Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość ehehheheheheheh
dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
podnoszę, bo o czymś ;) pytanie: czy jak na niebie nad Waszym miastem są chemitrails-e to wychodzicie z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowe
hej, poradźcie, jak to odkręcić??? historia jest krótka: mój brat na imprezę rodzinną zaprosił dziewczyną, z która się spotykał- jakieś 1,5 miesiąca. Dziewczyna- super! wszystkim bardzo się spodobała. Po imprezie sie rozstali,dziewczyna powiedziała mu, że ktoś z rodziny ją przekonał, że on ma trudny charakter i jest konfliktowy (co jest prawdą). On ma żal, że ktoś wytumaczył dziewczynie, że jest beznadziejny. Nie wie kto. Podejtrzenie padło na mnie i na moja siostrę. Faktem jest, że się na koniec imprezy upił, i dziewczyna musiała się nim opiekowac i robić za kierowce. Mieli jechac potem na jakies urodziny do kogoś jeszcze w planach na wieczór, ale nie doszło to do skutku z powodu rozstania. Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibjinkkjn kmn.knjm jm
chyba z chujem na rozum zamienilas sie proszac tu o porade :o zaraz zleca sie sępy typu ike sami luska ktore cie wysmieja i dolaczy jeszcze iftar ktora to od razu poda cie na redakcyjny smietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie sępy jak juz to sępice, sępiary i inne płci żeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia jest krótka: mój brat odpowiedź jest równie krótka nie mieszaj się brat jak zechce sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:16 [zgłoś do usunięcia] ibjinkkjn kmn.knjm jm chyba z ch*jem na rozum zamienilas sie proszac tu o porade zaraz zleca sie sępy typu ike sami luska ktore cie wysmieja i dolaczy jeszcze iftar ktora to od razu poda cie na redakcyjny smietnik ROZBAWIŁEŚ/AŚ MNIE TYM POSTEM:P nie udzielam rad --ja tylko czytam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibjinkkjn kmn.knjm jm
kurwa a nie mowilem/am :D A tamta stara raszpla juz nie wejdzie tu ( chyba ze na przekor ) , za wysokie progi na jej powykrecane nogi . Ale śmietnik w sam raz okazal sie jej stalym miejscem pobytu i konczyn nie musi podnosic ich za wysoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tamta stara raszpla juz nie wejdzie tu ( chyba ze na przekor ) , za wysokie progi na jej powykrecane nogi . cóż za inteligentna wypowiedź:) a skoro mowa o wysokich progach to ty chyba jesteś tu tylko i wyłącznie dzięki szczudłom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto odgrzebal ten topik
:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:41 [zgłoś do usunięcia] kto odgrzebal ten topik potrzebujaca rady--to chyba logiczne :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowe
ej, weźcie cos napiszcie mi na temat. może pogadać z ta dziewczyną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam wystarczy przeczytać a jak wiesz lepiej i chcesz tylko utwierdzić się w swoim mylnym przekonaniu to nie zawracaj dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma ZS to kto ma ci radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna dziewczyna ma być z Twoim bratem,choć kazdy z Twojej rodziny uważa ze ma trudny charakter? nie żal Ci jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibjinkkjn kmn.knjm jm
cóż za inteligentna wypowiedź a skoro mowa o wysokich progach to ty chyba jesteś tu tylko i wyłącznie dzięki szczudłom mowisz o sobie jak zwykle :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dlatego specjalnie użyłam "ty" dla zmyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowe
no tak, trudny charakter ma, fakt, ale może przyszedł czas na niego?? i wreszcie po licznych nieudanych probach trafił na naprawdę fajna dziewczynę......ma obecnie 33 lata. No i robie rachunek sumienia, czy aby nie chlapnęłam czegos co mogła odebrac źle.... Każdy z nas w koncu sie zmienia, może i on juz dojrzał do zmiany a ta niefortunna sytuaja przekresliła mu szanse... Bo ja na jego miejscu byłabym wściekła... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja na jego miejscu byłabym wściekła... nie jesteś na jego miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibjinkkjn kmn.knjm jm
no a jak :D juz pastaronek siedzi na wysypisku postanowila ogolny posprzatac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibjinkkjn kmn.knjm jm
przestan produkowac sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×