Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Gość majóweczka:)
HEJ!! Ja mam 25 lat,mieszkam na śląsku i będę miala chłopczyka,jeszcze nie jestem zdecydowana na imię. Też powoli szykuję wyprawkę. W poniedziałek będę prała ciuszki. A ile pieluszek tertowych kupujecie? u mnie dziś leje od rana-jak z cebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIAFFY!!!!!!!! Nie martw sie!Moja ciaza tez nie nalezala do tych cudownych! To moja druga ciaza ale pierwszy poród:-( Mam swojego Aniołka w niebie ale najwazniejsze ze teraz jest ok i czekam z niecierpiwoscia az przywitam mojego synusia na ktorego tak czekam!!!!!!!!! Doczekamy sie juz nadszedk msc maj:-) Moja kolezanka urodzila 3 tyg temu.Niesamowite jaki maly bezbronny niemowlaczek!Stopeczki taki malutkie.Ach i och!!!!!!!!!!!! Tylko prosze trzymajcie kciuki by porod nalezal do dosc milych przezyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek :) No ja jeszcze w dwupaku sie równiez melduje :) Chyba do Wisły nie pojedziemy bo cała noc padało ale w sumie teraz sie cos wypogadza :):) Byłam pewna że w nocy zaczne rodzić :( Tak mnie krzyża bolały,łzy w oczach,masaż nic nie pomógł pól nocy po domu chodziłam bo z bólu leżec nie mogłam :(:( Niby termin na dzisiaj ale hmm...nie wiem czy coś ruszy :( Powiem szczerze że nie wyobrażam sobie porodu :( Chyba nie zniose tego bólu... Jak bedzie naprawde ciężko to zdecyduje sie na cc ale nie wiem co lepsze :( A Wy jak sadzicie? A co do wózka to my zdecydowaliśmy sie na Atlantic Espiro :) I ze szczerościa go moge polecić :) Naparwde jest świetny. Pieluszek zakupiłam 30 :) i do tego pampersy :) A łóżeczko kupowałam na allegro,cały komplet z pościela i materacykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecna!!!! kurde, to jest niesamowite:D gdy nic nie robiłam i bałam się jak cholera to brzuch bolał raz mniej, raz więcej, baaaaa, nawet czop odpadł. teraz, gdy już lekarka zaleciła mi, bym coś porobiła a nie leniwiec jeden czekała na zbawienie, to NIC SIĘ NIE DZIEJE:D:D:D kurde, ale mam synka niepokornego hihi. dostałam jedynie zakwasów od przysiadów i kucania:D:D ale chyba zakwasy nie przepowiadają rychłego porodu heh. po prostu śmiać mi się chce z samej siebie! stosowałam wyparcie do czwartku włącznie: jaka pełnia? jakie schody? po jaką cholerę? mały wyjdzie jak będzie chciał, nie będę go poganiać a przy tym tracić ostatnich dni wolności.. majówka w szpitalu? - nigdy w życiu.. no ale od momentu tej gadki z lekarką, że mały jest gotowy do wyjścia tylko nie czuje bodźca i inne takie tam smolenia, zaczęłam czuć presję, a ja nie lubię czuć presji.. no ale i tak nie czuję, że miałabym urodzić dziś czy jutro nawet, bo czuję się wyśmienicie;) no zgagę mam (ale to od września, więc już przymykam na nią oko..) i obolałą skórę na brzuchu, który już jest tak napięty i lśniący jak psie jajca.. a co tam, przynajmniej mąż mnie puka ile wlezie, wczuł się w rolę PANA BODŹCA hehe. nie będę przecież marudzić, nie? nakupiłam sobie wczoraj jedzonko, którego już raczej nie tknę po porodzie przez jakieś parę miesięcy. siedzę i szamam:D błogo mi:D:D mielonna - jednak warto było złamać palec by dowiedzieć się wagi bobaska hehe. a co do piosenki przewodniej ciążowej, to ja se nuciłam "piechotą do lata" tylko ze zmianą na "piechotą do maja" - no i dotreptałam;) a fakt, że sąsiad gej leci na twego lubego jest uroczy:D z nk już zaraz działam;) ja sutki zaczęłam wczoraj se tarmosić, ale jakoś tak głupio się czuję, jakiś masturbator, siedząc i przez kwadrans prawy cyc, przez kwadrans lewy cyc. gdyby to jeszcze było przyjemne, to luuuuuuuuuuz, ale to takie nijakie:) seventy - fajnie, że już po ściągnięciu:) bąbel wagowo zdrowy, w końcu chłopak, nie? moja w czwartek mi mojego synka nie zważyła więc nie wiem na czym stoję.. 2 tyg temu ważył plus minus 3kg, dr powiedziała mi, że w ciągu tych 14 dni szacunkowo mały przybierze 400g no ale.. estera - dziewczyno, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja w sprawie ktg się nie wypowiem, bo nie miałam robionego. moja lekarka sprawdzała tętno każdorazowo przy usg.. kirsten, izabella, zuzia, paulina - chyba już po:) pisały każdego dnia, teraz cisza więc chyba pooooooszłoooooooooo!!! agnes - ja też mam własną położną - oddziałową porodówki, więc git. ma ogromne doświadczenie, posłuch wśród personelu.. babka pokaźnych rozmiarów, nie cyrtoli się, wali prostu z mostu - takiej baby mi trzeba do porodu:) ona mi też pyknie lewatiiw:) mam do niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy, więc to mnie uspokaja. nie wiem natomiast czy będzie masować szyjkę ale chyba tak.. a ze stopami, to mnie nie strasz - ja też miałam 38 a jak mi takie kluchy zostaną, to będę wyglądać komicznie z taka wielką stopą. berta wielka stopa:D monikadyr - i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej GRATULACJE DLA NOWYCH MAM! NO I MAMY MAJ;-] Ja nadal 2w1, nieodczopowana, wcale nie rozwarta i spokojnie czekająca aż coś się zacznie dziać. Tez jak Szubi miałam wrażenie że w nocy urodzę. Obudziłam się po 3 i do 5 miałam skurcze niestety nieregularne. Ale juz myślałam że to ten czas:) W środę i wczoraj byłam prywatnie u lekarza, w czwartek państwowo. Ten państowo to taki duuupek że szok. ZNOWU nawet mnie nie zbadał. W środę poszłam prywatnie, miałam usg, badanie. Wszystko pozamykane, główka niby nisko ale jak na 2gie dziecko wcale nie tak nisko. Lekarzowi się nie zgadzała wielkość brzucha co do wielkości dziecka i wód płodowych więc kazał przyjść mi jeszcze raz, tym razem do szpitala na lepsze usg. No i wyszło w sumie jak pierwsze, maluszek waży około 3300 więc kolos to nie jest. Brzuch duzy bo tak się jakoś ułozył ale nei ma powodów do niepokoju. Też się biorę za wywoływanie. Miałam myć okna ale leje, więc moze później, seks, masaże sutków, spacery. Chociaz mam wrażenie że przed 5 się nie rozpakuję... Któraś ma ochotę na kawę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pączusie :D melduje sie nie rozpakowana :( noc bez żadnych rewelacji, i wczorajszy dzien w zasadzie tez bo nawet jednego skurczu nie było :/ :D no i mamy maaaaaj :D długo wyczekiwany :D jak Wasze samopoczucia? :) moje całkiem niezle gdyby nie ta paskudna pogoda... a tu majówka, grill miał byc itd :( cieszyłam sie ze dotrwałam do maja bo od dłuzszego czasu chodzi za mną grillowana kiełbaska i kiedy w koncu nadszedł ten dzien to pogoda zrobiła nam figla :( no cóż zobaczymy co dalej bedzie... jeszcze 2 dni świetowania przed nami :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje 3w1 bo jeszcze z czopem na pokladzie :) Łe jezuuu Gryfnofrela ja juz myslalam ze dzis pojechalas bo cos pozno sie odzywasz :) ja dzis wstalam szok bo o 9 :) moj maz mi zafundowal piekne sniadanko i masaz hmmm... nie powiem czego, mam nadzieje ze jednak nie urodze w majówkę :D Izi z pogoda to wkurzam sie bo jakies gowno zwane deszczem leci z nieba, a nie zapowiadali deszczu u nas i pewnie z dzisiejszego grilla dupa :O Mieloona nie wiem co z tymi gejami jest ale ja mam przyjaciela geja, z ktorym ostatnio rozmawiam tylko telefonicznie bo mam wrazenie ze mnie unika od czasu jak brzuch mi wyskoczyl, to jest w ogole taki typ artysty-estety i moze niestety zaklocam jego wyobrazenie piekna :D ale wybaczam bo mam do niego slabosc ;) Aaa i pozdrowienia dla zlamanego palca, przynajmniej sie na cos przydał ;) Nika to trzymaj sie tam w trakcie tej przeprowadzki i daj znac jak tylko dorwiesz się do netu :D Seventy duzego chłopa masz pod serduchem, pora rodzic :) Karina, Aniaffy witamy!!! Zieloneszkielko fajnie ze z Maluszkiem ok :) ja mialam ochote na kawke to juz wypilam ale rozwazam jeszcze mrozona z lodami :D Szuubi dasz rade z porodem :) a chyba nie mozna tak sobie zazyczyc cc tylko dlatego ze boli, chyba ze masz taka mozliwosc zeby moze oplacic, wiem ze u mnie to nie przejdzie, bede dusic i to jeszcze bez ZZO :) niech poczuje sie w pelni cierpiaca Matka Polka bueheuehue a tak powaznie bardzo chcialabym ZZO ale zapewne dostane tylko dolargan wiec sie nie nastawiam na nic tylko na to zeby przezyc :D Moj Mlody ma jakos odwrotnie bo dupke wypina z lewej a nozkami przebiera z prawej, choc czasem mam wrazenie ze jeszcze ma dosc miejsca zeby kolankami przeciagac z prawej na lewa :) ale to jest cudownie uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pije kawke :) Do tego upiekłam wczoraj sernik z brzoskwiniami wiec jem póki jeszcze moge :D Ja raczej nie chce nic wywoływać nawet nie wiem czy to serio podziała... Mnie te krzyża bolały tak co pare minut :( masakra jednym słowem. Zieloneszkiełko-a ciebie co ile? i na kiedy masz termin? Agnes-ja sie na ZZO nie odważe chyba :( jakos sie boje ... Wogóle jak sobie pomyśle to zaczynam wymiekać serio ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majówki, ja również melduje się nierozpakowana. Dzisiaj byłam na ktg w szpitalu i na szczęście wszystko wyszło w normie, tętno około 150-160 a nie tak jak ostatnio 180-200.Nie wiem dlaczego ostatnio było takie wysokie. Poza tym na wykresie skurczów macicy zaczęły pojawiać się delikatne góry i lekarz powiedział że coś się dzieję ale na razie bardzo delikatnie. Ciekawe czy rozwinie się w coś poważniejszego. Fajnie tak rodzić w święto bo mega pustki w szpitalu. Lekarze i położne nie mają co robić i wszyscy bardzo mili jak już się ktoś pojawi. Fajnie by było dzisiaj urodzić ale to chyba tylko marzenie. Witam nowe Majóweczki. Co do wózka to my kupiliśmy Tako Jumper i bardzo mi się podoba: super się prowadzi, dobra amortyzacja i rozsądna cena. Pogoda za oknem deszczowa i tylko spać się chcę. A tu trza iść na spacer, poruszać się, a nuż dzidziuś będzie chciał wychodzić. Już mu tu opowiadam jak będzie fajnie na zewnątrz. Ale uparł się że jeszcze ma czas a ty te mamuśka gadaj:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, jednak nie chce mi się ruszać - LE Ń :D dam se spokój, tylko te sutki i sex zostawię, bo na resztę to mi zakwasy nie pozwalają hehe. powiem szczerze, że ja też w to nie wierzę, że niby takie wywoływanie ma cos przyspieszyć, no ale skoro nawet lekarka mi to zaleciła..hmm. no nie wiem:) zieloneszkiełko - to racja z tymi lekarzami dupkami. nie chcę im się nawet ruszyć zada by zbadać pacjenta, co jest och zakichanym obowiązkiem! w końcu to nfz płaci za pacjentów, za zlecenie im badań laboratoryjnych itp. jeśli nie wykorzystają funduszy im danych, kasa idzie do kieszeni - proste i jakże dla nich miłe i przyjemne.. a idziesz prywatnie, to chociaż wiesz, na co wydajesz pieniądze.. moja ginekolog - z poradni nfz - była w porządku, nie mogę narzekać, ale sama jestem służba zdrowia więc wiem, bo oglądam "od kuchni" co się dzieje.. no ale efekt jest taki, że nie masz powodów do zmartwień:) rewelacja:) agnes- jakoś nie pisałam z rańca, bo tu same nowe kobity... jakoś taka wyalienowana się czułam hihi. a ja nie znam żadnego geja, to znaczy chyba się kamuflaż ma świetny, bo go nie rozgryzłam heh. a i nad taką postacią masażu jaką wykonał twój mąż muszę się zastanowić:D:D szubi - mnie też się wydaje, że jest - a i owszem - cc na życzenie ale to jest odpłatne i decyzja o tym podejmowana jest wcześniej aniżeli na porodówce.. a ja mam zzo i strasznie mnie to cieszy:D:D:D i wcale a wcale się tego nie boję, bo równie dobrze mogę dostać dachówką w łeb po wyjściu ze szpitala i zginę na miejscu.. gdyby to było niebezpieczne, to by tego nie stosowali. tak więc ja nie matka polka czy hiob:) żadna cierpiętnica - dają mi możliwość uśmierzenia bólu - biorę:D poza tym przy cc też masz znieczulenie moja droga.. gitanita- ja się właśnie najbardziej obawiam i obawiałam porodu w wolne dni, bo zostają sami dyżurujący lekarze, lekko najedzeni, syci, senni.. a i niektórzy lubią se drinknąć, bo przeca majówka:D no ale w sumie i w dzień roboczy mogę trafić na konowała.. idę dokończyć to co zaczęłam, bo powtórka you can dance o 14 a ja nie widziałam w środę, bo cholerny mecz pokrzyżował mi plany. no ale za nic w świecie nie wygram z fanem footballu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryfnofrela- ja wiem że tak jest ale jak sobie pomysle to strach sie bać :( nie wiem jak sie to wszystko potoczy a chciałabym jak najlepiej. A co sadzicie o porodzie w wodzie? Czytałyście coś o tym..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terka83
Witam majóweczki! Ja po wczorajszej wizycie się załamałam bo okazało się że moja niunia w brzuszku zmieniła sobie pozycję widocznie było jej nie wygodnie od 28 tygodnia była ułożona główką w dół a gdzieś pomiędzy 37-38 tygodniem obróciła się główką do góry nawet nie wiem kiedy a tak się nastawiłam na poród naturalny a tu czeka mnie niestety cesarka chyba że jeszcze się powierci i wróci do tamtej pozycji.Jeżeli można to proszę o wpisanie do tabelki mam 27 lat ,opolskie,dziewczynka,Wiktoria termin na 14.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak do Wisły na tego grilla jade :D Ostatni raz chyba :) W takim razie życze powodzenia i szczesliwego rozwiazania wszytskim mamusia jak by mnie nie było :) Trzymam za Was kciuki.! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uh ja dziś ABSOLUTNIE rodzić nie mogę, bo puściłam chłopa na kawalerskie do kumpla i pewnie sie zrobi jak bąk. Stwierdziłam, że skoro nic się nie zapowiada, to niech se poszaleje, a teraz siedzę w domu sama i sram ze strachu w gacie, że mi wody odejdą albo skurczy dostanę i będę sama autem na porodówkę cisnąc :P Dlatego leżę, nie ruszam się za duzo, cycków nie dotykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już z synusiem w domku. Urodził sie 27.04. Jest zdrowy i przecudny. A co do cesarki to największy koszmar jaki przeżyłam. Każdy mówi o tym, ze nie ma bóli porodowych, że super bo zaplanowana itp, ale nikt nie wspomina co sie dzieje po cieciu. Nie mozna chodzić przez dwa dni, a kiedy każą Ci wstać to umierasz. Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego bólu. Ale najważniejsze, ze juz mam synka i teraz tylko trzeba dojść do siebie. Proszę o wpisanie do tabelki - 27.04. syn Kacper 3650g 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Jńa też2w1+ czop ;) Tylko leń mnie dopadł i nie chce mi sie pisac,ale czytam czytam i koduje :) Skurcze jakoś przeszly bo zasnelam. Od tego czasu w nocy miewam inne nieregularne, dłuuuugie pojedyncze:( ale nic konkretnego. Mam nadzieje dociagnac do wtorku do wizyty i gin. codziennnie wstawalam z radoscia ale dzisiaj taka badizewna pogoda ze hej:( Na dodatek moj chlop ja wyszedl wczoraj o 8.30 to wrocil o 12 dzisiaj. Wiedzialam ze idzie zkumplami sie uchlac ale zawsze wracal ok 1,2:/ No i w koncu jak tak o 2myslalam o nim to dostalamskurcza i p4zez kolejne 3h oka nie zmruzylam, dopiero ok.5 :( A o 7.30 musialam wstac,do tego obowiazkowo 2przerwy co 1h na siku, dupa:( Mam nadzieje,ze jutro sa sklepy otwarte bo musze sie pocieszyc :Pmoże jakimśkarmi albo lech free bo bavarii u mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście gratki dla wszystkich nowych mamuś :))Dzielne dziewczynki, ja chyba taka nie jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu wchodzę na chwilę, patrzę - izabela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no ja cię dziewucho klepnę:D:D byłam pewna na 100%, że urodziłaś!!!!!!twe bóle, skurcze.......a ciebie po prostu leń dosięgnął hehe. oooj ty, ooooj ty! iza i kojoneczka - ja w szoku, bo mój postanowił zostać ze mną w domu i nie pić. szok! chodzi troszkę wściekły, bo gdybym zaczęła rodzić, to ma uzasadnienie a tak to czekamy obydwoje i się wkurzamy, bo nic sie nie dzieje a pragnienie rośnie i rośnie;);) ja to w sumie w ciągu tych 9 miesięcy przywykłam do abstynencji no a dla mojego to istna szkoła przetrwania;) no i nawet się nie możemy spotkać ze ze znajomymi, bo wszyscy gdzieś pojechali - tylko my zostaliśmy:( no i tak siedzimy jak dwa dziadki w domu, oglądamy filmy - nie narzekamy, no ale to w końcu majówka a my w dupie.. zrobiłam sobie budyń czekoladowy więc spadam go szamać:) jem póki jeszcze mogę:):) bergemotka - najważniejsze, że już w domu, teraz tylko będzie lepiej:) a bólu nie potrafię sobie wyobrazić, z opisów znajomych wiem, ze to boli, i to cholernie.. no i ty moja droga masz już to za sobą, przede mną to wszystko już tuż tuż, bo choć niby nie cc to i tak będzie bolało nieprawdopodobnie, bo i w trakcie i po.. buźki dla ciebie i dzidzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się 2w1 zaczęłam 40 tydzień jeździliśmy dziś ze znajomymi nad wodę , a tu pogoda nie dopisała i lało komputer nadal nie naprawiony i w serwisie stwierdzili , że mają jeszcze czas do 10.05 , bo 14 dni od kiedy dostali , ale roboczych , więc siedzę i korzystam , że siostry nie ma gratulki dla nowych mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Bergamotka81, najważniejsze,że już po i masz synusia przy sobie:), uzupełniam tabelkę: KWIETNIOWE/MAJOWE MAMUSIE: Martuśka83....07.04.2010.. Gubin....26....synek........? . ................? magdalunka...10.04.2010...Toruń....39....Jurek......... ? ........(35t2d) misia1990.....13.04.2010...Bielsko...19....Antoś....... 2800g....(37t6d) Oluuusia.......16.04.2010...Cz-owa...27....Lenka.......2850g...........? aganiok79.....19.04.2010...Gdynia...30....Aleksandra..3750g.......(39) baaja........22.04.2010...Przemyśl.24...Krzysztof..2730g/52cm(36t5d) OlciaCK........23.04.2010...Kielce....23.....Julia....... .ok.2400g........? Estera0904...26.04.2010...Hrubieszów...17...Amelia......3020g/52cm.. Bergamotka81.27.04.2010...Kraków...28...Kacper....3650g........(40t Broneczka25...28.04.2010...Gdynia...27....Jaś.....3300g/55cm...(39t) OCZEKUJĄCE MAJÓWKI: roxi200.........01.05.2010............J-bie .............27 .... Marysia Bergamotka81..........01.05.2010.............Kraków...28 . ...Gabryś Martuśka83...........01.05.2010............Gubin.....26 ...Dziewczynka Seta052010...........02.05.2010..........Elbląg........2 4....Chłopczyk Oluuusia.................02.05.2010.......Częstochowa.. . .........27 Kojoneczka......03.05.2010...Zielona Góra........28......Darek Nikam1313........03.05.2010.......Warszawa... ......31..dziewczynka Maniocha ...............03.05.210...........Warszawa..........27< br /> Broneczka25...........04.05.2010....... ....Gdynia...........27..... Jaś gryfnofrela........04.05.2010.............katowice.. ....26..syn, Tymon *campini*...............05.05.2010..........Wrocław.... . ............24 misia1990...............05.05.2010.....synek..Bielsko... ............19 kirsten2................06.05.2010............de........ ................29 gitanita...............06.05.2010......ok.Krakowa....25 ...dziewczynka ania-białystok..........07.05.2010............Białystok . ......25 OlciaCk.............07.05.2010............Kielce... ...23.. coreczka Julia biedroneczka...........07.05.2010............UK......30 ........chlopiec monikadyr........07.05.2010.......ok.Białegost oku....32..dziewuszka Demi1982 ..............08.05.2010 ...........Sopot ........ 27, synek Filip martaagacka..........08.05.2010............UK.......27 ...dziewczynka iwona26................08.05.2010............Elblag..... ...............26 Anda76.......08.05.2010........Dąbrowa Gornicza....33... córka KINGA Kaja21.................08.05.2010............woj. śląskie..............27 Paulina_UK..........08.05.2010...........UK...........20 ... córcia Oliwia Justysia125...........09.05.2010............Goręczyno.. . ............25 Everlast...............09-13.05.2010........woj. Śląskie...... 28 ...Oliwia natka900........11.05.2010......Tarnowskie Góry...23 ...dziewczynka Estera0904........12.05.2010.....Hrubieszów..... .....17 .........Emilka zieloneszkiełko......13.05.2010............Krakó....... .24 ...chłopczyk Anna MAgdalena.....14.05.2010............Łódź................. ... .. .35 magdalunka14.05.2010. ....................ToruńR .......39....synek Jurek baaja..................15.05.2010..........Przemyśl..... ...24...Krzysztof Selkunia...............15.05.2010..........Częstochowa. . ..35.... Klara wiki 82................15.05.2010............Dębica............. . ........27 malwi83...............15.05.2010..........Dąbrowa Górnicza..........26 mielonna..............15.05.2010..........Berlin......... ...........Jaromir izi66................... 15.05.2010.........Sieradz.......29... Patrycja Zuziaa1987..........16.05.2010.......Szczytno........23 ...Lenka Aniela Margott83............16.05.2010............Warszawa...... .26....córcia Tease27...............16.05.2010............UK........27 ...dziewczynka dagusiak..............16.05.2010............Kraśnik...24 ...dziewczynka seventy88............18.05.2010............Kielce........ ..22...synuś Jaś maggdunieq...........18.05.2010............Poznań...... . .............29 Natalya123.............18.05.2010............Piła......2 4... syn Szymon agnes3d...............19.05.2010............Poznań...30 ... Kubuś wiwas83................19.05.2010............Irlandia.... ..26 Amelka niezapominajka1101..19.05.2010..........CA.............. ............30 kasiah21................19.05.2010..........BXL.....26... Alexandra dorota288.............20.05.2010............Wch......28 ...Dziewczynka zola82.................20.05.2010...........Zielona Góra............27 pijetrampki........21.05.2010...........Wrocław......... 24 ...Arkadiusz Danielita..............22.05.2010............Gniezno.... ..... ..........23 goska_XXX...........22.05.2010............Chorzów...... . ............20 Nina1980.............23.05.2010............Kielce....... ................23 paulus3d.............24.05.2010............UK........... ..26 Gaja izabela833...........24.05.2010.........Sosnowiec....... ...26 ... Paweł siuprasv.............25.05.2010............Z i K..........................26 Dodka07.............25.05.2010............Warszawa....... ..29 ... Zuzia kasia1911...........26.05.2010............Białystok.... . ...............23 Dagus83.............26.05.2010............Tychy......... ...............26 zofia.................26.05.2010............bytom....... .................16 maja_ck.............26.05.2010............Kielce........ ................26 majóweczka:)......26.05.2010............Śląsk...........25.......... synek Karina-K18..........26.05.2010............Inowrocław..28...........synek siasia86.............27.05.2010............Włocławek... ...23 ....Gabrysia muminka1...........28.05.2010............Skoczów....... . .............23 ***Nika***............28.05.2010............Wrocław.... . ...............24 **marakuja**.......19.05 -28.05.2010?...Racibórz...... ........28 synek dressmaker-84 ....29.05.2010............UK............................25 Pralinka34..........29.05.2010.......ok. Warszawy..........35 ..synek gandzik21..........30.05.2010............Pszczyna........26 .....Natalka Muza30.............31.05.2010............Poznań......... ...28 *a ciekawe jak roxi200, Martuśka83, seta, Oluuusia...??? * u mnie już łóżeczko rozłożone, pościel ubrana, jeszcze baldachim został...i 1 torba do szpitala spakowana, ale nie całkiem...kurcze boje się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*kurcze faktycznie, ale ze mnie gapa:), oluuusia 16 kwietnia urodziła:) jest wpisana w tabelce , a ja spojrzałam na te oczekujące...:) *seta to może faktycznie coś się dziś zadzieje:) kibicuję,żeby tak, powodzonka *a coś te nasze mamuśki, które urodziły wszystkie zamilkły...:) w ciąży jednak można non stop siedzieć przed kompem, a potem pewnie się zacznie:) i nie będzie już tyle czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejooo :) dorwalam laptopa kolezanki, coby sie zameldowac jeszcze 2w1:P nie pisalam bo od wczoraj nas nie ma w domku, weekend majowy spedzamy za miastem u znajomych. mam ze soba torbe do szpitala i wszystko w razie co ale czuje sie dobrze, wiec do poniedzialku moze dotrwam:) pewnie juz myslala ktoras, ze na porodowce cisne hehe podczytam was pozniej, ale wiecie, ze ja na laczach jakby cos sie dzialo to pisze, ze jadeeeeee :) no to buuuzkaaa milego weekendu majowyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zaliczylam dzis małego grillka a jutro bedzie duzy :D tez mialam jakies mega kłucia dzisiaj i moj maz ciagle gadal ze pewnie dzis w nocy sie wypakuje co nie przeszkadza w tym, że siedza i z moja siora obalaja butelczyne a ja sie przypatruje ale mam zapas Karmi w lodowie :D stwierdzilam ze chyba zaczelam puchnac, nie wiem jak to dalej bedzie wygladalo ale moze fajnie by bylo sie wypakowac niedlugo :) Bergamotka buziaki dla Ciebie i synka !!! :) Izabela no niezle my Ciebie juz skazalysmy na "straty" a tu prosze :) Paulina i Ty to samo heheh jeszcze w dwupaku :D Gitanita super ze z tętnem Maluszka OK :) moze mieli chwilowo pierdalniętą maszynę do KTG ;) Izi widze ze dbasz o tabelke pod nieobecnosc Broneczki :) Seta trzymam kciuki z chlusnięcie wód ;) Gryfnofrela zazdroszcze ZZO ale pozniej bede Cie pouczac ze nie przezylas swojego cierpienia w pelni jak na Matke Polke przystalo hehehehe ;) tak powaznie to tez mnie troche przeraza zastrzyk w kręgol ale przy porodzie pewnie bede blagac o niego z drugiej strony przy cc dokladnie to samo robia, ja duzo myslalam o cesarce na zyczenie co by muszle swoja ochronic :D no ale za droga zabawa jak dla mnie a i faktycznie pozniej mnie przerazal ten okres dochodzenia do siebie, że roznie moze z tym byc, akurat nie mam znajomych co by mieli pozytywne doswiadczenia z cc, wrecz przeciwnie wiec juz nie mysle o tym:) masazu tez sobie juz nie robie bo jakos tak dziwnie i wcale nie fajnie:) aaa no i ten "masaz meza" polecam na pobudke rano :D Kojoneczka, Izabella no ja mam podobnie, mimo ze moj w domu to pije i co za pozytek to bedzie w razie czego, nawet nie mam gwarancji ze na porodówke go wpuszcza ;) Ogladamy horror :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka:)
witajcie wieczorkiem:) dziewczyny jakie macie łóżeczka dla waszej dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny. właśnie się obudziłam, bo... odeszły mi wody i dalej odchodzą, bo się sączą:) brzuch mnie boli bólem menstruacyjnym i to cały czas więc nie bardzo wiem jak liczyć i skurcze i mierzyć odstępy pomiędzy nimi... ale kurcze powiem wam, że jestem strasznie spokojna, ooo dziwo!!!!! ;);) tak czy siak, idę się pluskać, golić i budzić męża - ale będzie w szoku hhehe. a swoją drogą, czułam, że zacznie mi się w nocy, kiedy mało kumam i śpiąca jestem:D:D:D trzymajcie kciuki i odezwę się, gdy już nie będę marudzić, że nie rodzę tylko, że mnie boli po:D:D:D:D:D:D:D:D aaaaaaaaaaaaa już chce zobaczyć mojego synka:) okej,spadam. tymczasem. borem. lasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to uciekaj na porodówkę, tylko pamietaj wdech i wydech i wdech i wydech w kierunku pochwy :):):):)::):):):):):):):) trzymam kciuki zaszybki poród. niop, ładnie, ładnie... Ja poki co jeszcze nie rodze i dobrze, bo na mieszkanku burdelllos a dzis bedziemy przewozic reszte rzeczy + sprzatanko. Normalnie nawet nie zdawałam sobie sprawy ze tyle rzecy trzeba zrobic. Masakra. No i moje stopy i łapki po wczorajszym sprzataniu, myciu itd. są o 2 rozmiary wieksze !!! tak mi spuchly ze szok. Teraz to baba jaga moglaby sie nimi najesc jakby zamiast jasia i malgosi to nike złapała :P oki, doki, uciekam sie myc i pakowanka ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jak ja zazdroszcze tym,ktore maja to juz za soba,a szczegolnie tym co porod sam sie zaczal....U mnie nic sie nie chce dziac,no i jesli do wtorku bedzie tak dalej to wieczorem mam sie zglosic do szpitala i beda mi wywolywac:((( Co zrobic zeby samo sie zaczelo?????Juz zaczynam sie denerwowac,bo tylko 2 dni zostaly....Macie jakies rady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jak ja zazdroszcze tym,ktore maja to juz za soba,a szczegolnie tym co porod sam sie zaczal....U mnie nic sie nie chce dziac,no i jesli do wtorku bedzie tak dalej to wieczorem mam sie zglosic do szpitala i beda mi wywolywac:((( Co zrobic zeby samo sie zaczelo?????Juz zaczynam sie denerwowac,bo tylko 2 dni zostaly....Macie jakies rady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze cos mi sie przypomniało. 1. Fajną ma kiecke Kinga Rusin w dd tvn, 2. Dziewczyny, jaki mam kupic wózek, bo się chyba nie zdecyduje. moze któraś z was juz wybrała a miala podobne wymagania, czyli: duże koła, pompowane (albo i nie, tylko zeby nie były badziewne), 2 z przodu i z tyłu :) gondolkajak na tą pore roku i chyba zeby była dobra amortyzacja. coś w granicach ok. 2 tys za gondolke + fotelik, albo za 3w1. aaaa no i nie za ciezki :) Prosze napiszcie !!!!! z góry dziekuje :):):):) 3. czy wasze łóżeczka są dokładnie 120x60??? bo ja ostatnio mierzyłam swoje łóżeczko i wyszło, że zewnetrzne wymiary ma 120,5 x 58,5, a mierzone od wewnatrz: 116x53 cm. I tak sie zastanawiam czy jak teraz zamówie materacyk 120x60 to czy wejdzie do łóżeczka czy bedzie za duży. Jak któraś może to bardzo prosze o zmierzenie swojego materacyka :))))) buziaki i spadam się pluskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×