Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość gość xxvv
"purysta zaraz wruci" haha :) myślę że masz rację, napewno wruci, niechęc do swojego zycia z siebie wyżuci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćśog dość
Wróc****anie ośle. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
wyrzóci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćśog dość
Pewnie to literówka bo pisane z tele, co nie? Na szybko. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ćśog dość dziś Wróc****anie ośle. jezyk.gif" x JEST! Myślałem, że słaba przynęta, a ryba wzięła razem ze spławikiem, żyłką i całą wędką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest uległy purysta. To jest purysta podległy. Jeśli łapie się na takie chwyty, to czeka mnie z nim nuda. Nie chcę już go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
o matko, nie wierzę :) jednak my to jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćśog dość
:) Sztuczka stara jak świat. Nowy w mieście robił tak jak ty. Idiotycznie odwracał kota ogonem. :-P Zabawne, Nieco dziecinne, staroświeckie I oklepane. 👄 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog dość
Piszę, liczę, obserwuję darling. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To nie jest uległy purysta. To jest purysta podległy. Jeśli łapie się na takie chwyty, to czeka mnie z nim nuda. Nie chcę już go". x Byłem w zasadzie pewien, że nie pójdzie na takie plewy, tylko nie chciało mi się bardziej przyłożyć, może to nie ten? Tu cały staw purystów, nie zniechęcaj się tak:) Następną razą zrobimy to lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sztuczka stara jak świat. Nowy w mieście robił tak jak ty. Idiotycznie odwracał kota ogonem. jezyk.gif Zabawne, Nieco dziecinne, staroświeckie I oklepane" x Tak, tak, tłumacz się dalej, z przyjemnością popatrzymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o matko, nie wierzę usmiech.gif jednak my to jesteśmy oczko.gif" x Jakie MY?! Sorry, ale tym razemTO była moja zasługa tylko i wyłącznie :D Zrób sobie swoją ;) Bo obawiam się, że dwa razy na to samo będzie bardzo cięszko :classic_cool: Siedzę przy kompie, ale niebawem spadam, niedługo zajrzę przez telefon, a potem to zależy od sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog gość
Mhm jasne, jasne. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mhm jasne, jasne" x Widzisz, nie na Ciebie polujemy (jak sądzę), więc po pierwsze - miło mi, że nie dałaś się drugi raz złapać, a po drugie - byłoby to jednak rozczarowujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog gość
Gwoli jasności, nie dałem. :) Leć już. 👄 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gwoli jasności, nie dałem. usmiech.gif Leć już" x To jesteś tutaj tym bardziej mile widziany!:) Nie dla mnie, żeby była jasność, tylko dla stęsknionej "gość":) Żaden wstyd dać się złapać w prostą pułapkę, zwłaszcza nie znając kontekstu. To zdecydowanie przemawia na Twoją korzyść:) Nie jesteś "naszym" purystą, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie potrafi wskazać konkretnego błędu, poza tym ma opanowane zapisywanie skrótów, natomiast bieda jest z przecinkami:) Czasem korzysta ze słownika wyrazów obcych, za to bardzo często z wyrazów obcych, niekoniecznie właściwie:) x Mam nadzieję, że nie wyjdę na swatkę;) Chociaż... czemu nie?:classic_cool: Zaraz lecę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Jakie MY?! Sorry, ale tym razemTO była moja" X Nie chodziło mi o zasługi. Chciałam napisać, że my to jednak jesteśmy jacyś inni, że widzimy, łapiemy, i się nie dalibyśmy. Ale chyba edytor zawiódł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
o w mordę misia, purysta rodzaj męski wkleja różowe usteczka dobrze ze go nie chcesz, Internautko. Co prawda ja jestem zbyt cyniczna by mnie tu jakieś emocje typu rozczarowanie spotkały, no ale i tak - to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie chodziło mi o zasługi. Chciałam napisać, że my to jednak jesteśmy jacyś inni, że widzimy, łapiemy, i się nie dalibyśmy. Ale chyba edytor zawiódł " x A to zwracam honor:) No chłopak dał się wkręcić, bo pewnie zajrzał po zmianie strony, a tam robaczek na haczyku jak malowany:) Ale wiesz, żeby nie było, jam to, nie chwaląc się, sprawił;) No musiałem sam sobie pomasować ego, do wieczora daleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do gościa od tyłu to faktycznie z tymi ustami czuję się ciut niekomfortowo, byłoby miło, gdybyś w stosunku, to jest, ten, w odpowiedziach do mnie w miarę możliwości powstrzymał się przed taką wylewnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
hahahha :) od tyłu, z całuskiem no i ten styl wypowiedzi, ze żebym miała coś do "pedzi"... (nawet jeżeli zgodnie z obowiązująca deklinacją miałam napisać pedziów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"No musiałem sam sobie pomasować ego" potrzeby to Ty masz, ciekawe czy potencja(ł), znaczy czy poziom adekwatny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(nawet jeżeli zgodnie z obowiązująca deklinacją miałam napisać pedziów)" x To się nazywa licencia poetica i w imę wyższego dobra można nagiąć zasady dla potrzeb rymu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"No chłopak dał się wkręci" to oczywiste no i te tłumaczenia - zasada "winni się..." jak ta lala (na dłoni) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×