Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość gość xxvv
"To się nazywa licencia poetica" dziękuję aż niemal mam ochotę zaproponować różowego buziaczka, ale w obecnej sytuacji.. najwyżej rzucę na monitor confetti z serduszek, łap ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"ze żebym miała coś do "pedzi"" oj, teraz widzę że tam chciałam w tej licencji "NIE żebym miała.." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog dość
:) Małomiasteczkowi czy co? :-( Następnym razem Pozdrowię cię środkowym palcem. Lub jak wolisz, pokaże ci fak ju. Wtedy nie będziesz czuł się niezręcznie? Okej system, nie patrz na opinion innych. Co ty na to? ;-) 🌼 To też objaw pedalstwa? Pani xyz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"potrzeby to Ty masz, ciekawe czy potencja(ł), znaczy czy poziom adekwatny" x Zważywszy na fakt, że różnica potencja(łów) to napięcie, ktoś musi ją mieć, aby nie mieć mógł ktoś, bo dopiero wtedy może zaiskrzyć;) W ogóle nie przekonuje mnie takie wyjaśnienie, ale mogę bronić każdego stanowiska, nawet takiego, z którym się absolutnie nie zgadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Następnym razem Pozdrowię cię środkowym palcem. Lub jak wolisz, pokaże ci fak ju. Wtedy nie będziesz czuł się niezręcznie? Okej system, nie patrz na opinion innych. Co ty na to? To też objaw pedalstwa? Pani xyz?" x Następnym razem puknij się w czoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog dość
Jednak nie poszłeś. :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog  dość
Okej, puknę się następnym razem. Twój rozkaz jak najbardziej. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rzucę na monitor confetti z serduszek, łap" x No dzięki, okruszki w pościeli to jeszcze szło wytłumaczyć, ale konfetti z serduszek?! I to takich małych?!?!;) Jak nie wysprzątam wszystkich to jutro przychodzę do Ciebie na obiad!;) I pewnie nie tylko jutro!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog  dość
Łahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona gość
MS, podoba mi się Twoja koncepcja, ale temu gościowi od tyłu, chyba Ty podobasz się bardziej, niż ja. (Dałam radę z przecinkami w odpowiednim miejscu? :-( ) Jak pech, to pech. :-( x o w mordę misia, purysta rodzaj męski wkleja różowe usteczka dobrze ze go nie chcesz, Internautko. Co prawda ja jestem zbyt cyniczna by mnie tu jakieś emocje typu rozczarowanie spotkały, no ale i tak - to dobrze usmiech.gif x To masz fajnie. Ja jestem bardzo emocjonalne. Hiperemocjonalna. Przyjdzie ZS, to potwierdzi. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona gość
Nie dałam. :-( Ale w newralgicznym momencie dałam. Chcieć to móc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, podoba mi się Twoja koncepcja, ale temu gościowi od tyłu, chyba Ty podobasz się bardziej, niż ja" x Też się tego obawiam :o Na wszelki wypadek nie schylam się po mydło;) Żeby uniknąć wiązania sznurowadeł stoję pod prysznicem w kaloszach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog  dość
Stęskniona, ciebie jakoś nie widziałem/widziałam. ;-) Sorry. 👄 :-P To nie tak, że ktoś podoba mi się bardziej, mniej. Wszystkich toleruję. ;-) ZS również. Co do swatki, znaczy się, ;-) dzięki. Nie chcę, mam. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie dałam. Ale w newralgicznym momencie dałam. Chcieć to móc!" x A to nie polujesz już na swojego purystę?;) Z oczywistych względów na mnie na razie nie licz w tej kwestii, bo wiesz - zasadzisz się na szczupaka, a wyciągasz leszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog  gość
Mostek zrób. ;-) Nago. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona gość
Nie całuję się z nikim, kto wcześniej całował się z MSem. Proszę zabrać te usta. Sorry gościu, ale ja lubię piętrzyć przed sobą przeszkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Stęskniona, ciebie jakoś nie widziałem/widziałam. Sorry. To nie tak, że ktoś podoba mi się bardziej, mniej. Wszystkich toleruję. ZS również. Co do swatki, znaczy się, dzięki. Nie chcę, mam". x Dziękuję za podniesienie tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona gość
"Z oczywistych względów na mnie na razie nie licz w tej kwestii, bo wiesz - zasadzisz się na szczupaka, a wyciągasz leszcza" x Kiedy tak się reklamujesz, to nabieram ochoty. Przestań. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona gość
"Musisz mi przypominać?" x Tak. Nie możemy bawić się wyłącznie moim kosztem. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona gość
Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"W ogóle nie przekonuje mnie takie wyjaśnienie, ale mogę bronić każdego stanowiska, nawet takiego, z którym się absolutnie nie zgadzam" x Na tym m.in. polega Twój niepowtarzalny urok (żebyś Ty tylko przed wieczorem nagł(ego) przesytu nie dostał /lekko zatroskana/) ;) xx "Jak nie wysprzątam wszystkich to jutro przychodzę do Ciebie na obiad!" x hahaha :) j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Następnym razem puknij się w czoło" "No dobra, CU later, muszę rozchodzić tę traumę" x confetti zakazałeś, to chociaż z otwartą buzią (proszę bez skojarzeń) chwilę na powyższe popatrzę I nie dziękuj, proszę, za podniesienie tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
... dlatego, że Twoim wzorem też chce zostać altruistką skoro już lepszy rydz niż nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Ja jestem bardzo emocjonalne. Hiperemocjonalna. Przyjdzie ZS, to potwierdzi." x Prawda, ZS. Dobrze ze na niego czekasz, i sądząc po pseudonimie tęsknisz. Bo żeby nie poczuł się trochę odsunięty, czy zapomniany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog  gość
Mało s, przecież to nie twój temat. Dlaczego dziękujesz za "podniesienie"? Jesteś paziem ZS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona gość
"Prawda, ZS. Dobrze ze na niego czekasz, i sądząc po pseudonimie tęsknisz. Bo żeby nie poczuł się trochę odsunięty, czy zapomniany" x Posądzasz mnie o ludzkie odruchy w stosunku do ZSa? To jest chyba ten moment, w którym mnie przeceniłaś. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×