Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patussa333

Ciaza po antykoncepcji!!! POMOCY!!!

Polecane posty

Gość patussa333

Witam Moja historia jest raczej dluuga. Miesiaczkowalam bardzo regularnie. Cykl 28-dniowy. Do czasu az w ubiegle wakacje wyjechalam nad Morze Srodziemne. Po powrocie miesiaczka nie wystepowala przez 2 miesiace, a gdy jej wreszcie dostalam to trwala 2 tygodnie i byla baaaaaaaardzo obfita.. Pozniej bylo tak samo... W marcu tego roku dostalam miesiaczki, ktora trwala miesiac!!! Wyladowalam w szpitalu na tydzien dostawalam kroplowki, zelazo, magnez, wapno, witaminy( z tego wszystkiego dostalam anemii) oraz tabletki o nazwie Cyclonamina. Niestety to i tak nie pomoglo. Po wyjsciu ze szpitala udalam sie do baaardzo cenionego ginekologa. Na USG wykryto u mnie torbiel bezechowa.. Na zatrzymanie krwawienia dostalam Exacyl oraz tabletki antykoncepcyjne Cilest na zlikwdidowanie torbieli.. Po 3 opakowaniach i wizycie kontrolnej lekarz stwierdzil,ze wszystko wrocilo do normy, ale jako, ze zblizaly sie wakacje przepisal mi dodatkowo 2 opakowania aby przy upale nie wystapilo zwiekszone krwawienie. Po ostatnim oipakowaniu dostalam okresu od razu. Trwal on 4 dni. W czasie trwania tego cylku staralam sie z mezem o dziecku jednak nic z tego nie wyszlo:(:(:(. Okres przyszedl co do dnia w 28 dni od rozpoczecia poprzedniego krwawienia i mam nadzieje, ze wszystko sie wyregulowalo... Niestety bardzo martwie sie tym, ze nie udalo mi sie za pierwszym razem;( Na forach duzo czytam o tym, ze kobietom udaje sie zaraz po odsatwienu tabletek;(. A moze ta torbiel wrocila?? I czy te 5 opakowan Cilestu moglo sie przyczynic do mojej bezplodnosci:(?? POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze po 1 cyklu
starań nie masz prawa mówić o bezpłodności ani nawet o niepłodności. Nie sądzę, żeby 5 op. Cilestu przyczyniło się do czegokolwiek. Po drugie jedne kobiety mają po odstawieniu tabetek hiperstymulację, inne brak owulacji. Daj organizmowi 3- 6 m-cy na powrót do normy po tabletach antykoncepcyjnych. Jeden cykl to pestka, absolutnie nie ma się czym przejmować. Jeśli w ciągu najbliższego roku nie zajdziesz w ciążę, porób sobie i Mężowi badania i wtedy zacznij się martwić. Każda by chciała zajść w pierwszym cyklu, a zdarza się to relatywnie rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×