Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

PLACUNIA to co opisujesz to ja robię instynktownie i nawet mi do głowy nie przyszło że tak trzeba:D:D:D:D a dziś o 5 zrąbałam męża gdy wstawał do pracy misiek otworzył oczy no to on do niego zagadał i wrr michu się rozbudził, kurczę miałam tak twarde spanie że nie pamiętam kiedy mąz go do nas w nocy wziął:D:D:D:D:D serio nic a nic ziemia by się zatrzesła a ja spałabym w najlepsze ale dobra wczoraj pofogowałam bo ta godzina to już środek nocy:D:D:D:D: dla mnie:D:D:D:D marakuja no to Twój misiek bije mojego na łeb bo mój jako półroczniak będzie gdzieś tyle ważyc:D:D:D:D:D: ale bedziemy na pewno wiedziec 15 na bilansie półroczniaka też już chcę go przesadzic to tego fotelika od 9kg tylko muszę OLiśkowi kupic ten od 15kg, bo obaj już w kurtkach zimowych jeżdżą jak szproty w tych fotelikach:D:D:D:D:D:D:D:D::D dziś też już dałam mleko Florianowi o tej 5,30 bo swtierdziłam że nie będę go masakrowac i tak długo dociągnął od 19,30:):):):):) i jeszcze mu brat siorbał kakałko nad uchem:D:D:D:D::D:D więc gdyby mógł to pewnie wyrwałby mu je, i obaj odpłynęli z o,5h spokoju i budzik drrrrr:D:D:D:D dobrze że jutro weekend Florian właśnie zawiązuje sadełko po obidaku a ja pomykam szykowac się po starszego:):):):) Olcia czekam na książke:):) dzięki z góry;) propo ciuszków po Oliśku zbierałam , wiedziałam że chcę miec drugie;) ale teraz wyprzedaje co się da na ebayu, dwóch kochanych misków jak na razie mi starczy , jakby tak szło dupę do kontaktu podłączyc żeby naładowac energię by móc zaspokoic wszytskie potrzeby swoich dzieci nie te fizyczne tylko psychiczne i siebie i mężą;):D:D:D:D to byłoby git a tak na razie zpasuję:D:D:D:D:D kocham moją męską bandę:):):):):) i na razie niech bociany mnie z daleka omijają:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalya ja myślę ze kręcą go w dziąsełkach następne ząbki:):):) w dzien to się gubi bo dziecko cały czas się czymś zajmuje a w nocy śpi i jak go zabili to go wybudza i płacze bo takie dzieci nie znają bólu i nie wie co się nim dzieje i dlaczego:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placunia
Kirsten Ja dokładnie tak jak ty instynktownie przyjęłam taką formę usypiania bo widziałam że przynosi oczekiwany rezultat. Sama do tego doszłam metodą prób i błędów bo np. po powrocie ze szpitala mała nie chciała spać a ja się chciałam zajebać z wózkiem. :) Godzina 24 a ja bujam Godzina 1 a ja bujam, Godzina 2 a ja bujam A później się okazało że po prostu nie dojadała. Próbowałam bujać na rękach i odkładać do łóżeczka ale to też nie bardzo się udawało. I tak dalej i tak dalej.... Ważne że się udało. Pije trampki Ponoć odwracanie z pleców na brzuch sprawia więcej problemów dziecku niż z brzucha na plecy. We wtorek jak byłam u lekarza to mnie o to spytała. Niby 3 dni temu ale wtedy odwracała się tylko z pleców na brzuch a tu dzisiaj patrze a tu z pełną swobodą przewróciła się z powrotem. A mama dumna i szczęśliwa zarazem :) Marakuja To ja myślałam że moja córka jest duża 8400, 73cm i równe 5,5 miesiąca. Ale Twoje dziecko też jest wieeeelkie :) Pamiętam jak kto nas nie spotkał to zawsze pytali. Ile ona ma 4 miesiące? A my że nie bo tylko 2 :):):):) Trochę mnie zagięła moja szalona dziewczynka dzisiaj bo ja wczoraj chciałam się zatrzeć. Zrobiłam obiadek- ryż,marchew, brokuł, pietruszka, a nawet królika miałam. Zmiksowałam. Jak na mój gust to pyszota. A ona usta dzisiaj zaciska i nie chce. Więc otworzyłam słoik żeby sprawdzić czy zje to opier.....ła cały aż jej się uszy trzęsły. A taka chciałam być super. Chyba się super zgasiłam :):) No cóż życie... Ja mam urlop wypoczynkowy do 1 grudnia a później chciałabym wrócić do pracy. Tam już nie da rady bo zamknęli moje biuro więc muszę się rozejrzeć za jakimiś sensownymi ogłoszeniami. Bo cóż pójdę na "DZIADA" do urzędu pracy? No ale ileż można :) Własna gotówka też by się przydała :) Moja makjeja śpi a ja się idę szykować bo do tej przychodni po 14 z nią jadę :) Trzymajcie się i do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placunia
A właśnie zapomniałabym. Piszecie odnośnie fotelików smochodowych. Dzieci do około 9 miesiąca powinny jeździć tyłem do kierunku jazdy, w każdym razie im dłużej tym lepiej. Ale wiadomo każde dziecko jest inne. Ja już zakupiłam fotelik który posłuży mi na kilka dobrych lat. To jest espiro optima a co ważne montuje się go przodem i tyłem do kierunku jazdy. Tu jest adres http://allegro.pl/fotelik-espiro-optima-0-25kg-baby-design-wys-0-i1292267299.html Myślę że jak za takie pieniądze to naprawdę warto chociaż wiadomo że każdy ma inny gust i potrzeby też może mieć inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placunia dlaczego tyłem ma to wpływ na rozwój mózgu czy co??? to co mam prze całą akurat zimę męczyc szprotę bo ledwo się mieści, nawet nie ledwo bo jest na całą szerokosc ramion misiek mój jak jego starszy brat ma szeroką klatę ostatnio zmiezryłam z ciekawosci bo tu i tak nie mierzą w titkach jak to OLiś mówi ma 47,5cm:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam maxi cosi priori i jego idzie przestawic na pozycję kubełkowa, ma możliwośc ustawienia w 4 różnych pozycjach, ędzie jechac tak samo tylko że przodem i będzie miec więcej miejsca w ramionkach:):):), a węzą na szyjkę żaden problem dokupic:):):) do spania, chociaż starszy zawsze miał jakiegoś jaśka zboku pod nosem bo inaczej nie usnął jako taki bąk mały :):):):):)więc:)... kurcze misiek zapatrzył się na kolegę Tymona;):D:D:D i spał dziś jak wstał o 7,15 rano ---od 11 do 12,15 i dopiero teraz po długich zmaganiach i obracaniu się w poprzek łożeczka, odcwierkaniu piszczałka mała ,zasnął:):):):):). gryfno gadaj jak zmontowałaś te foty to i ja się pomęczę:P:P:P:P:D:D:D:Ddawaj noooooo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhxdh
kirsten2 to ściągaj im kurtki w samchodzie. proste przemądrzała i wszechwiedząca babo!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam że wrazie czołowej stłuczki ramiona przejmują uderzenie podczas jazdy tyłem, a jadąc przedem głowka leci, ale jak pisałam w maxo cosi jest pozycja kubełkowa dziecko nie jedzie na siedząco, zresztą misiek jeszcze nielubi siedziec chodzi tylko o kiszenie go w małym foteliku, a prędzej czy póżniej i tak trzeba zmienic fotelik najważniejsze że jedzie zapięty i w dobrym foteliku, bo wiem że na rynku są różne, znaoma miała jakiś atki styropianowy ktory jej się rozpadł przez samo uzywanie a co dopiero stłuczka, więc najważniejsze żeby miał atesty:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co szkoda ci że jestem przemądrzałą pomarańczowa cipo!!!! pisz pod nickiem a nie pod buraczanym kolorem:O:O:O:O:O, w zimie jak jest minus 10st też mam ściagac kurtki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhxdh
zajebisty masz samochód, jesli w nim -10 stopni.... Ogrzewanie sie wlacza tepa babo, i dziecko w sweterku. Ty tez jak jedziesz kilkadziesiat km to w kutce i kozuchu siedzisz? Rece opadaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coments tępi ludzie tępych tylko wszędzie widzą, jeżdzę wiięcej jak kilkądziesiat km :) i wiem coś o podróżowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok link nie wchodzi?? to trzeba wejsc w allegro w "dla dzieci"potem w akcesoria gdzie sa nosidelka i chusty nastepnie w nosidelka i wpisac w wyszukiware "nosidlo biodrowe":-) Pije Twoj pewnie na dniach bedzie wciagal girke do buzi:-) Moj to robi zajebisty widok!od 3 dni wydobywa dzwięk na zasadzie takiej jakby mnie straszyl w ciemnosciach serio boje sie:-) skarpety tez laduja w buzi no ale jak odkryl ze moze zrobic jebs na bebzun to dawaaaaaaj! Moj oczywscie chce drugie!rzecz jasna-OCIPIAL!moze kiedys ale nie teraz!sory ale matka polka przez 4 lata w pieluchach to ja nie bede! a zeby mi niespodzianki nie zrobil to mowie mu caly czas ze chcę drugigo bobaska ale jeszce troszke niech maly sie troszke odchowa.wygladaloby to tak ze ja mama jak to mama z dziecmi 24 h a on jak to tatus z doskoku.d z i ę k i!!!!! Marakuja strzela sobie takie drzemki bo ladnie spi w nocy wiec juz tak wdzien nie pospi.moj tez nocki spi zaś w dzien krotko ale to nic majwazniejsze ze sie wysypiamy bo jak czlowiek niewyspany to masakra!ale nas czekaja jeszcze zęby itp wiec juz trzese gaciami! lece maly sie obudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placunia
Na wstępie powiem że byłyśmy z Lalunią u lekarza i lekarka stwierdziła że ta długa gorączka nie jest winą szczepionki tylko nałożyło się w tym samym czasie zapalenie jamy ustnej. Ale i tak jest dzielna bo nie płacze tylko się śmieje i bawi :) Karina Cała przyjemność po mojej stronie. Najważniejsze że mamy wszystkie wspólne problemy i radości i możemy się nimi dzielić. fhxdh powinnaś lub powinieneś zmienić nick na HWDP!!! Bądź przez CH jak Ci wygodniej. A najlepiej by było żebyś SIĘ ODDAŁA DO UTYLIZACJI!!! Kirsten Na szczęście w tym foteliku o którym napisałam dziecko może sobie jechać też tyłem i też są 3 poziomy rozkładania. A jak będzie dzidzia starsza to można ją odwrócić i będzie jechać przodem :) Moja w tym swoim nosidełku to już wścieklizny dostaje a jak mam ją wnieść w nim do rodziców na 4 piętro to wiesz co mi się dzieje........ No ale jeszcze nie siedzi więc przynajmniej mam w czym dać jej obiadek. A tak apropos tych pomarańczowych.... co mam zrobić żebym była czarna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhxdh
placunia piszesz tu od dwóch dni więc się nie szarogęś tutaj!!!!!!!!!! kirsten2 zawsze wie najlepiej a dziwię się bo sama kiedys pisała że nieraz wyciąga dziecko z fotelika. to po co jej fotelik? niech jeździ bez a nie tylko wszystkim morały prawi! wielka pani co rozumy pozjadała bo ma dwuch synów. bleeeeeeeeeeeee. więcej pisać nie będę. soryy ale musiałam to napisać bo szlak mnie trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś ma problemy ze zrozumieniem tekstu co pisałam, tak wożę dzieci na kolanach:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D na stojaka i jezdzimy pod prąd:D:D:D:D:D , po pierwsze , i po primo!!! niech Cię mąż przeleci albo w dupę wejdzie to będzie Ci lepiej i Cię nie trafi:):):):) bo jakaś taka rozżalona jesteś że nie masz komu dosrac , to tutaj akurat weszłaś heeh???:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhxdh
ty piszesz wiele błędów, np. CHerbata i nikt ci nie mówi że masz wracać do szkoły pani wszechwiedząca!!!!!!!!!! wytykająca błedy wszystkim a na siebie nie nie spojrzysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhxdh
ok to był ostatni post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy! Karina, a ja myslalam, ze to Ty, ta z robalem:). taka sexi babeczka:D moj od dluzszego czasu sie przekreca na brzuch, ale strasznie sie cyka przewrocic z powrotem. a od dzisiaj wystawia jezor i pierdzi przez usta. jaki on rozkoszny!!!! :) gryfno: dzieki za te baby radio. jest rewelacyjne. teraz sluchamy "zielone ufoludki". to raczej dla mnie ta muzyka. az sie wzruszam, bo to muzyka mojego dziecinstwa. kurde, zamiast pisac referat pisze na kafe. lenistwo. a od tygodnia nie wiem, co mi jest. niby juz lepiej, ale cholera jasna, ja juz chce normalnie funcjonowac. wymiotuje, mam zawroty w glowie. lekarz nie pomaga. anemii brak, niby cisnienie niskie, ale zawsze takie niskie mam... w ciazy nie jestem na bank. od dluzszego czasu nie mamy czasu, albo jestesmy zmeczeni. chyba ze to byloby niepokalane poczecie.:D wiec co mi jest madafaka??? to sie wyzalilam, sorry za chaos. to chyba alles papapa calusow 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaintrygowałyście mnie z tym robalem na ręce :D aż musiałam sprawdzić i w moim typie babeczka tez jest :P:D takie ciemno włose kobietki mi się podobają :D blondynkom mówię zdecydowanie nie!!! choć sama mam takie włosy to kobiety z blond włosami jakoś nie są w moim guście :D :P marakuja---myślałam że na majówkowym topiku nie ma większego/cięższego dziecka od mojego:D kristen---przypomnij ile Twój Florek waży ? bo ile kojarzę to zawsze piszesz że jest byku :D a właściwie miałam tylko zapytać jakie ziółka dajecie dzieciaczkom ,te granulowane dla niemowlaków czy normalnie zaparzacie z torebek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAaaaaaaaa!!!! musze sie pochwalic! Jaro wlasnie od 10 min prekreca sie na plecki! moj geniusz!!!! :D:D:D:D:D Ale jestem szczesliwa! Kerstin, nie daj sobie popsuc humoru! A i Dziku dzisaj z 5 kup mi narobil... a takie smrody, ze lo matko. od wczoraj daje mu tez sztuczne mleko, zebym odpoczela, wiec teraz tylko na pobudke i na dobranoc dostanie cyca od mamy. wiec pewnie stad te smierdzace bobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielonna ,mój humor jak najlepiej to pomarańcza jak pisze szlag ją trafia jak mnie czyta:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D bidulka niedopieszczona i musi sobie posyczec jademD:D:D:D:D:D:D:D piję trampki ostatnio gdy bylismy u dr jeszcze z katarkiem zanim Florian dostał antybiotyk, wrzuciliśmy go na wagę i wywaliło 9,2 z groszami:):):):) teraz widzę że przez to, że jest bardziej mobilny dostał już wcięcia w talii, a 15 listopada idziemy na półroczny bilans więc będę wiedziec jak najdokładniej:):):):):) dziewczyny może czaju naparzę, która chce cherbatki:D:D:D:D:D:D:D:D??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta fajna laseczka z nk to nasz Dagusiak:) Laluchna:) Moj daro ma obecnie mega katar i marudny jest jak to chłop przy chorobie, więc czasu nie mam pisać, ale jedno wam powiem. Już nawet frida wysiada! takich gilów jeszcze nie mieliśmy:( Do tego jak tylko dotykam nochala Darasa to jest ryk i wycie. bu. AA! Jeszcze tak szybko o Świebodzinie. Ja bede pomnik widziala z okna mojej klasy (bo nie wiem czy pisałam juz kiedyś, że własnie do Świebodzina dojeżdżam do pracy, w Zielonej są tylko oferty dla przedstawicieli handlowych :(). Także będę sie tyrac non stop, że groźne oko na mnie łypie. W ogóle to pleban od pomnika u nas w szkole prawie jak święty jest traktowany, więc ja z moimi pogladami prawiem wyklęta (Nigdy nie zjawiłam sie na corocznej proszonej kolacji na plebanii przed Wielkanocą, a do tego odmówiłam opieki nad dziecmi w kościele podczas rekolekcji, bo według przepisów to księża i katecheci powinni te opieke sprawować, ja muszę tylko dzieciaki do koscioła doprowadzić, a poten z koscioła do szkoły znowu z nimi byc:P)!!! Dobra spadam do syna, bo ten smarkaty fetyszysta dobrał sie do moich stóp i podgryza mi duzy palec przez skarpetkę:) Ej wiecie, ja naprawde nie kumam po co jakies pomarancze tu wchodza i jeczą. Przeciez my takie nudne i wazeliną obciekające. bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placunia
fhxdh nie od dwóch tylko od 5 dni i mam do tego moje święte prawo i ch...j Ci do tego. :) coś ostatnio się wcinają jakieś wyposzczone i nie wyżyte... nie wiem może powinny zapisać się na jakiś kurs może robienia past twarogowych albo lepienia pierogów. Zawsze to coś. Relaks gwarantowany :) No ale skończmy już te wywody i wulgarności bo nie zdrowo się zrobiło. Pije trampki ja to daje te CHerbatki :) granulowane a najczęściej to zwykłą wodę bo dzieci do dobrego szybko się przyzwyczajają. Np. moja soczków takich gotowych gerbera nie lubi bo za kwaśne, nawet te bananowe. Więc czasem daje koperkową, czasem jabłkową z melisą. Ale najczęściej wodę. Idziemy się kąpać bo już czas... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1977
Chwilka wytchnienia i moge cos skrobnac :) kojoneczka my jak mielismy katar to ja psikalam kilka razy dziennie woda morska dla dzieci i trzymalam mala na kolanach zeby wylatywalo . Kupilismy tutaj cos podobnego do fridy ale Wika sie wsciekala . Wietrzylam czesto sypialie i nie odpuszczalismy sobie wychodzenia na dwor nawet jak spadl u nas snieg . Wyczytalam ze jak jest chlodniej to dziecku sie lepiej oddycha . Minelo nam po 4 dniach , nie wiem czy pomoglo nam tez ze mala je tez z piersi i ja sie od niej tym katarkiem zatazilam . Mnie jeszcze trzyma a ona juz zapomniala :):):) Dolaczam sie do pytania Placunia jak byc na czarno ? Jak dzisiaj zobaczylam ze znowu atak to sie wkurzylam . Bo w necie jest sie anonimowym i pomarancze mysla ze moga kazdemy cos przykrego napisac :(:(:( My dzisiaj po spacerze w bardzo wietrzna i deszczowa pogode . Musialam lansowac sie po mojej dzielnicy bo sie balam wozek na zewnatzr zostawic zeby mi wiatr nie porwal :):):) Zaczelam dzisiaj zageszczac kaszka mleko nan 2 , nie wiem czy dobrze zrobilam ale zamiast 1 miarki mleka dalam 2 miarki kaszki . Napiszcie jak ktoras wie czy tak mozna . Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojoneczka My jak mięliśmy katar to kupiłam zwykłą gruszkę i Otrivin z tą rureczką dla dzieci. Wodę morską również aplikowałam. Wystarczy czasami położyć dziecko na brzuszku i samo leciiiiiiiiii :) Ale ponoć jeden lekarz w moim mieście stwierdził że ta odciągaczka z rurką bardziej pobudza śluzówkę i katar może się nasilić. A czasem jak się pociągnie mocno to można dziecku uszkodzić śluzówkę. Wa to jak widziałam jakieś glutki to nawet brałam zwykły patyczek do ucha i go troszkę moczyłam wodą i wygrzebywałam to wszystko z noska. Ja dzisiaj zakupiłam mleko bebilon 2 i jeszcze z tydzień i zacznę mieszać z jedynką bo nie chcę tak drastycznie zmieniać. A właśnie czy któraś z was stosuje bebilon i czy zastanawiała się nad zmianą mleka na bebiko. Ja już mam czas wolny i sobie zrobiłam drina i oglądam kocham cie polsko... A co :) Pod długi weekend można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha w końcu jestem czarna :) Kamień z serca :):):) anna1977 u góry strony masz opcję moje konto. Zaloguj się i będziesz black :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :) sprawdzam czy jestem na czarno :) dzieki Placunia za rade :) Wlanie Wiktorka wstala i pokazala mi jezyk z usmiechem na twarzy :):):) Pokazywalam jej swoj caly dzien i laska zalapala :):):) pytanie czy swiadomie to zrobila :) Ide sie z dziecieciem bawic bo mi nie zasnie do 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×