Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona..............

przeczyatajcie

Polecane posty

Gość zmartwiona..............

Witam was mam pytanie miałamw tamtym 2tyg emu krwawienia byłam w szpitalu wszystko było ok chodz mnie trzymali 3 dni na obserwacji jestem w 3 miesiacu ciazu...dzisiaj sie przestraszyłam leci mi znow czysta krew niewiem corobic a niech znw isc do szpitala ech byłam 3 dni temu u gin stwierdził że miałamblizniaki ijeden znich nie rozwinał sie izaniknie drugi jest zdrowy iwszystko jest ok ale czemu mam dzisiaj krwawienia :( pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdlos sie lepiej do szpitala .... kazde krwawienie w ciazy nie jest dobre..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu ci nikt nie pomoże
DO SZPITALA, NATYCHMIAST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona..............
z tymze męza nie ma jest w pracy nie mamniekto zawiez a tokawał drogi lekarz mi przy pierwszm krwwieniu powiedział że czasem takbedzi bo to ten płód cio sie wchłania moze to robic nic mnie nie boli ,lekarz kazał mi wtedy leżeć i brac tabl dopochwoowe .. no wziełam juz ta tabletke i leze ciagle ale martwie sie jak mi ni przejdzie to pojade bo mam takze leci krew czysta chwile pry podtrciu papierem i na wkładce trochei ustawała potem niewiemjak bedzie teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona..............
?? jesttu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsfsfs
a nie wpadłaś na pomysł, że jak leci krew to obie ciąże możesz satracić???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są jeszcze taksówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×