Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

gdzie sa specjalisci od podnoszenia? znow dyr fin zapomnial zaplacic? przypominam, mozna zadawac pytania i odpowiedz na pewno na nie bedzie o ile pytania mieszcza sie w zakresie szeroko rozumianych relacji miedzyludzkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie stanowczy, byly tu wczoraj zglaszane spore zarzuty wobec dzialalnosci poradni, nie wiem czy planujessz wydac jakies oswiadczenie dla prasy, czy masz zamiar zastosowac czynny protest milczacy, pozostawiam to w twojej gestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a za co ten przelew???" - no sam zgłaszaleś ją do premii jełopie:) Uwaga, wydaję oświadczenie - wszystkie zarzuty, z samego założenia są bezpodstawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sam zgłaszaleś ją do premii jełopie aaa faktycznie, zapomnialem, ale czekaj to bylo tylko zgloszenie, teraz powinna byc wyznaczona komisja, opracowany harmonogram, przedyskutowane wszelkie za i przeciw, daleeeka droga do przelewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aaa faktycznie, zapomnialem, ale czekaj to bylo tylko zgloszenie, teraz powinna byc wyznaczona komisja, opracowany harmonogram, przedyskutowane wszelkie za i przeciw, daleeeka droga do przelewu" - to procedura dla pozostałych, Predatorkę mieliśmy potraktować ulgowo, wiesz, taka pokazówka, że natychmiast działamy, zwiększamy tym naszą wiarygodność, ludzie garną sie do nas a my zbieramy kasę i chodu :) No jak z dzieckiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno ktoś właśnie opisuje bardzo zawiły problem no i to musi potrwać:) Nawet jeśli zajmie dwie linijki :) Może nie jestem osamotniony w kłopotach z klawiaturą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow dowodzisz, ze jestes wlasciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu :-) w sytuacji kryzysowej predatorka bedzie odgrywac role osoby z problemem, zebysmy z wprawy nie wyszli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" przypominam, mozna zadawac pytania i odpowiedz na pewno na nie bedzie o ile pytania mieszcza sie w zakresie szeroko rozumianych relacji miedzyludzkich " - A może by tak rozszerzyć zakres zadawanych pytań,to nie trzeba będzie wprowadzać stanu wyjątkowego,co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"- A może by tak rozszerzyć zakres zadawanych pytań,to nie trzeba będzie wprowadzać stanu wyjątkowego,co Wy na to ?" - to za proste rozwiązania, my lubimy mieć challenge :) Stan wyjątkowy spełnia te kryteria, jeszcze 2 minuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to trudno,a miałam nadzieję,że mi pomożecie" - a jaki masz problem?:) Z racji tego, że Twój post poszedł rzutem na taśmę może zrobimy wyjątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, w sytuacji, gdy okaze sie, ze nie ma chetnych na porady, poradnia ulegnie zamknieciu a w jej miejsce powstanie akademicka sala dyskusyjna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jednak raczej potrzeba uzyskania pomocy. A dokładniej-rady,albo po prostu napiszcie jaki macie pogląd jako mężczyźni. Otóż,mam straszny kompleks jeśli chodzi o mój mały biust i bardzo chcę sobie zrobić silikony,ale problem jest w tym,że mąż się na to nie chce zgodzić. Jak mam go przekonać-wiem,że podobają mu się większe,a mnie okłamuje,że takie jak mam mu się podobają. Ciągle powtarza,że pewnie jak bym sobie zrobiła to chodziłabym z wystawionymi w wielkich dekoltach itp. Chcę go przekonać,że to by było tylko dla mnie i dla niego. Co zrobić by zmienił zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×