Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Dziewczyny, czy wiecie coś na temat ćwiczeń lub biegania w ciąży? Chciałabym nie przytyć za bardzo i zachować jako taką kondycję ale boję się czy maleństwu się coś stanie... Np. brzuszki chciałabym robić ale nie wiem czy to dobry pomysł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joachaaa
podobno sa specjalne cwiczenia dla ciezarnych, cos jakby aerobik dla kobiet w ciazy. podzwon po silowniach w Twoim miescie. a moze joga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam że brzuszki napewno odpadają... Ja chodz na aqua aerobik(tzn zanim sie dowiedziałam że jestem w ciąży) i przychodziły czasami ciężarne. Trzeba się lekarza zapytać.. Ja jak będe u nie we wtorek to będe się pytała czy dalej mogę chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiecznik claudia wydał teraz numer specjalny na sierpien wrzesien 2009 poradnik przyszłej mamy i tam jest kilka stron z cwiczeniami dla kobiet w ciazy nawet fajnie wygladaja co do basenu to słyszałam ze to tez swietna sprawa ale lepiej zeby woda w basenie była ozonowana a nie chlorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bm89
Dziewczyny a macie bóle głowy? Mnie od kilku dni boli i to dość dokuczliwie od rana aż do późnego popołudnia (godz 18-19).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciążą zdarzały mi się bóle głowy migrenowe, ale odkąd zaszłam, ani razu mnie nie zabolała, nawet zapomniałam że coś takiego jak ból głowy istnieje :D za to dzisiaj czuję się paskudnie... smutno mi bardzo, a do tego jeszcze M. mnie zdenerwował... niby bez powodu, ale jakoś tak mi smutno się zrobiło i zaczęłam się doszukiwać czegoś czego nie ma.... ehhhh te hormony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja weszlam w etap niedowierzania ze jestem w ciazy... niby krew i testy potwierdzaja ale jeszcze na usg nie bylam... bole brzucha sie prawie skonczyly.. piersi bola ale sie przyzwyczailam... ale nic poza tym... moze kiedy uslysze bijace serduszko to uwierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makowa Ty sobie nic nie kombinuj w tej główce tylko się ciesz. Ja natomiast się przeziebiłam - na szczęście mleko z miodem i herbatka pomagają- katar też przechodzi. Jestem z siebie dumna strasznie - dostałam dziś mega energii i pomyłam okna zrobiłam 2 prania a 3 poprasowałam zmienilam pościel umylam szafki w kuchni - i nawet w pracy byłam w sumie ze 3 godziny bo szef mnie wygnał z tym przeziębieniem Głowa mnie jeszcze nie bolała, więc chodzę z bananem na ryjku ( czyt. usmiecham się )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zrobilam test owu i wyszły mi 2 kreski, a na niedziele mam zapisana wizyte na monitoring. Niestety nie moglam wczesniej, bo wszystko już było zajete, a w tej prywatnej przychodni nie przyjmują bez kolejki, tylko trzeba się zapisac.Czy to nie bedzie juz za pozno? czy jak pójdę po owulacji to lekarz coś może stwierdzić, potwierdzić owulację itd? A i jeszcze jedno -wczoraj z mężem się poprzytulaliśmy wieczorem i nie mam pojęcia czy teraz lepiej czekać do jutra czy dziś też się starac? dzieki wielki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam PanienkaMakowa ja cały czas tak mam ze nie dowierzam ze jestem w ciązy na szczescie w poniedziałek ide na usg to wtedy zobacze :) a ty kiedy masz usg? cos nas tak mało sie zrobiło czyzby wszystkie sie przytulały ;) i nie miały czasu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny mam do was pytanie okres mam dostać 19 10 kiedy mogę zrobić test ciążowy. cały czas boli mnie brzuch na początku bolał dol a teraz boli mnie cały piersi zrobiły się okrągłe i takie trochę większe i tez są bardzo wrażliwe mam nadzieje że to zwiastuny ciąży i bardzo mnie kusi zrobić test ale teraz to jeszcze chyba za wcześnie, co wy sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia bądź troszkę cierpliwa, nie ma sensu wcześniej robić testu, sądząc po opisie jesteś parę dni po owulacji więc poczekaj aż się zagnieździ, teraz i tak ci nic nie wykaże, możesz spróbować testowanie w przyszły weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alakolo dziękuje jak zdążyłam zauważyć to jesteś już szczęśliwą przyszła mamuśką a powiedz mi kiedy miałaś pierwsze objawy ciążowe i jakie one były wiem że muszę jeszcze poczekać ale człowiek taki niecierpliwy wybaczcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy pozytywny test zobaczylam w 25 dc przy cyklach 28 dniowych i owulacji w 15 dc. dodam ze robilam go wieczorem - wyszedl mega blady... potem kilka razy powtarzalam (wariatka ze mnie) i zauwazylam ze jestem jakas inna bo z popoludniowego moczu wychodzil ciemniejszy niz z porannego. dodam ze te testy sa do dupy za przeproszeniem,,,, zrobilam test o czulosci 25 i wyszla druga krecha - hcg w tym czasie mialam 16 z krwi a sikaniec wyszedl... po kilku dniach mialam hcg 200 a sikaniec bladziocha... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy sa zawsze ;) nawet jak sie nie jest w ciazy (wtedy szczegolnie!) mi sie piersi powiekszyly i byly wrazliwe.. ale tak mam tez czesto przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę tak, miałam zwichrowany cykl bo po półtora miesiąca nie mając okresu poszłam do gina (test negatywny) - usg wykazało że kilka dni temu miałam dopiero owulację :o więc nie wiem kiedy tak naprawdę nastąpiła :) no ale ponieważ kochaliśmy się prawie codziennie, max co 2 dni to prawdopodobieństwo zajścia było :) no i gin mi wówczas powiedział że jak do 2 tygodni nie dostanę okresu to mam zrobić test, no i zrobiłam po 2 tygodniach i wyszedł :) ale dopiero w dniu w którym miałam go zrobić zaczęły mnie boleć piersi tak jak na @ - już myślałam że właśnie się zbliża :) 2 dni później zrobiłam betę i wyszło że to już 4-5 tydzień, ale naprawdę dopóki test i beta nie wyszły to nic szczególnego mi się nie działo, za wyjątkiem kłucia jajników, raz po stosunku mnie tak bolały że zwijałam się... ale myślałam że to też oznaka zbliżającej się @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam to co piszą dziewczyny. Na początku nie ma co czekac na objawy. Jaa je mam od kiedy zaczęłam się starac o dzidziusia. Nawet miałałam je w czasie okresu :) W dniu okresu byłam pewna że go dostanę. a Tu niespodzianka. Także z testem trzeba poczekac. Ja też już chce poniedziłek i wizytę u lekarza, żeby miał dla mnie dobre wieści i mógł mi pokazac bijące serduszko. O niczym innym nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy test zrobilam 2 dni po terminie @ wogóle nie brałam pod uwagę ciąży bo jak juz pisalam odpuściliśmy sobie starania- po prostu bylo wesoło. Piersi zaczęły mnie boleć w dzień w ktorym miała się @ pokazać - czyli normalny objaw- dopiero 3 testy z różnych dni i beta potwierdziły cudowną wiadomość- życzę Wszystkim starającym się tego luzu, który Nam dał radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie nakręcaj się bo do tego temtu trzeba podejśc na spokojnie , choc wiem że to bardzo ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia, przecież i tak jeżeli miałaś zajść to już jest po wszystkim :) nic tu nie zrobisz więcej, spokojnie sobie czekaj :) i wyluzuj się bo stres nie sprzyja tym sprawom :) życzę 2 kreseczek na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałabym sie podzielić z Wami dziewczynki mam nadzieję wyjątkową historią, ale nie chce żeby była to nudna historia, wiec napiszę w skrócie: -ponad 2 lata starań -2 poronienia(ostatnie w czerwcu b.r) -leczenie w klinikach niepłodnosci -zbyt wolne plemiki mojego ukochanego -u mnie zbyt wysoka prolaktyna 5 razy ponad norme, gruczolak przysadki mozg. -przy takim stanie nas obojga marne szanse nawet na inseminacje jak twierdzili lekarze -od 2 lat mierze tempke,monitoruje owulacje,wiem wszytko co i jak w nocy i o północy;) -mogłabym studiować farmacje, masę leków poczynajac od sterty witamin,kwasow foliowych tony,wiesiolkow i innych pierdół;)koncząc na estofemie,duphastonie,clo kilka dni temu odebralam bete 228 mlU/ml ;)norma nie nie bycie mamuśka 0-27 Odpowiedz jak to sie stało?.......................................Cud Pierwszy miesiac od 2 lat,odstawiłam wszystko, żadnych leków, nawet witamin, zadnego monitoringu, żadnej temperatury, obserwcji sluzu,miałam juz dość! mam 28 lat, wszyscy moi znajomi albo sa albo zaraz beda rodzicami, stwierdziłam ze moze Pan Bog chce mi powiedziec przez to ,że moj ukochany może nie jest tym z którym mam miec dziecko(nie mamy slubu) albo ze Pan Bog ma dla mnie inny plan, dziś jeszcze sie w tym utwierdziłam hipotetycznie bo dowiedzielismy sie od urologa o żylakach u mojego ukochanego i powiedzieli mu ze albo operacja albo dzieci, wiec załamana pojechalam odebrac bete, spoznial mi sie okres ale tak jak mowilam w czerwcu poronilam, mialam dotad 2 okrey, 30dni pierwszy i 25dni drugi wiec pomyslałam, że wszystko sie jeszcze musi ustabilizowac,i co zobaczylam 228 mlU/ml!!!!!!!!!!!!!!!!! Pierwszy raz jak oddałam wszystko Bogu, przestałam planowac, liczyc, łykac tabletki i stał sie CUD CUD CUD Myslę, że to spokoj wew, obecny we mnie ze Bog jest ze mna to spowodował,zawierzenie.Trzeba porpostu przestać planowac, Pan Bog przekreśla nasze plany i prowadzi nas inną drogą,trzeba tylko uwierzyć ze On tylko da nam wszystko, czego potrzebujemy. Takie zamykanie w sobie zalu, smutku jest przejawem własnej miłości, która podcina korzenie wierze i zawierzeniu.Moze warto zaufać Bogu i podciąć korzenie tego co nas niszczy dziewczyny!testy owulacyjne, temp,leki,i to o czym pisałam wcześniej. Wiara czyni cuda!moze zabardzo odchodzimy....moze warto zdać sie na Boga przepraszam, nie chce żebyście pomysłały że jestem dewotką,jestem młoda 28-letnia dziewczyna ale naprawde uważam,że porpostu może niech bedzie tak jak chce Bóg;)jest to najwyższa forma zwierzenia i miłości tak uwazam , ale cuda sie zdarzają,ta nasza słabosc robi miejsce na Jego działanie,może nam starającym sie potrzebny jest taki pokój płynący z wiary,może w tych trudnych dla starająch sie chwilach warto zobaczyć kogoś innego;)a na koniec pamietajcie...... tylko to co trudne kształtuje człowieka, myśle że przez ten cud stałam sie lepsza osoba;)dziekuje PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie stracilam wiary, co miesiac bylam pelna nadziei - i tak po roku udalo sie... :D oboje jestesmy zdrowi a jednak dopiero po roku stal sie cud... :) a ten moj cudaczek jutro zaczyna 6 tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 25.10 oliwiajulka/32...............................1.......... 19.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28).....................1............... .. ? kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 - + - + + + + + + + + + 19 + - + - - + - - - - + + 20 - + - + + + + + + - + + 21 + - - - - - - - - - - - 22 - + + - + - - + - - - - 23 + + - + + - + - + + + + 24 + - + + - + + - - - - - 25 - + + - + - + + + + + + 26 + - + - - + - + - - - - 27 - + - + - - + + + - + + 28 + - + - - - + + + + - - 29 - + - + + + + + + - - - 30 + - + - - - - - - + - - 31 + - + - - - - - - - + + 32 + - + - - - - - - - + + 33 - + - + + - - + - - - + 34 + - + - - - - - - - - + 35 + + - + - - - + - - - + 18-35 skończone lata matki w czasie poczęcia dziecka 1-12 miesiąc poczęcia + chłopiec - dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×