Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Gość ha ha ha ha ha
i po co wam to bylo ? teraz mozecie pisac do woli pomarancze tylko zrobcie sie na czarno :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie nie rozumiem tych pomarańczowych wpisów :( było tu tak miło, a zrobiło sie tak dziwnie, szkoda :( wiadomo, że to forum tworzyły określone dziewczyny, które pisały najwięcej i jak one poszły to zrobiło sie pusto. My "nowe" jeszcze sie nie znamy i łatwiej byłoby dołączyć do grupy, a grupy nie ma. szkoda..... :( fajnie było być z Wami przez ten rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) Moja mała lela własnie usnęła, straszna maruda od rana no i juz naprawde nie wiem co sie z nim porobiło bo zębów nadal brak:( No faktycznie jedyne co tu pozostało po starych dziewczynach to pomarańczowe frrannce a szkoda, no ale co pelno jest mendd na swiecie i nic na to nie poradzimy.. Kaajsienka- co tam z Twoim małym?? kika jak tam kolejne dni w pracy mała juz lepiej reaguje? Nowe dziewczyny może uda się uratowac jakoś ten topik?? Fajnie było by podzielic sie radosciami, opiniami i problemami z innymi mamuskami ale sama nic nie zdziałam wiec moze ktos pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .jestem także majówką, dziewczyny się zmyły, choć śledziłam ich losy prawie od początku.Przeżywałam każdy Wasz poród i czekałam na swój, no i się doczekałam, 27.05 o 06.15 siłami natury przyszedł na świat Michałek, dł 55 cm waga 3300.Obwód główki (ałłłłaaaa) 33 cm. My nadal bezzębni, niedługo wracam do pracy i to tyle o nas kaajsienka z tą biegunką to może idą zęby, słyszałam ,że jest to ze sobą powiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za, żeby uratować forum :) zaprzyjaźnić się :) My dziś byliśmy do tej pory poza domkiem, ale synek niezwykle był radosny w gościach :) aż miło :) a we wtorek mamy ostatnie szczepienie, bo kolejne za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze wypadajace wlosy po ciazy i porodzie moga swiadczyc o problemach z tarczyca. Radze zrobic sobie badania z krwi na TSH kto ma taki problem. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.My dzisiaj kończymy pół roku,zleciało jak z bicza strzelił.No i dzisiaj wypiłam pierwszy raz pół piwa od kilkunastu miesęicy,no i kręci się kręci w głowie.Takiego miałam smaka na to pifko a wypiłam tyle co kot napłakał.Aha no bo od tygodnia już nie karmię :) Ja małego szczepiłam 6 w1 i kolejne mamy także po 1-szych urodzinach.Tyle dobrego z tej kasy co wydałam na te płatne szczepionki. Co do włosów to zaczęły mi wypadać w 3 miechy od porodu ale jakoś powoli powoli poja czuprynka odrasta. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe mamy. Ja w zasadzie nie jestem nowa i jeśli ktoś z was prześledził topik to zapewne o mnie czytał.no nic. cokolwiek zrobilam nie bylo zamierzone i mam nadzieje,zenie bedzie nikt mial nic przeciwko jak czasem cos napisze, czasem bo czesciej mi sie albo nie chce albo czasu nie mam. Ale musze sie wyzalic a nikt mnie nie zrozumie lepiej niz wy...moje dziecko ma 1 zeba. i tez od kilku dni daje mi popalic,mysle ze ida kolejne ale nie dosc ze nic nie widac to na dodatek ciagle marudzi.w nocy spi na przemian z krzykami ktoremnie wybudzaja ale juz sie nie budzi jak przez jakis czas tez potrafil. jednak po calym dniu tych wrzaskow ja juz nie mogem:( padam na pysk.mjuzmnie nawet ten placz nei wzrusza:P do tego maly wyskakuje z fotelika i zjezdza doslownie z moichkolan przy kazdej probie ubrania(bo ja go lubie na kolanach ubierac). ech. ale ogolnie jestslodki. ciekawe czemu sie mnie zadna pomaranczowa nie czepila:) Pawel je wszystkoco mu dam ale musi miec conajmniej 2h przerwy miedzy posilkami.do tej pory wypija 250ml mleka. jesoosicku jak mnie osttaniowkurza ze w sklepach jest mnostwo mlek typu bebiko 2r, nan 2r, jakbym byla uposledzona i kleiku nie umiala dosypac. no i jechalam dzisiaj do kauflanda i do biedronki a tam tylko te 2r;( a ja czasem chce dosypac tez kaszki smakowej albo po prostu niczego, a nie moge bo to 2r, wrrr...ech pozdroofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha-mam aukcje na ktorej spzedaje ksiazke, opisana w niej metoda usypiania dziecka to metoda o ktorej ebooka wysylaly dziewczyny z tego forum,moze komus sie przyda, japolecam;)bo mimo tych krzykow moje dziecko spi i zasypia samo od urodzenia: http://allegro.pl/kazde-dziecko-moze-nauczyc-siespac-morgenroth-i1333462701.html no i inne ksiazki tez sprzedaje bo nie mam gdzie trzymac mozecie sobie poogladac.pa.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dopiero wieczorkiem, troszke zabiegana byłam, bo gości mielismy, Ola wniebowzieta bo były dzieci, tylko teraz mi sie wybudza z płaczem chyba od nadmiaru wrażen w ciągu dnia ;-) Tosia mama- w pracy w porzadku tylko musze poprawiać błedy po moich zmiennikach i to zabiera duzo czasu, i jest troszke denerwujące Mała znosiła rozłakę dobrze, ale od czwartku jest bardziej ostrożna i płacze jak odchodze do pracy, ponadto czesto sie teraz do mnie przytula i wyciaga te swoje słodkie rączki, żeby ją ponosić. Myśle,że jest coraz bardziej świadoma,że jak mama wychodzi rano to wróci dopiero wieczorem i to sie Jej nie podoba. Dziewczyny fajnie że piszecie, tak sie ciesze, w grupie zawsze raźniej, buziaki dla wszystkich :-) może topik nie umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas spadł dziś pierwszy śnieg :) nie dużo, ale wystarczająco i wszystko jest białe :) to pierwszy śnieg w życiu mojego synka :) patrzył przez okno z zaciekawieniem wielkim :) byliśmy też na spacerku, lekki mrozek, ale on ubrany, okryty, cieplutko mu było. Miłej niedzieli wszystkim :) A jutro do pracy.... podobnie jak Kika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niezapominajka jak jeszcze tu zajrzysz to prosze napisz mi jak mam was znalezc na bb. mala3d@wp.pl dzieki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u nas 1yśnieg,moj starszak sie cieszy, a mlodszemu to jakos obojetne :P nikt nie odniosl sie do mojego posta. mmam wrazenie , ze na forum powinno sie wiecej "wspolpracowac"i odnosic do poszczegolnych osob. forum nie umarlo ale jest taaak cicho.moze to przez likend:)moze pochwalimy sie:P co kupujemy dzieciaczkom, bo ja to w sumie sama nie wiem za bardzo,myslalam o garnuszku na klocuszek, bo nie przepadam za wiecaco-grajacmi zabawkami(przez to ze ciagle trzeba do nich baterie kupowac),ale sorter akurat z fisher pricemi sie podoba,w planach mam jeszcze jakies fajne snaki z ocieplaczem, ktore chcialam dziadkom zaproponowac,a starszak dostac wymarzony prezent tatusia, choc ma 5 lat dostanie lego city pociag osobowy od 6,tata wniebowziety i mowi ze dziecku pomoze. mam tez w planach jakas disneyowska posciel, ech..pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusmay Ty też już chodzisz do pracy? Jak sobie radzisz? Przyzwyczaiłaś się juz? My dziś znów mieliśmy gości, więc się nie odzywałam. Mamy dzieci ze skaza czytajcie uwaznie etykiety na słoiczkach naszych bobasów. Ola w piatek na wieczor dostała wysypki na buzi, szukałam winowajcy i okazalo się że to wina szpinaczka z ziemniakami ( 30 % w nim stanowi mleko!). a może nowe dziewczyny tez niech założa konta na baby boom i wtedy bedziemy mogły oglądac albumy naszych dzieciaków w naszych profilach, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,dziewczyny z forum nie chcialy zeby wszyscy nowe tez dziewczyny ogladaly ich dzieciaczki, ja sie nie wypowiadam,bo nawet nei wiem czy bscie mi dotegokonta daly dostep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy Oli kupic pod choinkę Szczeniaczka-uczniaczka, ale wczoraj ubiegła nas chrzestna, Ola zachwycona maskotką, takze prezent trafiony.Dzis nawet chętnie sie bawił uczniaczkiem 2 latek:-) Teraz znow musimy coś wymyslec, co do garnuszka na klocuszek to w ubieglym roku dostal go nasz bratanek i nie bardzo byl zachwycony, ale to chłopak wiec może dla dziewczynki sie sprawdzi taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prezentów to mieliśmy w planach szczeniaczka-uczniaczka kupic pod choinkę, ale ubiegła nas chrzestna i wczoraj Ola dostała go od Mikołaja :-) prezent trafiony w 10 :-) nawet 2 -latek sie bawił. co do garnuszek na klocuszek to w ubieglym roku nasz bratanek 8 m-czny dostal go i nie był zachwycony i nie jest do dzis, ale moze z dziewczynkami jest inaczej, sa bardziej cierpliwe. Czy wasze dzieci złoszcza sie jak im sie coś zabiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika, no ciągle się przyzwyczajam do tego, że chodzę do pracy :) Wróciłam do pracy już prawie miesiąc temu - 3 listopada. Początek był dziwny, może nie ciężki, ale tak jakoś dziwnie mi było. Na szczęście synek w dobrych rękach zostaje, no a ja ciągle biegiem z pracy, bo on niby czeka ;) ale widze, że jakoś dobrze znosi te sytuacje, więc chyba będzie coraz lepiej :) do tej sytuacji trzeba sie po prostu przyzwyczaić :) O prezentach dla niego jeszcze nie myśleliśmy, choć chciałabym mu kupić coś fajnego i przydatnego ;) Na gwiazdkę dostanie krzesełko do karmienia, ale nie od nas, więc my i tak musimy coś wymyślić, ale wcześniej Mikołajki i też pustka?? ale może coś wymyślimy :) Dziś muszę kupić jakiś ciepły kombinezon taki już na zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusmay mozesz korzystać z cafe w pracy? u nas straszna zawierucha dziś, sypie sniegiem i wieje strasznie. Wczoraj bylismy na spacerku i ola widziała pierwszy śnieg w zyciu, ale rzeskie powietrze szybko przeniosło Ją w krainę Orfeusza. Dziś rano "krzyczala " na mnie coś w swoim języku,jak zobaczyła,że zakładam kurtkę i lekko kwiliła jak wyszłam, słyszałam za drzwiami. Mam wrażenie że ostatnio zaczęła duzo rozumiec, zwłaszcza ostro reaguje na słowa ; nie można, nie wolno- wtedy robi się czerwona i ostrym tonem marudzi coś po swojemu albo zaczyna płakać ;-) miłego dnia dla wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u nas -dolnośląskie- też biało.snieg zacina za oknem więc raczej spacer odpada. Co do prezentów, to ja nigdy nie wiem co kupić siostrzenicom -2 i 4 lata, rodzina pyta się co małemu kupić pod choinkę i też pustka w głowie, no bo co takiemu malutkiemu bajbuskowi potrzeba ?Co do sczeniaczka-uczniaczka z FP to kupiliśmy go ostatnio sami w carrefour za 109 zł, z czego dostaliśmy bon zwrotny na 40 zł do wykorzystania w grudniu.Zabawka śpiewa gra świeci ale człowiek bardziej uchachany niż mały :) Za to dzieciaczkom siostry w związku z z tym ,żę mają chyba już wszystko , zamówiłam na allegro poduszki z ich zdjęciami -coś takiego: http://allegro.pl/poduszka-z-zdjeciem-14-kolorow-super-jakosc-i1311943817.html. Mam nadzieję ,żę się spodobają. Mamie podpowiedziałam,żeby małemu kupiła może jakieś drewniane duże klocki .W sklepach wszystko jest a nie wiadomo co kupić , no i te ceny Ja do pracy wracam 13 grudnia- niezłą datę sobie wybrałam Nie ! No i dowiedziałam się,żę w sylwestra pracuję do 22.00. Nie wiem czy jest to zgodne z prawem,żeby młoda matka karmiąca pracowała na II zmianę, w kodeksie pracy jest napisane,żę na nocną zmianę nie wolno zatrudniać, a o II zmianie nic nie pisze.Orientuje się może któraś w tym temacie ? No nic idę gotować kapuśniak-kwasny to nieźle rozgrzeje w ten ziąb. Narka szparka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammatula80 My kupiliśmy 1,5 roczniakowi klocki lego duplo i był zachwycony, a 4,5 latkowi taki zestaw klocków z których składa się pojazdy ( nie pamietam marki, ale wiem że atrakcyjny cenowo), kupiony był w Tesco, ponadto w Tesco jest taka ogromna laweta dlugosci okolo 80 cm z samochodami za 60 zł!!! kazdy podchodzil z klientów patrzył i odchodził bo wyglada na okazała i kazdy myslał ze kosztuje pewnie ok 200-300 zł , mój mąz poszedł do czytnika i okazało sie że to cacko kosztuje tylko 60 zł, a potem ustawił się sznureczek klientów po lawetkę ;-0 "stare majówki" zaglądacie tu jeszcze? jak sie Wam pisze na bb? juz wszystko "obczaiłyscie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. ja też mam wracać do pracy 14 grudnia i jestem pełna obaw jak wszystko zorganizuje i jak psychicznie poradzę sobie z zostawieniem mojego szkraba. Wcześniej mało pisałam, mam nadzieję że uda mi się trochę chociaż udzielać na forum. Pozdrawiam pozostałe na forum majówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika 1603 no tak dla chłopaka prezenty super, ale to są dwie dziewuszki.Starsza zażyczyłą sobie barbi paryżankę- nie wiem zbytnio co to - ale już siostra kupiła A młodszej kasę sklepową :)Ach ten grudzień, siostrzenice urodzone 2 i 5 XII , za chwilę mikołajki no i prezenty pod choinkę- NIE MA CO ! Co do krzesełka do karmienia to kupiliśmy takie http://allegro.pl/krzeselka-do-karmienia-baby-coo-import-z-usa-i1323855904.html Pełna regulacja, mały je jeszcze w pozycji kubełkowej no i jest zachwycony, siedzi jak król.Podkładka welurowa też jest super bo się mały nie ześlizguje mi , mimo pasów :)Z niego to jest mały as. Siedzi karmię go to strasznie się zaczyna interesować tym krzesełkiem, podnosi się, pasy bezpieczeństwa wkłada do buzi, język wyciera w boki- istny hardcor .No i się pięknie usmiecha z jedzeniem w buzi, puści parę baniek buzią , opluje siebie, mnie i w ogóle wszystko.jak ma wypluć wszystko co było do wyplucia, jak wyliżę i wsadzi wszystko do buzi co się nadaję to dopiero zaczyna się delektować jedzeniem. Dodam,żę ja od początku sama gotuję, bo słoiczki małemu nie podeszły.Takie ma szlacheckie podniebienie skubaniec. :) W nocy dalej się budzi, ale zje i dalej śpi ,od tygodnia śpi już w swoim pokoju :)Myślałam,e jak będzie już tylko na butli, to będzie wydłużał czas spania nocnego bez pobudek i jedzenia a tu figa z makiem .buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama05
CYESC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×