Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

kruszynko: a na podstawie jakich objawow uznala ze jest ciaza? ja mam wizyte z atydzien - bedzie to podobny czas jak u ciebie i zastanawiam sie jak bedzie wizyta wygladala.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co na podstawie wyników z krwi, które wczoraj robiłam. Badała mnie, ale powiedziała że póki co przez samo badanie nie jest w stanie potwierdzić. No nie wiem sądzę że wie co robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roobaczek86 jakich testów używasz? Ja kupiłam pojedyncze na allegro. Ja mam odwrotny problem, bo testuję trzeci dzień i nic. Tak naprawdę myślałam, że owulka mi wypadnie jutro a jak narazie ani widu ani słychu. A jeżeli chodzi o kolor krechy testowej to nigdy nie była tej samej barwy a już na pewno nie ciemniejsza od kontrolnej. Może coś nie tak z tymi testami Jutro kolejna próba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktusowata jeżeli chodzi o szefową to lepiej jej powiedz, żeby się nie boczyła i nie denerwowała Cię w tym stanie bo jak się wkurzysz to pójdziesz na zwolnienie do końca ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, niestety @ się pojawiła pod wieczór.. Za parę dni idę do lekarza. Oczywiście nie opuszczę Was dziewczyny :) Dziękuję za trzymanie kciuków -jeszcze się przyda :) Zmieniam swój wpis w tabelce - jak się uda, to mam szansę załapać się na koniec czerwca 2010 :D nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 2 5.10 oliwiajulka/32...............................1.......... 19.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ...... kaktusowata (28).....................1............... .. ? kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.0 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba Wamba - używam LH TESTów kupionych w aptece. Z testami chyba wszystko oki bo zaczęłam je robić od 11 dc i druga kreska była ledwo widoczna i z dnia na dzień była coraz ciemniejsza aż w niedziele kolor testowej i kontrolnej się zrównał a nawet testowa była mocniejsza niż kontrolna i tak aż do dzisiaj. Przed chwilą robiłam znowu test i testowa wyszła ciut jaśniejsza niż ta wcześniej. Zobacze jutro po pracy jak to będzie wyglądać. Mam nadzieje że już będzie znacząco jaśniejsza. Na wszelki wypadek jeszcze dzisiaj będzie przytulanko żeby nie przegapić owulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja jak pisałam na 12 mam wizytę u lekarza, pewnie też wtedy będę miała usg. Już nie mogę się doczekac... Chciałabym żeby wsszystko było dobrze. Mnie też bolał brzuch na początku jak na okres ale lekarz jak u niego byłam za pierwszym razem ( tak bo już byłam u lekarza ale troszkę za wcześnie :) ) przepisał mi luteinę i bóle w momencie się skończyły. Nie wiem czy to dzięki luteinie czy tak akurat się zbiegło. Piersi bolą coraz mniej, na szczęście . Poza tym rano mi mdło , strasznie mnie suszy , nie mogę jeśc jajek , koło południa kręci mi się w głowie i o 19.00 chodzę spac :) . Piszcie jak u Was. Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No to Chiken czekamy na wieści jak po usg :) w którym tygodniu mniej więcej jesteś że będziesz miała robione to usg?? Ja się dzisiaj fatalnie czuje, z samego rana jak wstałam do nie dość że mnie mdliło to jeszcze w głowie mi sie strasznie kręciło.... i kręci do tej pory..ah te dolegliwośći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam troszkę tabelkę :) nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 2 5.10 oliwiajulka/32...............................1.......... 19.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28).....................1............... .. ? kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj u gina i widziałam już maleństwo :) nawet serce mu już bije :) miał 0,45 cm i wyszło że to już 6 tydzień :) no ale z tym moim cyklem to było jak było... owulacja wypadła już gdzieś pod koniec sierpnia/początek września :) jak na razie wszystko ok, powiedział że te bóle jak na @ spowodowane są powiększaniem się macicy i to normalne jest, więc się uspokoiłam... a co do piersi to jestem załamana bo na to nie ma rady, musi boleć - powiedział że z czasem coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwiajulka - widze że mamy w podobnym terminie @ - czy Ty już zakończyłaś przytulanka czy jesteś jeszcze w trakcie? Ja się starałam w niedziele i w poniedziałek, bo tak mi pokazały testy owul. Wczoraj też miałam się poprzytulać do męża ale usnęłam no i klops i teraz nie wiem czy się udało czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odebrałam wyniki krwi beta 1660 U/l pozostałe wyniki w normie brak tylko troszkę limfocytów jeszcze nie wiem dokładnie co to oznacza pierwszą wizyte mam zaplanowaną na 19.10 będę w 7 tygodniu :) Strasznie się cieszymy z mężem- mam drobne mdłości w drodze do pracy i ze spaniem mini kłopoty i wcinam jabłka jak najęta. Witam nowe dziewczynki i życzę powodzenia w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izp - ja też mam kłopoty ze spaniem... budzę się w nocy żeby się załatwić i... nie mogę zasnąć... radzisz sobie z tym jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super ja tez bym chciala juz uslyszec serduszko swojego malenstwa:) ja mam problemy z zasnieeciem wieczorem wiec zasypiam ok 12 a potem o 7 sama sie budze, a u mnie to jest bardzo dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę sobie z tym w dość dziwny sposób - mój mąż zawsze usypia z nogą zarzuconą na moje uda + ręka na piersi a potem się już uklada jak mu wygodnie więc jak się tylko budzę to właśnie tak go układam i od razu zasypiam po uprzednim odwiedzeniu łazienki. Ale to chyba mocno indywidualny spoób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z tym gorzej, bo aczkolwiek lubię tak spać, to w nocy robi mi się dodatkowo niedobrze i się wiercę... a wiem że wtedy będę go budzić więc staram się nie ruszać go za bardzo :o a poza tym nie śpimy razem codziennie bo mieszkamy w różnych miastach... jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki alakolo ja tez mam problemy ze spaniem tez wstaje do toalety i dodatkowo jeszcze tak mnie piersi bolą ze trudno mi sie jest ułozyc bo bol mi przeszkadza dziewczyny mam pytanie jak liczycie swoje tygodnie ciazy od zekomego zapłodnienia czy tak jak liczy gin czyli od ostatniej miesiaczki? chyba powinno sie tak jak lekarz ale nie jestem pewna dzis odbieram swoje badania , troszke sie denerwuje co w nich zobacze - czuje sie dobrze wiec chyba powinno byc wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się czym denerwować- wyniki pewnie bedą książkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alakolo ale super :) taka malusieńka fasoleczka.... Ja tymczasem nie wytrzymałam do owulki (według testów) i już wczoraj zaczęłam przytulania :P Tymczasem dziecko nadal chore a co za tym idzie zwolnienie przedłużone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia83
Cześć dziewczyny, Gratuluję tym co juz mają dwie kreseczki i trzymam kciku, za to co jeszcze czekają:-) Ja nadal nie dostałam @, ostatni test nadal negatywny, już sama nie wiem co o tym wszytskim myśleć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzia, nie martw się, ja też tak miałam... okazało się że mi się opóźniła owulka i... zaszłam :) ale często mi się to wcześniej zdarzało tylko raczej nie miałam powodów do podejrzewania ciąży :) możesz mieć także tak jak ja kiedyś że nie pękł mi pęcherzyk i konieczna była interwencja hormonami, ale to się rzadko zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzia83
Olakolo, hm moze masz rację. Gin zauważyła na USG powiększony jajnik , ale nie powiedziała co to moze być:-( Zaleciała tylko powtórkę testu i w razie czego Duphaston. Nawet nie powiedziała kiedy do kontroli. a co ty brałaś jak nie doszło u ciebie do pęknięcia pęcherzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy lekarz wystawia zaświadczenie d;la zakładu pracy?? bo podejrzewam że trzeba to jakoś oficjalnie na piśmie zgłosić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktusowata, mój gin nie liczy mi od daty miesiączki, bo byłoby to wysoce niewiarygodne :D nawet mi powiedział: zapominamy o tej dacie, bo trzeba dostosować do rzeczywistości i wielkości maleństwa :) tym bardziej że 3 tygodnie temu jeszcze nic nie było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzia, ja brałam na ten nieszczęsny jajnik Rigevidon tylko końską dawkę - chyba po 2 rano i wieczorem albo po 1 rano i wieczorem, nie pamiętam dokładnie bo było to jakieś 3 lata temu... pamiętam tylko że było mi po tym strasznie niedobrze :o a później jeszcze dostałam antykoncepcyjne na jakieś 3 miesiące na uspokojenie tego jajnika... ale wtedy nie planowałam ciąży więc było ok :) może teraz jak się starasz to nie dostaniesz anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Właśnie siedze w pracy i strasznie zaczął kłuć mnie lewy jajnik. Czy to możliwe żebym miała tak późno owulke? Mam cykle 30-31 dni a dziś jest 20 dc. A może to co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczek, wydaje mi się że spokojnie może to być owulka - nieco przesunięta ;) no chyba że cię będzie jeszcze później bolał to może to być wczesna ciąża, mnie na początku kłuły jajniki jak najęte, raz jeden, raz drugi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zysia83
Alakolo, jak długo te jajniki cię bolały, bo ja miałam podobnie. Kłuły mnie jajniki i bolał brzuch, ale znacznie słabiej niż na @, niestety w ciąży nie jestem. Wczesniej nigdy nie miałam takich pobolewan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×