Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

teraz ciężko powiedzieć ale jakieś 2-3 tygodnie... teraz jeszcze czasem od wielkiego dzwonu mnie zakłują ale już prawie się uspokoiły :) za to piersi przeginają... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzawdzalam owulacje przez 6 miesiacy a we wrześniu powiedziałam, że mam to wszystko gdzieś i chce odpoczać od myślenia o ciąży itd i się udało bedzie maluszek. Owulacja może się przesunąć w srodku września myślałam, że miałam owulację, minęła ( tak myślalam) z mężem nie zastanawialiśmy się kiedy jak co i wogóle... po 2 dniach znów zaczął mnie boleć prawy jajnik - okazało się, że to ciąża. Wczoraj mój piękny miał ze mnie dużą radochę - położyliśmy się w wannie i mówię: kochanie, jakąś kolkę po lewej stronie mam raz na jakiś czas, tak mnie boli. Na co mój kochany mąż: Izka a gdzie masz jajniki?? Ja: No tu( wskazałam miejsce) i po chwili namysłu... aaaaa no dobra Śmiał się ze mnie mój małżonek do końca wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bm89
hej hej:) można dołączyć? Wczoraj robiłam teścik i były 2 kreski. Myslę że będę miała termin jakoś w połowie czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA85
wczoraj na testach owulacyjnych dwie krech i staranka rozpoczęte:):) oby z pozytywnym efektem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja według moich wyliczeń jestem w 6 tygodniu . 12- jak pójdę do lekarza to będzie początek 7 tygodnia :) Termin porodu z kalkulatorów internetowych wychodzi mi między 30-05 a 03-06-10.. Pochwaliłyście się już komuś poza małżonkami ??? Bo ja nie.. Tak bardzo się boję że zapeszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izp, kiedy mialas ostatnia @? ja tez wczoraj odebralam bete ale wynik mam 200.. w normach sie miescie wiec sie nie stresuje :) ja owulke mialam 20.09. potwierdzona przez gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z objawowo to mam: powiekszone i obolale piersi zylki na piersiach czasem pobola jajniki albo brzuch jak na @ - szczegolnie wieczorem w dzien ziewam niemilosiernie wieczorem jestem senna w nocy sie budze do toalety a potem zasnac nie moge za to nie mam zadnego sluzu o ktorym tak sie naczytalam jako objawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia @ 4.09 ja też w dzień strasznie ziewam ale zasypiam normalnie. Piersi też mnie bolą, ale żyłek wcale jeszcze nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki moje badanie rzeczywiscie ksiązkowe , wszystko w normie tylko z moczem chyba sa jakies odchyły bo mam niewielka ilosc bakterii:( w srode ide do lekarza to wszystkiego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja idę jutro na badania, tzn oddać krew i mocz :) Myśle że wyniki będą w poniedziałek najpóźniej więc we wtorek wybiore się do lekarza :) Kiedy macie przyjść na pierwsze usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jak ja bym chciała już zobaczyć swoją fasolke :) Mam nadzieje że jak pójde do niej we wtorek to mnie juz na nie skieruje :) Nie bardzo wiem jak mam sobie policzyć który to tydzień?? czy to się liczy od dnia ostatniej @ czy od dnia owulacjii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia UK
Czesc dziewczeta, Ja po powrocie z wesela i dzieki Bogu nikt sie nie domyslil. zgosilam sie na ochotnika na kierowce wiec pic nie moglam a z paleniem jakos sie wykrecilam. dzisiaj idziemy z szanownym m do lekarza wiec sie okaze czy nasze przewidywania sie sprawdza chociaz zdziwilabym sie gdyby nie. Objawy mam ksiazkowe tyle tylko ze nudnosci mam wieczorem a nie rano moze dzidzia w innej strefie czasowej ;) Spac mi sie chce niemilosiernie i w pracy ledwo na oczy patrze ale kawy jakos i tak nie moge wiec zaczelam pic echinacee ktora ponoc ma mi dodac energii ale to sie okaze. A wy co robicie na ziewanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinska30
hej! ja miałam ostatnią @ 1.09, z kalkulatorów internetowych data porodu wychodzi różnie - między 6 a 13.06. Co do długości cyklu to trudno powiedzieć, bo u mnie z tym różnie bywało. Co do objawów, to oprócz dwóch kresek na teście i braku @, bardziej chce mi się spać, trochę częściej siusiam, no i od wczoraj mam jakieś dolegliwości żołądkowe - tj. jest mi niedobrze plus tak jakby boli mnie żołądek, ale nie wiem czy to ciążowo czy coś się przyplątało :(. PRzy czym nie rano jak wstanę (tak było w pierwszej ciąży), tylko jakiś czas po śniadaniu... A może nie powinnam kawy pić? A i jeszcze kilka razy zdarzyło się takie kłucie w boku, coś jakby kolka, no i lekkie pobolewanie w brzucha słabiej niż na okres, na szczęście to na razie przeszło. Do lekarza wybieram się 15.10, mam nadzieję, że to nie za wcześnie, chciałabym żeby już coś było widać na USG, najlepiej bicie serduszka... Pozdrawiam tymczasem wszystkie starające się i mamusie fasolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka173 - nie jestem pewna na 100% ale lekarze chyba obliczają od pierwszego dnia ostatniej @. A ja się już chyba nie załapie na czerwiec 2010 :( nasze starania spełzły prawie na niczym bo ostatnio przychodze do domu taka wykamana że zasypiam zanim przyłoże głowe do poduszki. Co prawda przytulanko było w niedziele i w poniedziałek (dni płodne wskazane przez test owul) ale nie wiem czy to wystarczy :( no nic trudno zobaczymy, trzeba poczekać do ok 18 października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą datą ostatniej @ jest różnie... bo jeżeli cykl jest 28-dniowy to się mniej więcej zgadza, jeżeli ktoś ma cykle dłuższe lub krótsze to mogą wystąpić odchylenia, tak jak np. u mnie :) wg daty @ powinnam być już w 10 tygodniu a jestem w 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja @ miałam baaardzo regularną - zawsze co 28 dni rano pojawiał się okres ( hehe- nie tym razem) Kaktusowata - a nie mówiłam z tymi badaniami :) Co do lekarzy to chyba wszyscy licza od daty 1 dnia ostatniej @. Dziewczyny a jak tam Wasi znajomi rodziny -wiedza juz czy sie jeszcze kryjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyszła do nas do pracy córeczka koleżanki z pokoju - 3 latka :) ale super, normalnie już nie mogę się doczekać aż ja będę mieć takie cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wie tylko M i 2 koleżanki, które bardzo się ciesza :) Czyli co jak ja miałam ostatnią @ 31 sierpnia a cykle mam ok 34 dni to który był by to tydzień?? 4 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roobaczek86 nie przejmuj się... ja też się już nie załapię na czerwiec :( Nie wytrzymałam do owulki i przytulanka były wcześniej a testy mi wariują bo według nich owulki nie było i nie będzie w najbliższych dwóch dniach. Tak więc nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak 7 to powinno już być coś widać... a ona mi powiedziała że jeszcze za wcześnie.. nie rozumiem już tego wszystkiego.. ja chyba będe pracowała dopóki będę mogła, ale zobaczymy jeszcez jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę pracowała jak długo dam radę. Pracę mam siedzącą, więc nie powinno być szczególnego kłopotu. Moja firma jest pozytywnie nastawiona do takich sytuacji, więc nie będzie kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko, poczekaj jeszcze 2 tygodnie, ja 3 tygodnie temu na usg nie widziałam kompletnie NIC!!! i nawet gin powiedział że tu raczej nic nie będzie, dawał mi 5% szansy że zaskoczyłam, a tu proszę - byłam już w 3 tygodniu wtedy :) Ja też zamierzam pracować jak długo się da, ale z wyjazdów zrezygnuję (jestem handlowcem) - tylko w biurze. Ale nic nie stoi na przeszkodzie co jakiś czas iść sobie na jakiś tydzień na L4 dla odpoczynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie ma co już myśleć:) jak pójde we wtorek do lekarza to ona mam nadzieje mi konkretnie wszystko powie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joachaaaa
Dziewuszki, Chętnie do was dołącze :) u mnie w tym miesiącu już nic z tego chyba nie będzie aczkolwiek mam wielką nadzieję bo czuje się mega dziwnie. sytuacja moja jest taka,że biore bromocorm codziennie 1/4 tabl a od 16 dnia cyklu dopochwowo luteine. przytulanie z chlopamkiem mielismy 18.09 i 25.09 (niestety rzadko bo narazie dzieli nas 300 km). po przytulaniu robilam testy owu i od tamtej pory ciagle mam dwie kreski... nei wiem co o tym myslec. aha dodam ze teraz mam krwawienie ale ono jest sztucznie wywolane luteina, wiec nawet jesli bylabym w ciazy to krwawilabym. dlatego tez wstrzymuje sie z testem ciazowym do zakonczenia krwawienia. ciagle kreci mi sie w glowie, jestem senna (wczoraj zasnelam w pracy) i od kilku dni piersi bola mnei tak z boku , w sumei jakby pod pachami ale w tym mniejscu gdzie sie juz zaczynaja piersi. no i sikam duzo, ale tez i pije sporo :) pewnie sobie wkrecam ale co tam, przynajmniej mam wtedy chwile dobry humor. a z ciekawostek napisze jeszcze,ze wczoraj zrobilam test owu ktory mi sie ostał i dalej sa dwie kreski... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×