D :D [kulam sie ze smiechu ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kulam sie ze smiechu ] chyba kulejesz........ umysłowo............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS [cześć[ i chociaż może się jeszcze wstrzymam z tym szacunem, bo może się okazać, że będzie podobnie jak w przypadku w.w.pana.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike sru do kononowicząt
w podskokach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czego ty sie dziwisz ze teraz spotyka cie to samo" - ktoś tu przecenia swoje te, no jak mu tam... a, szczęście, bo o umiejętnościach to raczej nie ma mowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike .. jaki żaaaaart ......sezonowy ....:D a swoją drogą co Ty tutaj robisz, przecież też zostałaś już dawno uznana za namolną? :D Zielona, jeszcze trochę i Ike będzie chciała się wpasować na nasz kosmiczny topik hehehehe....... Ike, jako kosmitka [płaczę ze śmiechu- hehehe] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze .... muszę znikać ..... jaki ból. .....a.uuu...... trzymajcie się dzieciaki, dobrej zabawy i proszę nikogo nie obrażać, bo ..... bo ..... bo znowu wrócę .... hehehehe :D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą i tak tutaj zawsze wracam, w końcu tylko ja potrafię tutaj przywrócić porządek P.S. Należy się podziękowanie za intensywne podnoszenie wątku .... podziękowania i dyplomy, wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to nie podnieca -co najwyzej ja go moge za wlosy :P MS , o swoich umiejetnosciach nic nie wspominalam - ja tylko o namolniactwie na ktore sie tak uskarzacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, fajnie się kiedyś gadało na erotycznym... cytowaliście sobie biblię ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zazdrosna o przeszłość :) fajnie tylko będzie się teraz czytać, jak Mi Mała umoralnia mężatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ...no ..... nie mogę jakoś wyjść.... 11:57 Mało_stanowczy "MS, - mam nadzieję. Teraz do kąta no nie, dlaczego ja do kąta? Niech mi idzie do kąta, ja wolę to drugie wyjście :D bawcie się dalej .....muszę znikać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przeszlosc ? to wy tu widzicie szanse na przyszlosc? :D :D :D niezle - co na to malzonek? ;) MI , trzymaj sie - pa 👄 tez uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike rob stad wyjazd
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pojdziesz sama czy ci taczke podstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarmark to czy targowisko
bo sama nie wiem ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie to doszedłem do wniosku, że łatwe kobiety mnie nie kręcą. Jak widzę, że jakaś aż piszczy z niecierpliwości, żeby rozchylić nogi to mnie może nie odrzuca ale napawa niesmakiem. Zdobycie nieosiągalnej, pilnowanie każdego słowa, zmuszenie się do uważnego słuchania żeby nie przegapić tego co jest między wierszami - to jest fajne... Jak nawet udaje niedostępną ale to ja musze zabiegać o jej uwagę - to jest to, co na mnie działa. Kwestia tego, co dzieje się później jest zupełnie nieistotna, moze lubić ostrą jazdę, a może czułe pieszczoty, ale ta "pogoń" za króliczkiem nakreśla obraz, który już zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike i co ... jak się czujesz jako namolna? :D i nie pisz już, bo nie wyjdę :-) /żart, jakby ktoś nie umiał czytać, mówię o panu s /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×