Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

ike ani mi się sni przekonywać ciebie szkoda mi energie tracić masz rację, zachowaj ją na później :classic_cool: przyda ci się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, jeden osobnik w danym czasie może iść tylko jedną drogą. kwestia, czy dobrze będzie, jeżeli akurat wtedy skręci w te a nie inną (drogę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielokrotnie pisalem o zasadzie: nie z przymiotnikami, dla niektorych jest to ewidentnie nie do przeskoczenia, podobnie jak pare innych rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs polecę nie- klasykiem podłożyłam ci się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS 😘 znikam do pracy Takie jakies mdłe tu poprykiwania słychać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, jeden osobnik w danym czasie może iść tylko jedną drogą nawet jesli przyjac takie uproszczenie, to wybor sklada sie z wielu drog a takze z wielu ich kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest, lusiu, moze ty odpowiedz, bo z racji bycia kobieta powinnas lepiej rozumiec psychike kobiet, powtarzam jak to jest, ze osoby twierdzace, ze nie chca ze mna rozmawiac, podajac przy tym setki mozliwych kosmicznych powodow wciaz sie do mnie zwracaja? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, wiadomo, ze nie ma jednej recepty, aż taka głupia to ja nie jestem, żeby myśleć, że w sprawach uczuciowych wszystko da się wykalkulować. No ale czasem coś jednak konsekwentnie trzeba zdecydować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale czasem coś jednak konsekwentnie trzeba zdecydować. lusiu, zdecydowac rozsadnie, ale faktycznie warto czasem konsekwentnie sie wyboru trzymac - o tym tez myslalem w poprzednim poscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, pomimo niezaprzeczalnego faktu pojawienia się w przyrodzie w wyniku kombinacji chromosomów XY, nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie inaczej niż - moze to te hormony? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS... widzisz bywaja kobiety, dla których obce są slowa "honor, duma, klasa' i tu hormony nie maja nic do rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za odlotowy pomysł. Przyjdzie zlikwidować pozostałe wątki,bo i tak w każdym normalniejszym jest prośba o radę ( patrz temat tego). I tyle przyjemności innym zostanie odebrane. A swoją drogą i tak nieco bardziej serio - dawno nic mnie tak nie rozbawiło. Drogi Panie ZS, dziękuję za piękną i szczerą chwilę radości. Czy Pan też się czasami uśmiecha?? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Pan też się czasami uśmiecha?? gdybym powiedzial, ze permanentnie to bym sklamal, ale gdy czytam wywody kosmitow to od ucha do ucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym powiedzial, ze permanentnie to bym sklamal, ale gdy czytam wywody kosmitow to od ucha do ucha czasami, chyba w swojej naiwnosci,zakładam,że to musi być prowokacja, bo nijak taki poziom głupoty nie byłby w stanie zgoromadzić się w jednej istocie ludzkiej, ale gdy poziom zdziwienia przekracza dopuszczalną granicę wybucham śmiechem traktuję to forum jakoi miłą chwilę przerwy na koniec ciężkiego dnia i nie wiem czy nadal zyczyć Panu uśmiechów? a niech tam, śmiech to zdrowie uśmiechając się życzę miłego udanego popołudnia Każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×