Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

MADZIULKA NIEZŁY ASIOR Z TWOJEGO SYNUSIA, ALE DZIĘKI TEMU JEST JEDEN JEDYNY NIEPOWTARZALNY, SSAĆ SMOCZKA W "SPOSÓB NORMALNY " KAŻDY UMIE - NO PRAWIE- A W POPRZEK TO JUŻ SZTUKA CYRKOWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, a my ciągle w szpitalu, myslałam ze w poniedzialek wyjdziemy bo juz blo dobrze ale polozyli dziewczynke z rotawirusem i mały sie zaraził jestem wkurwiona bo miał tylko jakąś bakterie a teraz to, pird...wykańczalnie oby jak najdalej od szpitali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kaajsienka szkoda tego twojego skarbeńka, w ogóle wszystkich chorych dzieciaczków. ja szczepiłam małego na rota,mam nadziję,że warto było, a szpital? czeo oni ładą dzieci "zdrowe" z takimi wirusówkami ? debilstwo dorosłych i cierpią dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mały normalnie kupke robi, raz na dwa dni to u niego norma, ale ponoc dzieci na sztucznym mleku tak maja... Co do smoczka to od urodzenia miał taką bulwe wielka, teraz jak mu wymienialam to pisało ze powyżej 6 miesiąca ten smok, no ale jak kupowaŁam jeszcze w ciązy to był od 0 do 6 miesiąca nie wiem chyba po prostu drukuja to co chca. ja swojemu dalam smoczka jeszcze w szpitalu bo nie mogłam patrzec jak lezy i sobie na pusto cmoka jak by cyca szukał...a przeciez przez pare pierwszych dni nie mogłam go nawet podnieść z plastkikowego łóżko-wózka na intensywnej.... Szkoda ze twoja dzidzia jeszcze wszpitalu... i ten rotawirus... ja wczoraj z pediatra rozmawiałam o szczepieniu i uswiadomila mnie ze lepiej bedzie zaszczepic małego na te pneumokoki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaajsienka współczuje taki pobyt w szpitalu to nic miłego dużo zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaos Theory
Coz za destruktywne podejcie wzorowane na Amerykanskiej filmowej tandecie.. zamilknij Trolu a wlasne niedowartosciowanie przelewaj na murowana sciane naglymi zblizeniami swojej glowy do wspomnianego przedmiotu. Nastepnie baloniasty wyrostek na swoim karku przytul do oscieznicy po czym wilokrotnynie szarpnij za klamke drzwi próbujac je zamknac z calym impetem i zloscia a przyniesie Ci to ulge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widzę, że pomarańcze to jedyne co pozostało po dawnym forum- ciekawe która to jest tak walnięta... * Kaja napewno pani doktor miała rację co do tego rozwoju dzieci noszonych na rękach itp. no ale co zrobi jak babcia i dziadziuś wie lepiej- kiedy porosiłam by tego nie robili moja tesciowa wszechwiedzaca stwierdziła, że mamy chore zasady i nie umiemy wychowac dziecka więc mały jest ciągle noszony bo tak go nauczyli.. *Madziulka no to widze, że nie tylko ja mam koszmarne wspomnienia z tamtych czasów.. Madziulka z powodu skazy nie podaje małemu nabiału a co do danonków to słyszałam ze mają bardzo duze stężenie białka i nie powinno sie ich podawac tak małym maluszką bo skaza może sie dopiero pojawic przy przedawkowaniu wiec lepiej uwazj.. *mammatula amój szkrab ostatnio po kąpieli usiadł sam na łózku -normalnie byłam w szoku no ale to zdarzyło mu się tylko dwa razy więc czeekamy na rozwój sytuacji:)) *kika współczujke tych powrotów z pracy przy tej pogodzie iw tak duzym, mieście to musi byc naprawde masakra:( *monicha mój mały śpi narazie w naszej sypialni i na dodatek w naszym łóżku:) rozwala się hrabia na poł łoża a my z mężem jakoś się gniezdzimy na drugiej połowie. łóżeczko stoi obok ale jakoś tak nie potrafie go eksmitowa bo mi go strasznie brakuje i tak jak się przebudzi biore go do nas:)) Ja jeszcze nie daje zółtka bo ma skaze a w tym przypadku radzą poczekac z podaniem go dziecku *izabela a jak nazywają się te ciasteczka z hippa sie nazywają bo chetnie bym zrobiła deserek sama, no i jakiemajś byc te jabłka surowe?? Dziewczyny mam jeszcze pytanie czy podajecie juz maluchą zboża? Ja kupiłam deserek i nie zauważyłam ze jest z dodatkiem zbóż no i nie wiem czy juz mu podawac czy jeszcze się wstrzymac.. Pozdrawiam Was cieplutko no i może faktycznie pomyslimy o prywatnym forum bo przez te pomarancze nie chce mi sie tu wchodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. zrobiło się znów nieprzyjemnie ale pozostawię to bez zbędnych komentarzy. Jeśli chodzi o danonki to ja nie daję jeszcze. Natomiast wprowadziłam żółtko i dodaję go do zupek, które częściowo sama gotuję. Częściowo, bo dwa razy w tygodniu daję słoiczek z cielęciną lub jagnięciną. Nadal karmię piersią i chciałabym karmić do roku, ale czasem też podaję kaszkę lub mleko modyfikowane, zwykle raz dziennie jak widzę, że dziecko jest nie najedzone. Mój maluch często budzi się w nocy- nad ranem i wtedy wygodniej jest podać mu pierś niż butelkę. Czy mamy, które zakupiły już krzesełka do karmienia są z nich zadowolone, raczej czy dzieci są zadowolone? ja chcę kupić jednak nie wiem czy maluch będzie z niego korzystał dlatego proszę o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wczoraj miałam urlop, bo miałam wizyte u gina i myslałam,że spedzę z Małą więcej czasu, a tu pół dnia zajęły mi zakupy prezentów. Jestem taka niezdecydowana jesli chodzi o zakupy dla Małej, że najchętniej kupiłabym dla niej wszystko, Wy też tak macie jak pójdziecie do sklepu? Na szczęscie chodzenie po sklepach i kupowanie prezentów mam już za sobą. Nie znoszę tych tłumów w sklepach przed świętami. Ola uwielbia "jaka to meloda" wczoraj ze względu na skoki nie było i widziałam wyraźnie jak czekała kiedy usłyszy czołowkę, którą uwielbia. W ogóle zaczęła raczkować do przodu, wczoraj jak odgrzewałam obiad to przywędrowała do kuchni i mnie obserwowała. Kupujecie sanki dla naszych szkrabów? i jakie czy są z paskami, wie ktoś? dzis znów sypie i zimno, kolejny dzień w domku. buziaki dla wszystkich Mam i Maluchów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do krzesełka to kupilismy i różnie z tym bywa, ja jestem zadowolona, Ola niekoniecznie. Zalezy od dnia, czasami chętnie siedzi, czasami nie chce w ogóle, czasami pomaga zdjęcie blatu żeby się uspokoiła, czasami trzeba Ja całkiem wyjąć. ALe krzesełko się przydaje mi gdy chcę coś zrobić w kuchni, wtedy Mała sobie obserwuje co ja robię , daję jej tez zabawki na blat i ma zabawe zrzucania ich na podłogę, uwielbia to robić. mysle, że warto kupić krzesełko przyda się nawet później , dzieci w nich siedza chyba do 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misk88
hej kaja21 a jakie zupki gotujesz?? ja mojemu małemu gotuje sama bo słoiczków nie chce jeść nie chce by jego dieta była monotonna a kończą mi się pomysły co tu ugotować więc jakby jeszcze któraś z Was zapodała jakieś przepisy byłabym z całego serca wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika ja też mam krzesełko i narazie jest różnie ja podaje mu jedzenie jest ok i przez pierwsze 5 minut potem musze kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ciasteczka to Hipp pierwsze ciasteczka, jest ich 26 w paczce a na 1 raz mozna dac dziecku 1,2 wiec starczaja na dlugo. do tej pory miksowalam surowe jablka ale odkad spiitolilam blender gotuje je bo mam wrazenie ze sa za twarde. Przepisy obecnie wymyslam sama.Dzisiaj np. 1. 2 łyżki jogurtu naturalnego, łyżka mrożonych malin i jagód+2ciasteczka hippa 2. rybka z mojego obiadku bez panierki+ziemniak+szpinak+żółtko ogolnie miele to co moge wziasc od nas. jutro maly bedzie mial brokulowa, bo dzisiaj my mamy(kupuje jak ktoś z was takie mrożone zupy jarzynowe i z tego zwykle gotuje malemu warzywa+dorzucam cos od siebie). Pozdrawiam i dzieki za obrone aa wiem ze jestem nudna ale jak juz czytam i cos mam ochote napisac to sie nie zamierzam wzbraniac bo to otwarte forum i nikt mi tego nei zabroni, jak komus to przeszkadza niech nie czyta. nie lubie czapek ale chyba dzisiaj ubiore bo ziiimno ze hej:( Mezowi olej w aucie zamaZL I smigam rano z MAteuszem do przedszkola;(bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej gotuję marchewkę, pietruszkę, ziemniak, osobno gotuje mięsko. Czasem dodaje groszek, kalafior, żółtko, ryż. Ogólnie tez to co mam pod ręką, ostatnio wrzuciłam trochę mrożonych warzyw i tez zjadł ze smakiem. Na koniec dodaje trochę masła i miksuje. Izi nie przejmuj się głupimi komentarzami i pisz jak tylko masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krzesełka jeszcze nie kupiłam planuje na gwiazdke małemu zafundowac. Co do zupek to gotuje sama marchewka ziemniaczek to podstawa dodaje pojedynczo natke pietruszki albo brokuła czy kalafiora. Znajoma mi podpowiedziała zeby makaronu troszke dodac ale mojemu to nie smakaowało. Co do serków to moja siostra dawała swojej małej danio i inne serki juz od 3 miesiaca po łyżeczse czy dwie i nie miały wiekszych problemów. A jak z włosami u waszych dzieciaczków bo mój urodził sie prawie łysy i dopiero powoli mu ruszaja. Pamietam jak inne dziewczyny rodziły to ich pociechy miały takie długie czuprynki....od razu kucyka można było wiązać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche Wam zazdroszcze mobilności Waszych dzieciaczków :) mój synek na razie nie chce pełzać :( :) troche posiedzi sam jak sie go posadzi. Widać sprawia mu radość zmiana pozycji, ale tak sam zupełnie nie siedzi. Mam nadzieje, że wszystko przyjdzie w swoim czasie :) Ja wczoraj właśnie podałam mu jogurcik, ale taki specjalny NESTLE - Misiowa kraina, czy jakoś tak. Są 4 kubeczki po 100g. Smak gruszka lub malina. Zjadl jeden kubeczek, nic mu nie jest. Będę dawała czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał o sanki. niestety mam jeszcze takie drewniane po starszaku ale może teście kupia teraz na mikolaja metalowe. gdybym miałazainwestowacsama to kupilabym takie: http://allegro.pl/tako-sanki-z-raczka-do-pchania-i-spiworkiem-i1328355476.html albo innenj firm bo widzialam tansze ale koniecznie z wysokim oparciem, pchaczem i ew. śpiworkiem. no ale pewnie beda zwykle metalowe, tez ok, bo sa mocniejsze niżdrewniane. w tch moich starych połamało sie oparcie a mlody dodatkowo pomalowal je kredkami zeby lepiej wygladaly:) ciekam bo starszach przyjechal-olej w samochodzie odmrozil sie samoistnie, uff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto kilka znalezionych przepisów po 6 miesiącu może ktoś z któregoś skorzysta:) ***mus jabłkowy * duże słodkie jabłko * sok jabłkowy klarowny * łyżeczka kleiku ryżowego jabłko obierz, pokrój na cząstki. W garnuszku zagotuj niewielką ilość soku. Na wrzątek wrzuć pokrojone jabłko. Gotuj aż jabłko zmięknie. Przestudź i dodaj pozostały sok oraz kleik. Wszystko razem zmiksuj. Jeżeli papka będzie za gęsta, dodaj soku. Jeżeli papka będzie za rzadka dodaj kleiku ryżowego. ***Zielona zupa krem z brokuła z żółtkiem 2 różyczki brokuła pół ugotowanego żółtka łyżeczka masła woda W garnuszku zagotuj niewielką ilość wody. Na wrzątek dodaj brokuła i gotuj aż zmięknie, odstaw do przestygnięcia. Następnie dodaj żółtko i całość zmiksuj. Jeśli zupa jest zbyt gęsta, możesz rozcieńczyć ją przegotowana wodą lub mlekiem z piersi. ***Kisiel z Bobo Fruta 100 ml soku typu bobofrut czubata łyżeczka mąki ziemniaczanej W garnuszku zagotuj sok. Odlej 50 ml soku do szklanki. W szklance rozmieszaj z sokiem mąkę ziemniaczaną i dolej do garnuszka. Całość zagotuj cały czas mieszając. Podaj po ostudzeniu. ***Domowa kaszka niezwykle smaczna i zdrowa Niezwykle pożywna i smaczna kaszka o wyrazistym smaku, przygotowana na bazie odmian naturalnego ryżu. kasza jaglana bio ryż okrągły brązowy pełnoziarnisty ryż słodki pełnoziarnisty ryż czerwony pełnoziarnisty niełuskany sezam bio (Podane powyżej składniki kupisz w sklepach ze zdrowa żywnością) Niezbędne przybory kuchenne gęste sitko patelnia młynek do kawy Sposób wykonania Każdego z podanych składników odmierz taką samą ilość np. 1/3 szklanki. Nie mieszaj ziarenek. Każdy rodzaj ziarna przepłucz i upraż na suchej rozgrzanej patelni. Kiedy patelnia się już rozgrzeje i wsyp ziarno zmniejsz ogień i od czasu do czasu zamieszaj. Prażenie ma na celu osuszenie ziarna i podniesienie walorów smakowych. Uważaj by nie spalić ziarenek. Kiedy wszystkie ziarna już uprażysz i chwile przestygną zmiel je na proszek w młynku i przesyp do słoika. Gratulacje zrobiłaś właśnie podstawę domowej kaszki. Sposób przyrządzania kaszki W garnuszku zagotuj wodę - ok 150 - 200 ml, wsyp jedną - dwie łyżki mieszanki i gotuj ok. 10 minut. (ilość łyżek kaszki zależy od ilości użytej wody i od konsystencji, jaka lubi twój maluszek). Możesz dodać pokrojone suszone owoce lub jabłko. Młodszym dzieciom, które jeszcze maja kłopoty z gryzieniem po ugotowaniu kaszki z owocami nie zapomnij by całość zmiksować. Po 11 miesiącu możesz wymieszać ugotowaną kaszkę z naturalnym jogurtem. ***Pasta z soczewicy ugotowana bez soli czerwona/zielona soczewica, kaszka kukurydziana w proporcji 3:1 Soczewicę zmiksuj z niewielką ilością wody z gotowania. Dodaj kaszkę, odczekaj ok. 15 min aż kaszka wchłonie wodę. Podawaj jako samodzielne danie. ***Przecier z cukinii filiżanka pokrojonej w kostkę cukini ze skórką łyżeczka masła cukinię ugotuj do miękkości nad parą lub w odrobinie wody. Dodaj łyżeczkę świeżego masła. Zmiksuj. Podawaj po ostudzeniu. Uwagi Jeżeli papka będzie za rzadka dodaj kleiku ryżowego. ***Przecier z dyniowatych Przecier z warzyw dyniowatych dla niemowlęcia po 6 miesiącu. Jesienią zdrowe dynie, pachnące cukinie i pyszne kabaczki kupisz na warzywnym targu. A potem w kilka chwil przygotujesz pyszne danie dla dziecka. filiżanka pokrojonych w dużą kostkę: dyni, cukini, kabaczka, patisona łyżeczka masła Warzywa ugotuj do miękkości nad parą. Dodaj łyżeczkę świeżego masła. Zmiksuj. Podawaj po ostudzeniu. Uwagi Jeżeli papka będzie za rzadka dodaj kleiku ryżowego. ***Przecier z czarnych jagód Wystarczy garść jagód świeżych lub mrożonych, woda i kleik ryżowy i pyszny przecier jagodowy gotowy 200g czarnych jagód 20 ml przegotowanej wody mineralnej łyżeczka kleiku ryżowego agody umyj i przetrzyj przez sitko. W ciepłej wodzie rozprowadź kleik. Do kleiku dodaj przetarte jagody i wymieszaj. Jeżeli papka będzie za gęsta, dodaj wodę. Jeżeli papka będzie za rzadka dodaj kleiku ryżowego. Od 11 miesiąca możesz podawać z jogurtem naturalnym. ***Papka z dyni i jabłka Wystarczy słodkie jabłuszko i dojrzała dynia a papka z dyni i jabłka dla niemowlęcia po 6 miesiącu w mig będzie gotowa 50g obranej dyni 50g słodkiego jabłka niewielka ilość wody Dynie i jabłko pokrój w kostkę. W garnuszku zagotuj wodę, na wrzątek wrzuć dynie i jabłko, gotuj do miękkości. Przestudź i zmiksuj. Jeżeli papka będzie za gęsta, dodaj przegotowaną wodę. Jeżeli papka będzie za rzadka dodaj kleiku ryżowego. ***Papka z Brokuła Kilka różyczek brokuła i odrobina oliwy z oliwek i posiłek dla niemowlęcia po 6 miesiącu gotowy. Zimą możesz użyć mrożonego brokuła. Zielone warzywa są bardzo zdrowe a brokułom przypisuje się nawet właściwości antynowotworowe. kilka różyczek brokuła łyżeczka oliwy z oliwek brokuła ugotuj na parze, przełóż do miseczki dodaj oliwę i zmiksuj. Podaj po przestudzeniu. Jeżeli papka będzie za gęsta, dodaj przegotowaną wodę. Jeżeli papka będzie za rzadka dodaj kleiku ryżowego. ***Papka Marchewkowa Marchewkowa papka dla niemowlęcia po 6 miesiącu. Marchewka to warzywo którego nie może zabraknąć w diecie malucha, zawarte w niej składniki min wpływają dobrze na wzrok, regulują prace układu pokarmowego - ugotowana na papkę marchew wspomaga leczenie biegunek. marchewka łyżeczka kleiku ryżowego 1 łyżeczka oliwy z oliwek lub masła woda Marchewkę umyj, cieniutko obierz i opłucz. W garnuszku zagotuj wodę, na wrzątek wrzuć marchewkę i gotuj do miękkości. Dodaj masło i kleik. Całość zmiksuj i jeszcze raz zagotuj. Podaj po przestudzeniu. ***Papka z ziemniaka 1 ziemniak łyżeczka masła Ziemniaka ugotuj na parze lub w garnuszku wrzucając na wrzątek. Rozgnieć widelcem dodaj masło i wymieszaj. Podaj po przestudzeniu. ***Papka z kalafiora 2 różyczki kalafiora łyżka mleka modyfikowanego łyżeczka masła 10g mięsa z piersi kurczaka woda do ugotowania mięsa W garnuszku zagotuj wodę, na wrzątek wrzuć mięsko i gotuj ok 15 min, wywar wylej a mięsko posiekaj. Kalafiora ugotuj na parze ok 20min. W niewielkiej ilości wody rozprowadź mleko dodaj masło, posiekane mięsko i ugotowanego kalafiora. Całość zmiksuj. Podaj po przestudzeniu. Uwagi Jeżeli papka będzie za gęsta, dodaj wodę z gotowania kalafiora. Jeżeli papka będzie za rzadka dodaj kleiku ryżowego. ***Papka warzywna z kurczakiem marchewki ziemniaka 1 różyczka brokuła 1 łyżeczka oliwy z oliwek 20g surowego mięsa kurczaka z piersi 100 ml wody szczypta natki pietruszki dodatkowo woda do ugotowania mięsa Sposób przyrządzenia W garnuszku zagotuj wodę i na wrzątek wrzuć mięso, ugotuj ok 10 min. Wywar wylej a mięso posiekaj. Marchewkę i ziemniaka obierz i umyj. W garnuszku zagotuj wodę i na wrzątek wrzuć warzywa. Gotuj do miękkości. Pod koniec gotowania dodaj brokuła. Dodaj oliwę, natkę i posiekane mięsko. Całość zmiksuj. Podaj po przestudzeniu. Od 8 miesiąca możesz dodać majeranek. Jeżeli papka będzie za rzadka, możesz ja zagęścić kleikiem ryżowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna maskara
tosiamama - fajne te przepisy z tymi porodami,..... ja tez mam nieciekawe wspomnienia, szkoda gadac izabela - ja planuje kupic sanki ze spiworkiem i pchaczykiem pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisze sie bo mam taki niedosyt ze mnie do tej pory nie bylo :):) KWIETNIOWE MAMUSIE: Martuśka83....07.04.2010.. Gubin....26....synek........?/?................? magdalunka...10.04.2010...Toruń....39....Jurek....... ?/? ........(35t2d) misia1990.....13.04.2010...Bielsko...19....Antoś.......2 800g/?..(37t6d) Oluuusia.......16.04.2010...Cz-owa...27....Lenka.......28 50g/?........? aganiok79.....19.04.2010...Gdynia...30....Aleksandra..375 0g/?....(39t) baaja........22.04.2010...Przemyśl.24...Krzysztof..2730g /52cm(36t5d) OlciaCK........23.04.2010...Kielce....23.....Julia....... .ok.2400g/?......? Pralinka34....23.04.2010...ok.W-wy...35...Borys...2320g/4 9cm(24t6d) Estera0904...26.04.2010...Hrubieszów...17...Amelia...... 3020g/52cm.. Bergamotka81.27.04.2010...Kraków...28...Kacper....3650g/ ?....(40t) Broneczka25...28.04.2010...Gdynia...27....Jaś.....3300g/ 55cm...(39t) kirsten2.........28.04.2010...de.......30....Florian..372 0g/52cm...(39t) Maniocha .....29.04.210...Warszawa...27...córka...2970g/52cm.(39t) Anda76..........30.04.2010.Dąbrowa G..33.KINGA...3150g/56cm...(39t) MAJOWE MAMUSIE: Zuziaa1987.....01.05.2010...Szczytno..23...Lenka...3200g/ 52cm...... wi82..............01.05.2010...Ełk...27...Sebastian...32 60g/56cm...(38t) niezapominajka1101..02.05.2010..CA..30..córka...3100g/51 cm...(36t) gryfnofrela......02.05.2010...Katowice..26.Tymon...3100g/ 51cm..(39t) Kojoneczka.....03.05.2010...Zielona G...28.Darek...3750g/56cm..(39t) Justysia125.04.05.2010..Goręczyno..25.Aleksandra.2900g/5 1cm(39tc) terka83...05.05.2010...opolskie...27...córka...3250g/54c m...(38t5d) Kasika79...05.05.2010...?...........?.....Michaś...3900g /58cm...(39t) majowka10... 05.05.10... uk... iza... 4000g/55cm... (40t) Seta052010.....06.05.2010...Elbląg...24...Dawid....3200g /55cm...(40t) Demi1982 .......06.05.201...Sopot...27...Filip........4009g/...?.... (39t) gitanita...06.05.2010.ok.Krakowa.25.dziewczynka.3240g/52c m.(39t) szubi....06.05.2010...Cieszyn...20...Roksanka...3100g/52c m...(39t5d) roxi200....06.05.2010....J-bie....27.... Marysia....3500g/56cm....(40t) kasiah21...06.05.2010....BXL.....26... Alexandra...2890g/48cm.....?.. Kaja21...06.05.2010...woj. śląskie...27...synek...3800g/?..........?..... wiki 27...06.05.2010...D-ca............synek....2940g/55cm....... ..(38t) Filatelistka605...06.05.2010....Kielce...28...Mateusz Norbert...3190/54...(41tc) Anna MAgdalena...11.05.2010...Łódź...35...Staś...3700g/56cm.. .(39t) zieloneszkiełko..12.05.2010..Kraków..24..Bartosz..3700g /57cm..(39t) Dagus83.......12.05.2010...Tychy...26...Asia...2850g/49cm ..........? Paulina_UK....13.05.2010....UK....20....Olivia Gloria....3650g/?....(40t) majóweczka ...13.05.2010...woj.śląskie...25...syn...3200g/56cm... seventy88...12.05.2010...Kielce...22...synuś Jaś...3250g/53cm...(39t) monikadyr...14.05.2010..ok.Białegostoku..32..Patrycja..3 350g/57cm Placunia......14.05.2010...Kielce...27.....Alicja....3600 g/?.....(?) ***Nika***...15.05.2010...Wrocław...25...Dawid...3500g/5 5cm...(38t) anna1977...15.05.2010...Norwegia...33..Wiktoria...3040/48 cm...(39t) kika1603... 15.05.2010 Warszawa 34 Aleksandra 3530/58 cm (41t ) Tease27...16.05.2010...UK...27...Emilka...2965g/49cm...(3 9t) izabela833..16.05.2010...Sosnowiec...26...Paweł...3660g/ 57cm...(38t) mielonna...19.05.2010...Berlin...?...Jaromir...3970g/52cm ...(40t) izi66...19.05.2010...Sieradz...29...Patrycja...3520g/58cm ...(40t) Selkunia...22.05.2010... Częstochowa...35...Klara...3600g/56cm.(41t) malwi83...21.05.2010...Dąbrowa Górnicza...26...Natalka...?/?...(40t) zola82...23.05.2010...Zielona Góra...27...Hania...3580g/54cm...(40t) paulus3d...24.05.2010...UK...26...Gaja Lucja...4370g/55cm...(40t) agnes3d...25.05.2010...Poznań...30...Kubuś...3370g/55cm ...(40t) Dodka07...27.05.2010...Warszawa...29...Zuzia...3778g/59cm ...(40t) kotik...27.05.2010...Rzeszów...31...Kacperek...3370g/54c m...(40t) wiwas83...28.05.2010...Irlandia...26...Amelka...3520g/?.. .(41t) pijetrampki..28.05.2010..Wrocław..24..Marcinek..3430g/55 cm...(40t) dressmaker-84...29.05.2010...UK...25....Kubuś...3630g/?. ...(40t) Karina-K18...29.05.2010...Inowrocław...28...Iwo...3850g/ 57cm...(40t) **marakuja**...29.05.2010...Racibórz..28..synek...4250g/ 58cm...(40t) CZERWCOWE MAMUSIE: Muza30...03.06.2010...Poznań...28...Basia...2850g/51cm.. .(40t) Poprawiłam tylko tabelkę i narazie zmykam, bo o 10 jemy kaszkę wejdę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Do kika1603: mieszkam obecnie na Białołęce( szczerze nie cierpię, tego zadupia, ale cóż :( będę musiała się przyzwyczaić ) Mąż właśnie usypia małą, wiec ja mam chwilkę, długo nie schodzi z góry, więc zapewne śpią oboje. U nas zęby idą w wielkim bólu nie mogę już patrzeć jak mała cierpi, zeszła noc prawie cala bez snu.Moja kruszyna nie spała dziś również cały dzień, czasem mam wrażenie, że to mały robot, który nigdy się nie męczy. Przez ten śnieg i mróz siedzimy w domu w pon. wyszłyśmy na chwilkę , ale bez sanek wózkiem przejść się nie dało. Mam nadzieję, że mrozy zelżeją bo nie che siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy trochę przesadzają i pomarańcze i ci z zarejestrowanymi nickami. Kazdy, nawet obcy ma prawo wyrazac tutaj swoje opinie i jesli nawet sa ukąśliwe to po prostu trzeba je mieć głęboko w środku gdzieś. nawet jesli tutaj pomaranczowki zamienily sie nagle w czarne to co z tego, czy nie podchodzimy do tego zbyt powaznie:/ kiedy urodzilam 1 dziecko bylam na innym forum i tam jakos nikt nie mial takich problemow, fakt nikt nikogo nie ibeazal a dziewczyny pisaly glownie na czaeno. jednak nikt sie pezed nikim nie keyl. zdjecia kazdej z nas ogladalysmy na fotosiku i nikt nikogo nie napastowal, nie obciagal przy widoku dzieci, no ale golasow to chyba nikt nie pokaze publicznie chhocby z obawy. ja wiem ze piszemy tutaj o rzeczach czasami bardzo osobistych ale nasze grono jest waskie i raczej nawet pomaranczowki tu zagladajace sa w gronei zainteresowanych, czyli mam wrazenie majowek bo innego powodu zagladania tutaj nei widze;) szczerze mowiac tez byloby mi glupio pisac pod czarnym nickiem rzeczy jakie wypisujecie(kimkolwiek jestescie)na pomaranczowo., bo ciezko ujawnic na czarno nienawisc do innej osoby. wyzalilam sie ale po prostu nie moge, bo zbaczamy z tematu, po co sie obrazac, bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede komentowała niektórych postów....niech pisza co chca a my swoje Bombelek przespał cała nocke ma dwie pory na jedzonko ale przez sen je daje znac ze głodny i wstaje robie flache, obudził sie jak tatuś wychodził do pracy o 6 chwile sie pobawili i znów zasną. tera tez śpi wiec mam chwile. troche sie martwie bo nie wiele zjadł 130ml przez noc gdzie normalnie 300 puszcza:/ kaszki tez zostawił ale może w dzien nadrobi zobaczymy. Na dworze mroz juz 3 dzien w domu ale może dzis na pare minut wezme go na spacer zeby troszke powietrza złapał. Nie mam jeszcze sanek a wózek ma dobre koła i jest lekki wiec idzie jak burza po sniegu sprawdzałam w niedziele jak spadł pierwszy porzadny snieg. Pozdrawiam, trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie co tu tak pomarańczowo, kolor dominujący jak podczas ostatnich rewolucji na Ukrainie. Ja powiem tylko jedno.Czytałam ten topik od zawsze , te mamuśki co pisały zmyły się -miały prawo.Inne mamy do tej pory czytające zaczęły pisać, bo to jednak przyzwyczajenie:młody śpi więc włączamy forum. Ja specjalnie założyłam konto aby pisać , ale po tych akcjach po prostu mi się nie chce. Jestem dorosłą, poważną osobą i męczą mnie te wszystkie pomarańcze. Dlatego adios. Szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×